Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

 

W dniu 30.11.2022 o 23:45, mariuszryszard napisał(a):

 

A ja swoich bym nie sprzedał 😛 To obecnie moje ulubione nauszniki, reszty - z małymi wyjątkami - się pozbyłem ;)


Właśnie mi przyszedł przerobiony kabel OCC (z 4.4mm na 3,5mm i przejściówka). Przepiąłem zamiast stockowego i teraz te słuchawki zaczęły grać. Coś pięknego. Nie spodziewałem się aż tak drastycznej zmiany na plus. Przeszła myśl o sprzedaży. Ten stockowy to jednak kupa maksymalna, więc teraz mogę napisać, że Cię rozumiem. Super słuchawki.
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.amazon.pl/dp/B09PH1N67T?psc=1&ref_=cm_sw_r_apann_dp_0JYBAC6D3Q3KGHRWBC47

 

Całkiem spoko oferta na XSy.

 

Sprzedawane przez Amazon z możliwością zwrotu jakby nie podeszły. :)

 

 

Screenshot_20221203-113113_Amazon Shopping.jpg

Edytowane przez MrBrainwash
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MrBrainwash napisał(a):

https://www.amazon.pl/dp/B09PH1N67T?psc=1&ref_=cm_sw_r_apann_dp_0JYBAC6D3Q3KGHRWBC47

 

Całkiem spoko oferta na XSy.

 

Sprzedawane przez Amazon z możliwością zwrotu jakby nie podeszły. :)

 

 

Screenshot_20221203-113113_Amazon Shopping.jpg

 

Chyba już po sprawie... Obecna cena to 2.272,88 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja, przepraszam za offtop, ale połasiłem się na promocję na aliexpress i kupiłem Questyle M15 oraz SMSL C200, wysyłka przez Holandię. Zatrzymało się w WER w Warszawie, nie dostałem dokumentów z poczty do zgłoszenia odprawy, także sam poszedłem na pocztę i udzieliłem im upoważnienia do odprawy. Jedna paczka leży od 19 listopada, druga od tygodnia. Macie jakąś poradę jak to dalej przepchnąć? 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie płacisz żadnego cła bo magazyn mają w Holandii tak jak piszesz. VAT zapłaciłeś na Aliexpres(zobacz fakturę którą możesz pobrać ze swojego konta). Czyli przesyłka siedzi sobie na sortowni w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piotrek1004 napisał(a):

To nie płacisz żadnego cła bo magazyn mają w Holandii tak jak piszesz. VAT zapłaciłeś na Aliexpres(zobacz fakturę którą możesz pobrać ze swojego konta). Czyli przesyłka siedzi sobie na sortowni w Warszawie.

Przy przesyłkach powyżej 150€ Aliexpress odlicza podatek od ceny i ja go muszę zapłacić w momencie importu do UE. A przesyłka leciała z Chin do Holandii i tam została nadana przez NL Post. Przesyłka ma status "oczekiwanie na zgłoszenie celne" także teraz nie wiem co mogę zrobić, żeby to przyspieszyć, myślałem, że wyślą mi papiery i wtedy byłoby wszystko jaśniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Beh0lder napisał(a):

skutecznie przepycha takie celnicze zaparcie

 

Przedświąteczne celnicze zaparcia są trudne do przepchania :( 

 

Dlatego o tej porze roku to albo Amazon.pl (dla każdego produktu jest info czy dotrze przed Świtami) albo krajowe sklepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Amazonie czarne Technics EAH A800 za 1199 zł

Technics EAH-A800E-K Bezprzewodowe słuchawki, Czarny https://www.amazon.pl/dp/B09PZ73FD4?ref_=cm_sw_r_apan_dp_NCA6Q6X3MBYB0JWX58QP

Podobna cena na Allegro w Avans. Tam szybsza dostawa (jak piszą "jutro") plus raty "zero".

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Undertaker napisał(a):

@marekhallno nie wiem jak one grają, bo wyglądają jak tańsze Eikony - ale podobno legendarne więc jakby było o to zero za mało to audiofil by pewnie machnął ręką i z miejsca odrzucił że fejki, słaby egzemplarz itd. A tak mają szansę się sprzedać :D

Coś jak z K1000. Za tanie są aby je poważnie traktować. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bendix 6080 

 

Ja już nie siedzę na 6080 ale może komuś się przyda. Wygląda na dobry deal, tanio. Dopytałbym o pomiary.

 

 

https://www.ebay.pl/itm/185687903154?mkevt=1&mkpid=0&emsid=e11021.m43.l3160&mkcid=7&ch=osgood&euid=33a9f40422764676ac343185f4149b75&bu=44212217633&ut=RU&exe=0&ext=0&osub=-1~1&crd=20221207020109&segname=11021

Edytowane przez fallow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, x86 napisał(a):

Wskakuje SR25 za 3000 bez złotówki - coś nie tak

Edytowane przez _raza_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności