Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchawki warte każdego zeta: 

 

ZMF Eikon za 5199 ostatnia sztuka zdaje się (normalna cena 7000 PLN)

 

DCA 2 Noire czyli słuchawki pod harman target strojone to znaczy idealny balans tonalny 3999

 

Myślę że spokojnie top 3 słuchawek evah jakie kiedykolwiek miałem, endgejmy i tak dalej. :)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Palpatine napisał(a):

jednak bilety Metallice i Zimmera są ważniejsze.

 

Dziś kupiłem dwa bilety na Metę, na dwa koncerty - dla siebie i syna. Ceny z kosmosu. Cóż, bolało... bardzo bolało 😅 W tym roku zakupów audio raczej już nie przewiduję ;) 

Edytowane przez mariuszryszard
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Undertaker napisał(a):

Ale tu masz nowe nieśmigane

Z kajt24 nie do końca jest wszystko nowe, nieśmigane. Wystarczy poczytać o nich opinie ;) 

Jeżeli pochodzą ze zwrotu to od razu rodzi się pytanie, dlaczego ? :) 

Edytowane przez x86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dirian napisał(a):

Tylko ten sklep jakiś taki nie za ciekawy 😬

Pytałem kiedyś w statusach o nich i ktoś mi pisał że nawet jakąś gwarancję realizował i było ok, ale wiadomo jak to jest, różnie może być :) Zawsze można wziąć ode mnie jak Bakuś zauważył za czwórkę przez forum od oficjalnego dystrybutora i to z Francji! Nie obrażę się bo mam jeszcze Atticusy :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Palpatine napisał(a):

Liczę, że jakoś się uda. A że kilka tyg. temu kupiłem bilety na Zimmera to zrobiła się jakaś szalona kumulacja.

 

Trzymam kciuki! ✌️ PS. Nie jestem w stanie policzyć który to już raz zobaczę Metallicę na żywo, dla mojego syna będzie to pierwszy raz (a w zasadzie dwa pierwsze), ale jeszcze NIGDY nie zapłaciłem tyle za bilety. Zważywszy, że mamy już kupione wejściówki na Panterę, Iron Maiden i Rammstein mój portfel został autentycznie zmasakrowany. Jestem na etapie, że obawiam się kolejnych ogłoszeń koncertowych 😅

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że syna zabierasz na Metallice. Mnie mama zabrała do Chorzowa w 2004 roku, bo miałem strasznego świra na ich punkcie i ją wybłagałem, nie miałem 15 lat skończonych wtedy nawet. Będę to pamiętał do końca życia.

 

 

 

 

Edytowane przez Najner
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Palpatine napisał(a):

Czasem na nie zerkam, ale jednak bilety Metallice i Zimmera są ważniejsze.

A przy okazji…lepsze od Mest mk2?

Już poszły.

Ale odpowiadając na Twoje pytanie - to inne granie, ale wg mnie lepsze od Mest MK2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, BearPL napisał(a):

Też za tyle swoje mogę sprzedać, ale zamiast padów kabel occ :) jakoś nam nie po drodze z tymi słuchawkami... ale walczę :)

 

A ja swoich bym nie sprzedał 😛 To obecnie moje ulubione nauszniki, reszty - z małymi wyjątkami - się pozbyłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę wrogowi bym na Narodowy na doznania audio biletu nie sprzedał - tam jest katastrofalna akustyka, np. bas wisi z 2 sekundy zmieniając się w stały dudniący pogłos. wszystko rezonuje z betonową taflą boiska, nie ma  nawet porobionych pułapek dźwiękowych, niby miały być ale ścięli w budżecie, nikt niczego nie wygłusza, nie rozkłada na betonowej tafli, za drogo by wyszło.

 

ale jak komuś dźwięk na koncercie nie jest potrzebny, to widowiska bywają tam fajne

 

niektóre vipy to po prostu siedzą pozamykani w vip roomach, żeby im dźwięk za bardzo imprezy nie rozwalał :)

 

 

żeby nie było to na olx:

 

grado gs1000i poniżej 2,5k

andro2020 za 3300

do negocjacji 

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mykupyku napisał(a):

naprawdę wrogowi bym na Narodowy na doznania audio biletu nie sprzedał - tam jest katastrofalna akustyka, np. bas wisi z 2 sekundy zmieniając się w stały dudniący pogłos. wszystko rezonuje z betonową taflą boiska, nie ma  nawet porobionych pułapek dźwiękowych, niby miały być ale ścięli w budżecie, nikt niczego nie wygłusza, nie rozkłada na betonowej tafli, za drogo by wyszło.

Zgadzam się, generalnie na narodowym im bliżej sceny tym lepiej, z dalszej odległości (w zasadzie nawet ze środka płyty) już nie da się słuchać muzyki, pozostaje co najwyżej wesołe pijackie pogo dla zabawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Palpatine napisał(a):

Zwykle jak by zle nie było to na płycie zawsze jest najlepsze nagłośnienie.

Niby tak, ale nie tam. Byłem dwa razu i moja noga już tam na koncercie nie postanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, byłem na Narodowym na wielu koncertach - min. The Rolling Stones, Iron Maiden, Guns 'N Roses, Depeche Mode, Rammstein - i niestety, muszę to przyznać z żalem, to najgorszy akustycznie stadion w Polsce. Do Śląskiego, wrocławskiego czy też gdańskiego nie ma nawet stratu. Taka jest przykra prawda. Spośród wszystkich koncertów, które tam widziałem, jedynie ekipa Rammstein dała "jako tako" radę. W pozostałych przypadkach było słabo lub tragicznie. Nie zmienia to jednak faktu, że jeśli chcę zobaczyć Metę w Polsce w 2024 - muszę iść na Narodowy.

 

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że na Narodowym nie istnieją lepsze lub gorsze akustycznie strefy. Bywa, że niekiedy przesunięcie się o zaledwie parę metrów (np. na płycie) robi WIELKĄ różnicę. Podobnie jest z trybunami - czasem te tańsze, teoretycznie gorsze miejsca, potrafią być znacznie lepsze akustycznie od miejsc w teorii najlepszych, czyli najdroższych.

 

Koncert Mety w 2024 będzie o tyle specyficzny, że scena będzie stała pośrodku. Czy to coś zmieni? Nie mam zielonego pojęcia, ale nowe doświadczenia przede mną ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności