Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, dweet napisał(a):

 

Jeżeli to jest z Global Store, czyli jak rozumiem bezpośrednio od amazona. 

 

2 godziny temu, marek_m napisał(a):

 

i dalej:

 

Amazon will automatically reimburse you for the reshipping costs up to a limit of15 €(for items sold by Amazon.fr). If your reshipping costs are more than the auto refund amount, please keep a copy of your return postage receipt. 

Nie wiem jak z.fr ale de i pl są zwroty bezpłatne, jeśli wysyłką zajmuje się amazon (nie koniecznie jest sprzedawca) . Ostatnio zwracałem słuchawki na de (jest infolinia polska z kierunkowym +12), które sprzedawała firma angielska i dostałem na maila list przewozowy, zaniosłem do pickup i po 4 dniach miałem zwrot na Revolut 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, marek_m napisał(a):

No i to się nazywa Black Friday! 
Jakbym nie kupił Fostexów 610 i Owli to bym brał Radiance. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50% chyba na wszystko, a nawet 70% na niektóre modele - kupiłem pociechom bezprzewodowe kolorowe :)

 

https://jaysheadphones.com/collections/all-products?utm_campaign=Black week 2022 mail 1 (01GJF9SVG3MPZT17Q5TTKGVF6G)&utm_medium=email&utm_source=JAYS B2B&_kx=Om1zs5Uz-aAH96qEcSDuTmx7pJrogaOPb11FJJXPqbI%3D.YaG5GZ

 

Edytowane przez mykupyku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2022 o 16:54, marek_m napisał(a):

Zamówiłem Radiance, dzięki za cynk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wegiel21 napisał(a):

Skąd wysyłka i jaki jej koszt?

 

zamówione z fnac, czyli chyba Francja, vat wliczony, koszt wysyłki to ok. 11eur plus doliczyli kilkanaście jakiś opłat eko - razem 727 euro wyszło. i tu ciekawostka - przeszło że zapłacone revolutem, ale jak chciałem sprawdzić ile wyszło w pln... to mimo że zapłacone, to na revolucie nadal mam tyle samo kasy :) może zliczy za jakiś czas

 

dostawa na wtorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mykupyku napisał(a):

 

zamówione z fnac, czyli chyba Francja, vat wliczony, koszt wysyłki to ok. 11eur plus doliczyli kilkanaście jakiś opłat eko - razem 727 euro wyszło. i tu ciekawostka - przeszło że zapłacone revolutem, ale jak chciałem sprawdzić ile wyszło w pln... to mimo że zapłacone, to na revolucie nadal mam tyle samo kasy :) może zliczy za jakiś czas

 

dostawa na wtorek

 

Pewnie zablokowali na razie tylko środki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2022 o 18:55, mykupyku napisał(a):

Dzięki @mykupykudla wnuczki wziąłem x-seven żółte bo pasują do jej ubioru szkolnego (UK) szary i złoty 😀 dziadek znowu plusa zarobił, tanim kosztem 😅

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dweet napisał(a):

 

Pewnie zablokowali na razie tylko środki

 

możliwe, ale śladu po blokadzie nie ma, a do tego mój francuski nie jest najlepszy i klikałem pi razy oko, prawie się zapisałem do programu lojalnościowego za 1k eur i potem jeszcze po transakcji próbowali abonamentu "rabatowego" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dweet napisał(a):

 

Pewnie zablokowali na razie tylko środki

U mnie było podobnie. Wczoraj wieczorem zapłaciłem Revoultem, ale kasa nie przeszła. Dziś po południu dostałem powiadomienie, że płatność została wstrzymana bo transakcja jest "podejrzana", a karta została zablokowana. Ale wystarczyło, że potwierdziłem że płatność jest ok, następnie musiałem wklepać dane karty w sklepie raz jeszcze i wszystko pięknie poszło.

 

Mi też wyszło 727 EUR co zostało przeliczone po kursie 4,72 jako 3430zł. Paczkę ma dostać niby w mniej niż tydzień.

52 minuty temu, mykupyku napisał(a):

 

możliwe, ale śladu po blokadzie nie ma, a do tego mój francuski nie jest najlepszy i klikałem pi razy oko, prawie się zapisałem do programu lojalnościowego za 1k eur i potem jeszcze po transakcji próbowali abonamentu "rabatowego" :)

Na stronie sklepu nic nie zobaczysz. Obacz w aplikacji Revoult co jest napisane, ja miałem komunikat że transakcja jest wstrzymana do weryfikacji.

Edytowane przez Andrewek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Andrewek napisał(a):

U mnie było podobnie. Wczoraj wieczorem zapłaciłem Revoultem, ale kasa nie przeszła. Dziś po południu dostałem powiadomienie, że płatność została wstrzymana bo transakcja jest "podejrzana", a karta została zablokowana. Ale wystarczyło, że potwierdziłem że płatność jest ok, następnie musiałem wklepać dane karty w sklepie raz jeszcze i wszystko pięknie poszło.

 

Mi też wyszło 727 EUR co zostało przeliczone po kursie 4,72 jako 3430zł. Paczkę ma dostać niby w mniej niż tydzień.

Na końce sklepu nic nie zobaczysz. Obacz w aplikacji Revoult co jest napisane, ja miałem komunikat że transakcja jest wstrzymana do weryfikacji.

Bo teraz w Revolucie jak pierwszy raz u nowego sprzedawcy to trzeba potwierdzać w aplikacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzenie zawsze muszę robić w apce, bo już miałem kilka akcji typu pizza z Nowej Zelandii za 2k $ i mi zwracali :)

 

także potwierdziłem w apce revoluta i fnac potwierdził, że kupione i... nie ma śladu ani blokady, ani podejrzanej transakcji. jedynie fnac sprawdził autentyczność karty

 

no dziwne. może kupię więcej par :)

 

update: drobnym francuskim makiem w mailu potwierdzającym napisali, co googlem przetłumaczyłem:

 

Płatność kartą zostanie pobrana dopiero w momencie wysyłki zamówienia Fnac.com lub podczas potwierdzenia zamówienia złożonego u sprzedawcy-partnera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mykupyku napisał(a):

potwierdzenie zawsze muszę robić w apce, bo już miałem kilka akcji typu pizza z Nowej Zelandii za 2k $ i mi zwracali :)

 

także potwierdziłem w apce revoluta i fnac potwierdził, że kupione i... nie ma śladu ani blokady, ani podejrzanej transakcji. jedynie fnac sprawdził autentyczność karty

 

no dziwne. może kupię więcej par :)

 

update: drobnym francuskim makiem w mailu potwierdzającym napisali, co googlem przetłumaczyłem:

 

Płatność kartą zostanie pobrana dopiero w momencie wysyłki zamówienia Fnac.com lub podczas potwierdzenia zamówienia złożonego u sprzedawcy-partnera.

 

A widzisz, bo to z marketu FNACa, a nie bezpośrednio od nich.

Btw zwroćcie uwagę na możliwość zwrotu sluchawek we FNACu, bo np. w portugalskiej wersji tego sklepu nie przyjmują zwrotów "ze względów higienicznych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności