Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

LZ A4 Pro z 12 strojeniami za ok. 185USD

 

Na oficjalnym sklepie LZ do odbioru kupon na 80USD

 

https://www.aliexpress.com/item/1005003303891225.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z olx Space A40 za 359 zł

https://m.olx.pl/d/oferta/soundcore-space-a40-niebieski-CID99-IDSqonX.html

Dochodzą koszty wysylki.

 

są też Space Q45

https://m.olx.pl/d/oferta/soundcore-space-q45-super-stan-gwarancja-CID99-IDSrR8u.html

za 499 zł na gwarancji.

Są też na allegro lokalnie (ten sam sprzedawca)

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kilka ofert dla miłośników planarów:

 

Hifiman Susvara za 25 500 zł (na gwarancji, z możliwością negocjacji):

 

https://www.olx.pl/d/oferta/hifiman-susvara-gwarancja-CID99-IDStQ3G.html

 

Abyss Diana TC Complete - Titanium Grey za 24 000 zł (też na gwarancji, z możliwością negocjacji):

 

https://www.olx.pl/d/oferta/abyss-diana-tc-complete-titanium-grey-gwarancja-CID99-IDStQvb.html

 

Outletowe Hifimany HE1000 V2 za 6950 zł (z możliwością negocjacji):

 

https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-przewodowe-hi-endowe-hifiman-he-1000-v2-za-40-ceny-CID99-IDQGJXJ.html

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Undertaker zmusiłeś  mnie do ostatniego zakupu,wziąłem zestaw re800 plus re400 ,dzięki za info

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, miłych odsłuchów jak już dotrą ;) Sam się zastanawiałem nad RE-9 ale póki nie puszczę w świat kilku klamotów to jednak dam sobie na wstrzymanie, takie małe postanowienie noworoczne, ciekawe tylko jak długo wytrzymam ;) W każdym razie póki okazja jest to cieszę się że ktoś skorzysta! Miłego! :)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaro54 gratuluję zakupu🙂👍🥇 Z własnej strony przyznam, że dzięki Kolegom nie raz skusiłem się na jakiś nowy nabytek 😉

 

@Undertakerdzięki za wzmiankę o ofercie!🙂👍 Mam nadzieję, że uda się zrealizować plany i być może pojawią się za jakiś czas u Ciebie HE-R9 :) Jak przybędą, koniecznie daj znać. Miłego dnia! :)

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Undertaker napisał(a):

Sam się zastanawiałem nad RE-9 ale póki nie puszczę w świat kilku klamotów to jednak dam sobie na wstrzymanie, takie małe postanowienie noworoczne, ciekawe tylko jak długo wytrzymam

 

Ja dla swoich hobby (audio, fotografia i motocykle) ustanawiam sztywne limity wydatkowe. Po ich osiągnięciu, ewentualne dalsze zakupy muszą być finansowane ze sprzedaży tego co na stanie. Najtrudniejszy jest rok kiedy wypada zmiana motocykla. Najbliższa planowana jest na 2024 :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dobry DAC z dobra sekcja analogową zrealizowaną w pełni na elementach dyskretnych. Separowane zasilanie. Za te pieniądze to okazja. Posiada również wejście I2S.

 

Kiedyś grał u mnie przez kilka lat. 

 

Poniżej 2K to jest rozbój w biały dzień :)

 

https://allegro.pl/oferta/dac-north-star-design-192-okazja-12951435056

Edytowane przez fallow
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Google Play Poweramp Unlocker za piątaka 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2022 o 13:41, LukaszS napisał(a):

 Ultrasone Edition 8 EX z amazon.it warehouse, używane, stan doskonały https://www.amazon.it/dp/B01MQLAYOX
780,64€ z wysyłką czyli 3665zł 1szt dostępna 

Dziękuję. Kupiłem :) W takiej cenie żał było nie brać, tym bardziej że ostatnio odsłuchałem jedne w PL ale wyraźnie drożej i zwróciłem. Jednakże za 3560 PLN z przesyłką, ciężko mi było pozwolić, żeby tak czekały.

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2023 o 23:14, fallow napisał(a):

Naprawdę dobry DAC z dobra sekcja analogową zrealizowaną w pełni na elementach dyskretnych. Separowane zasilanie. Za te pieniądze to okazja. Posiada również wejście I2S.

 

Kiedyś grał u mnie przez kilka lat. 

 

Poniżej 2K to jest rozbój w biały dzień :)

 

https://allegro.pl/oferta/dac-north-star-design-192-okazja-12951435056

Dziękuję. Miałem ofertę w obserwowanych na olx od pewnego czasu i wahałem się, ale po Twojej rekomendacji zakupiłem. Sprzedający był bardzo miły do czasu przelania mu pieniędzy poza allegro…bo dzisiaj chciał nieco zmienić umowę obciążając mnie częściowo kosztami dostawy, paczki nie nadał w poniedziałek (jak zagwarantował bo niby kurier nie dojechał) i wylewał swoje dziecinne żale. Wkurzył mnie, dzisiaj anulowałem zamówienie, zażądałem zwrotu i wstrzymania wysyłki (chciałem nawet pokryć 34zł za kuriera, którego podobno opłacił) ale i tak Janusz wysłał i jutro pewnie dojedzie. Zobaczymy co to będzie i w jakim stanie- czy nie trzeba będzie robić mu serwisu z powodu np. atrakcji ze spuchniętymi kondami jak to miałem w cedeku Atoll.

To jest Twój egzemplarz? Jeśli TAK to jak długo go używałeś i kiedy został wyprodukowany?

Kupiłem go bo jest tani, może dobrze zagrać i ma i2s- mam go zamiar podpiąć pod taki biedaadapterek, który całkiem fajnie działa po coax z izolatorem galwanicznym Toppinga (Nuci7 Win10 z Audirvana czy Zen Stream/Maliny z Volumio).

Ostrożnie z tym sprzedającym- zalecam zakupy z ochroną kupującego (niestety zrobiłem ten błąd i działałem poza allegro).

 

57E61532-224F-4AC0-B8FB-80B6BD5E7EE4.jpeg

E002EA4E-3037-4DA9-A7CC-27C50BE1F1F5.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lobuz1 napisał(a):

Dziękuję. Miałem ofertę w obserwowanych na olx od pewnego czasu i wahałem się, ale po Twojej rekomendacji zakupiłem. Sprzedający był bardzo miły do czasu przelania mu pieniędzy poza allegro…bo dzisiaj chciał nieco zmienić umowę obciążając mnie częściowo kosztami dostawy, paczki nie nadał w poniedziałek (jak zagwarantował bo niby kurier nie dojechał) i wylewał swoje dziecinne żale. Wkurzył mnie, dzisiaj anulowałem zamówienie, zażądałem zwrotu i wstrzymania wysyłki (chciałem nawet pokryć 34zł za kuriera, którego podobno opłacił) ale i tak Janusz wysłał i jutro pewnie dojedzie. Zobaczymy co to będzie i w jakim stanie- czy nie trzeba będzie robić mu serwisu z powodu np. atrakcji ze spuchniętymi kondami jak to miałem w cedeku Atoll.

To jest Twój egzemplarz? Jeśli TAK to jak długo go używałeś i kiedy został wyprodukowany?

Kupiłem go bo jest tani, może dobrze zagrać i ma i2s- mam go zamiar podpiąć pod taki biedaadapterek, który całkiem fajnie działa po coax z izolatorem galwanicznym Toppinga (Nuci7 Win10 z Audirvana czy Zen Stream/Maliny z Volumio).

Ostrożnie z tym sprzedającym- zalecam zakupy z ochroną kupującego (niestety zrobiłem ten błąd i działałem poza allegro).

 

 

 

Naprawdę przykro słyszeć. Mam nadzieję, że transkacja skończy się jednak pomyślnie. Mnie też czasem zdarza się kupić coś "direct", ale to dobra przestroga, oby tylko nie kosztowała Cię pieniądze.

 

Nie, to nie moja sztuka. Moja była srebrna. Pewnie jeszcze są tu jakieś posty lub zdjęcia o nim ale w okolicy roku 2009.

 

Tak czy siak, uważam, że nawet jeżeli musiałbyś wymienić w nim kondy - dalej uważam, że to dobry deal. Tam zdaje się były Panasonici. Można od razu zrobić upgrade. Ten DAC był na dobrej kostce i miał naprawdę solidnie i dobrze zrobioną sekcje analogową, może nie trafi we wszystkie gusta, ale...będzie Pan zadowolony :) Sam się zastanawiałem czy go nie łyknąć, ale za dużo już mam DACów.

Edytowane przez fallow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lobuz1 napisał(a):

zalecam zakupy z ochroną kupującego (niestety zrobiłem ten błąd i działałem poza allegro).

 

 

 

Sprzedałem tak ostatnio słuchawki forumowiczowi, nikt z nas nie kombinował, więc wszystko zakończyło się bez przeszkód, ale sam nigdy bym nie przelał komuś pieniędzy bez podkładki na jakimś serwisie. Czy w takiej sytuacji jest w ogóle jakiekolwiek prawo, które nas chroni? Czy screeny z rozmowy na forum mogą być jakimś dowodem zawarcia niepisanej umowy?

Edytowane przez LeonidK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeonidK napisał(a):

Sprzedałem tak ostatnio słuchawki forumowiczowi, nikt z nas nie kombinował, więc wszystko zakończyło się bez przeszkód, ale sam nigdy bym nie przelał komuś pieniędzy bez podkładki na jakimś serwisie. Czy w takiej sytuacji jest w ogóle jakiekolwiek prawo, które nas chroni? Czy screeny z rozmowy na forum mogą być jakimś dowodem zawarcia niepisanej umowy?

W sumie żadne prawo cię nie chroni a policja będzie to drążyć miesiącami albo umorzy na szybko. 

Dlatego mimo, że allegro ma złodziejskie prowizje to zawsze da się jakoś coś wyszarpać. Mniej lub bardziej ale zawsze 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, fallow napisał(a):

Naprawdę przykro słyszeć. Mam nadzieję, że transkacja skończy się jednak pomyślnie. Mnie też czasem zdarza się kupić coś "direct", ale to dobra przestroga, oby tylko nie kosztowała Cię pieniądze.

 

Nie, to nie moja sztuka. Moja była srebrna. Pewnie jeszcze są tu jakieś posty lub zdjęcia o nim ale w okolicy roku 2009.

 

Tak czy siak, uważam, że nawet jeżeli musiałbyś wymienić w nim kondy - dalej uważam, że to dobry deal. Tam zdaje się były Panasonici. Można od razu zrobić upgrade. Ten DAC był na dobrej kostce i miał naprawdę solidnie i dobrze zrobioną sekcje analogową, może nie trafi we wszystkie gusta, ale...będzie Pan zadowolony :) Sam się zastanawiałem czy go nie łyknąć, ale za dużo już mam DACów.

Dzięki, najwyżej w niego trochę zainwestuję jeśli będzie warto. Przed zakupem zgodził się na przetestowanie i ewentualny zwrot kosztem 100zł od zapłaconej kwoty jeśli coś nie podejdzie. Obiecywał jeszcze wysyłkę na jego koszt a ja w ramach rozliczenia przystałem na wysyłkę na mój koszt kabli. Zagwarantował, że wyśle w poniedziałek- wszytko było bardzo miło i bezproblemowo a później nie chciało mu się podjechać i wysłać paczki i zaczął płakać, że musiał zamówić kuriera i zapłacił 34 zł i żeby mu zwrocić 19 za przesyłkę. 😊. Była dziwna, nieprzyjemna rozmowa o małe rzeczy- problematyczny typ.

Zobaczymy jutro- jakoś się nie przejmuję bo zainwestowana kwota to nie majątek. Mam jeszcze jedną weekendową lokalizację i tam najwyżej go wrzucę. Na olx opinie o nim są dość powściągliwe, więc jest raczej po przejściach i ktoś się z tym Panem już zapewne kopał.

 

 

16 godzin temu, LeonidK napisał(a):

Sprzedałem tak ostatnio słuchawki forumowiczowi, nikt z nas nie kombinował, więc wszystko zakończyło się bez przeszkód, ale sam nigdy bym nie przelał komuś pieniędzy bez podkładki na jakimś serwisie. Czy w takiej sytuacji jest w ogóle jakiekolwiek prawo, które nas chroni? Czy screeny z rozmowy na forum mogą być jakimś dowodem zawarcia niepisanej umowy?

Na olx sprzedałem kilka razy słuchawki za kilka tysięcy nieznanym osobom i mi zaufali a na tym forum był gość co proponował mi za daczka nieprzyzwoicie niską cenę (chyba 900zł) i jeszcze koniecznie za pobraniem- jakbym miał go oszukać. Sam bym pewnie nic nie kupił zdalnie na olx za dużą kwotę.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Dekoni Blue za 600zł. Uwaga - w zestawie nie ma welurowych padów. Sam bym wziął ale poluję na T60RP :)

 

https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-fostex-blue-dekoni-nowe-CID99-IDSpXhb.html

Edytowane przez Andrewek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Undertaker napisał(a):

Heh nie zdążyłem kliknąć kup teraz i się sprzedał kilka chwil ( był już za 6000 tyś ) 😕

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności