Skocz do zawartości

Topping dx3 pro+


audionanik

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, lobuz1 napisał:

Możecie mi sprawdzić jaka jest średnica wewnętrzna i zewnętrzna tego wtyku dc?

 

5,5/2,1 wtyk

 

2 godziny temu, Crusio napisał:

Jakby ktoś chciał z forum to jakaś delikatna korekta ceny wchodzi w grę.

Nie prościej było zwrócić do sklepu?

@lobuz1 uściśliłem patrz wyżej

Edytowane przez audionanik
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, audionanik napisał:

 

5,5/2,1 wtyk

 

Nie prościej było zwrócić do sklepu?

@lobuz1 uściśliłem patrz wyżej

Pewnie, że prościej ale patrząc na problemy z dostępnością i podwyższoną obecnie ceną to wolę aby trafił w dobre ręce w cenie zbliżonej do pierwotnej. Poza tym muszę ponieść koszt odesłania.

Edytowane przez Crusio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, audionanik napisał:

@lobuz1 poddaję się z tą średnicą wewnętrzną wtyku - teraz mi wychodzi 2,5mm:angry:

Nie ma problemu. Tam jest raczej 2.5- mam takie wtyki na zapas. Tak czy siak muszę gdzieś dokupić dobre 5.5/2.1. Sprawdzę sobie jak będę w domu.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, lobuz1 napisał:

Tam jest raczej 2.5- mam takie wtyki na zapas.

Raczej, bo jak mierzę krawędź wtyczki (wygodniej suwmiarką) to wychodzi 2mm (5,5mm obwodu minus 2mm=2,5mm).

Godzinę temu, krz napisał:

Wiedzieliście, że @rev recenzował DX3 Pro bez plusa?

 

W dniu 21.12.2021 o 14:36, lobuz1 napisał:

bez plusa to kicha.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - ten model ma cenę producenta (msrp) na poziomie 199 dolarów. Przy obecnym kursie i dodaniu 23% vat, obecna cena na poziomie 899 jest jak najbardziej uczciwa. Jak ktoś się zastanawia, to niech lepiej bierze, bo faktycznie zaraz walną podwyżki na 999 czy 1099. Nie zdziwiłoby mnie to przy ewentualnej dobrej sprzedaży. 

Edytowane przez Krzysiu82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie donoszę, iżem po 990 edition 250 ohm, Sivga Robin, k812, przetestował hf580 ojcowe, com je u Perula zbalansił. No i kabel im musiałem dać z pilotem od meze 99, 3,5mm, bo przejściówki sprzedali mi się z innemi towary.

Gra to tak wyśmienicie na podrzędnym kablu, nie w balansie, że już wiem, czemu topik propuls ma tylko dziurkę małą, 3,5mm i jedną. No, inne nie są mu potrzebne.

Od wigilii mnie zaskakuje. Z tej nerwicy, aż zanabyłem przed chwilą dt770, żeby dalej testować, bo mi się słuchawki skończyli.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, szwagiero napisał:

To przyznacie się kto już zamówił do malucha porządny zasilacz i jaki?

Ja raczej bateryjkę zastosuję.

 

7 godzin temu, Undertaker napisał:

Ponoć z liniowym P50 od Toppinga mógłby się sparować? Przynajmniej wedle not katalogowych. 

Tak, p50 ma wyjście  5 i 15V

 

Tak pacze na te zdjęcia P50...co to za dziwna moda z mocowaniem trafa na płytce:unsure:...chyba że to jakieś lekuchne gówienko:(.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, manuelvetro napisał:

No to raportuj ! :P 

Jutro odbiorę a testy za tydzień bo nie mam sprzętu przy sobie.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie przepłacacie Panowie? Ja kupiłem do SAP-2 zasilacz od Abasco i jestem zadowolony, może do tego Toppinga też coś będzie pasować? Zawsze to sporo taniej.

https://abasco.pl/zasilacze.html

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, manuelvetro napisał:

Kabelek też kupiłeś od Tomanka? Według instrukcji wtyk do Dx3pro+ to 5.5/2.1. Z tego co wiem Tomanek pod pinem nr 2 w zasilaczu daje plus. Warto sprawdzić jak coś będziesz robił na zamówienie. 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lobuz1 napisał:

Kabelek też kupiłeś od Tomanka? Według insteukcji wtyk do Dx3pro+ to 5.5/2.1. Z tego co wiem Tomanek pod pinem nr 2 w zasilaczu daje plus. Warto sprawdzić jak ciś będziesz robił na zamówienie. 

Wziąłem wersję pod dx3pro , bo była w opcjach, a w komentarzu dopisałem, że dx3pro + , choć zakładam, ze tam kabelki się nie różnią…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności