Skocz do zawartości

Topping dx3 pro+


audionanik

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, narazie wystarczy już tych wygłupów.

Odkryłem w końcu jakiś feler DX3pro+; jest nim terazdopierojegopowstanie przez co musiałem się bujać drogimi i niedoskonałymi klockami, którym jak nie brakowało sq, to mało poręczne lub słabo funkcjonalne były. Ten topping to perfekcja brzmieniowa i genialna użytkowania wygoda. I to pisałem ja, zakochany traktorzysta.2AE1AA34-9D4D-46C3-A347-E96C38F8E2CF.jpeg

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dirian napisał:

To po co ja w te wszystkie symetryczne kable inwestuje? 🤷‍♀️

Nie wiem. Naczytałeś się? Chcesz być modny? Trudno powiedzieć.

7 minut temu, Dirian napisał:

A ja dalej nie rozumiem, czemu dali w tym Toppingu tylko złącze 3.5mm.

Po to żeby leszcze kupujący klocki za kilkanaście tysi nadal kupowali klocki za kilkanaście tysi, a nie tego topipnga.

15 minut temu, Undertaker napisał:

Chyba, że @audionaniknas tu robi "w balona"?

Ostrzegałem Cię Under👿

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, audionanik napisał:

Nie wiem. Naczytałeś się? Chcesz być modny? Trudno powiedzieć.

 

👿

 

No może się naczytałem, tak jak teraz czytam wasze "spusty" nad Toppingiem. I co ja mam zrobić, pewnie w końcu go kupię 🙈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szwagiero napisał:

jingle bells jingle bells6f4201f5197e1c186b01537cc4d48b73.jpg

Gratki Soniaczy. :P👍 

 

Edit.

3 godziny temu, audionanik napisał:

Możesz też zrobić coś totalnie szalonego, niedorzecznego - przetestować u siebie przed zakupem.

Nie namawiaj Kolegi do złego, zobacz, jak kończą niezdecydowani audiofile. 😆

Screenshot_20211224-034338__01.jpg

Edytowane przez neonlight
  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka nowość Toppinga na Ess, który ma dodatkowo wyjście zbalansowane, equalizer- ale chyba tylko do ustawienia niskie i wysokie tony (@MrBrainwashcoś dla Ciebie) i zasili małe kolumny podstawkowe. Ten to jest wszystkomający 😀.

https://hifigo.com/collections/new-arrival/products/topping-mx5-merus-class-d-power-amplifie

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, lobuz1 napisał:

Taka nowość Toppinga na Ess, który ma dodatkowo wyjście zbalansowane, equalizer- ale chyba tylko do ustawienia niskie i wysokie tony (@MrBrainwashcoś dla Ciebie) i zasili małe kolumny podstawkowe. Ten to jest wszystkomający 😀.

https://hifigo.com/collections/new-arrival/products/topping-mx5-merus-class-d-power-amplifie

idą w dobrym kierunku. :D

 

Pewnie trzeba trochę poczekać i się pojawi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, side napisał:

Hajpy na tym forum lepiej się czyta niż ogląda seriale na Netflixie.

Chociaż i tutaj, i tam znane są schematy fabularne i zwroty akcji mające je łamać 🙂

To by wyjaśniało, dlaczego moja żona szybko porzuciła Netfliksa. Ja nawet nie będę zaczynał z nim romansu. Szczególnie po takiej reklamie. 😐

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Netflix jest spoko. Ja dawno nie oglądałem, jednak to jedynie dlatego że przez te Toppingi i SMSL'e nie mogę się oderwać od muzyki. Trzeba będzie nadrobić zaległości i w sam raz będzie się można naobżerać serialami tak na święta. 

 

@manuelvetrojak już przetestujesz to daj znać czy lepszy od D10s i czy też tak ładnie barwnie gra muzyka :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności