Skocz do zawartości

Fanklub iFi Audio Zen Stack (Zen Dac, Zen Can, Zen Blue)


mariuszryszard

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.03.2022 o 12:16, LeonidK napisał:

Wynika z tego, że juz sam zbalansowany IC nieco poprawia dźwięk, ale czy jest sens kupować taki kabelek jeśli będzie się podłączało słuchawki do SE? Czy to są dwie sprawy zupełnie niezależne od siebie? IC mógłbym kupic, ale cały zbalansowany kabel sluchawkowy to już droga zabawa. 

Wg mnie nie ma sensu wymiana IC na tani z Aliexpress. Ja sprzedawałem tego IC za 40 zł na olx i dla mnie lepiej grał na fabrycznym kablu po RCA niż po balansie z Chin. Po balansie z Aliexpress było bardziej chudo i trochę jaśniej.

Po spięciu DAC z Can interkonektem iFi jest już słyszalna poprawa względem taniego IC 4.4. Zarówno pod względem głośności, wielkości sceny i holografii. 

Jeżeli chcesz zostać z Canem na dłużej to wg mnie warto w coś zainwestować. Jeśli nie iFi to może coś trochę tańszego od Perula z forum albo kulozeby z Allegro.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomozcie! Jestem technicznie zielony ale nie gluchy. Moj pierwszy zakup to byl Dan Clark Aeon2 Closed Noire i ifi iDSD Micro Signature. Aeon nie zdal egzaminu sluchowego wiec poszedl w swiat. Na jego miejsce wskoczyl Beyer T1 2nd i zostanie na zawsze. Z Ifi Micro bylo to o co mi chodzilo ale uznalem ze znajde cos stacjonarnego i podobnego taniej, poniewaz beyerom wystarczy mniej. No i wtopa. Slucham Topika DX3 Pro+ i nie zdaje egzaminu. Albo jestem za tepy aby to ustawic. Slucham na - 5 dB i wszystko inne to za cicho, brakuje przejrzystosci, detalu. Nic nie przypomina BT T1 2nd + Ifi iDSD Micro Signature, to nie sa te Beyery ktore znam. Czy iFi Stack Ifi Zen Dac V2 + Ifi Can mi pomoze? Slucham  glownie na Laptopie streama z Amazon Music. No i co kupic pierwsze, Zen Can czy Zen Dac V2? 

Edytowane przez Skione
dodatkowa informacja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Skione napisał:

Czy iFi Stack Ifi Zen Dac V2 + Ifi Can mi pomoze?

O ile się orientuje V2 gra bardziej analitycznie, ale jeśli chodzi Ci o przejrzystość i detal, to takie połączenie ma szanse się sprawdzić. ZenStack to na pewno sprzęt, który może posłużyć przez lata jako bardzo dobrej klasy tor stacjonarny. Więcej sensu ma kupienie na początek DACa, a później CANa, jeśli jednak masz Toppinga, to możesz zakupić CANa, żeby się pobawić w duecie z Toppingiem, chociaż nie ma gwarancji, że cokolwiek to zmieni na plus w brzmieniu. Generalnie w przypadku ZenStack najlepiej kupić oba na raz, bo ten zestaw w duecie zagra inaczej, niż sam DAC. Możesz dać szansę samemu Zen DACowi, ale tutaj raczej konieczny będzie kabel 4.4mm pod balans, bo moim zdaniem ten sprzęt ze standardowego wyjścia ma mało mocy i trochę gorszą jakość. Z CANem już takiego problemu nie będzie, bo ma mocy bardzo sporo i z obu wyjść zagra dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Artorias napisał:

O ile się orientuje V2 gra bardziej analitycznie, ale jeśli chodzi Ci o przejrzystość i detal, to takie połączenie ma szanse się sprawdzić. ZenStack to na pewno sprzęt, który może posłużyć przez lata jako bardzo dobrej klasy tor stacjonarny. Więcej sensu ma kupienie na początek DACa, a później CANa, jeśli jednak masz Toppinga, to możesz zakupić CANa, żeby się pobawić w duecie z Toppingiem, chociaż nie ma gwarancji, że cokolwiek to zmieni na plus w brzmieniu. Generalnie w przypadku ZenStack najlepiej kupić oba na raz, bo ten zestaw w duecie zagra inaczej, niż sam DAC. Możesz dać szansę samemu Zen DACowi, ale tutaj raczej konieczny będzie kabel 4.4mm pod balans, bo moim zdaniem ten sprzęt ze standardowego wyjścia ma mało mocy i trochę gorszą jakość. Z CANem już takiego problemu nie będzie, bo ma mocy bardzo sporo i z obu wyjść zagra dobrze.

Dzieki bardzo, zamawiam. Nie bardzo wierzylem w roznicach miedzy chipami, ale mysle ze to moj przypadek. Kupujac Beyery, poprzedni wlasciciel pedzil je na Zen Dacu i na nim tez je odsluchiwalem.

Musialem bardziej podkrecic potencjometr, na 13:00 ( w Micro Signature starczylo na 11:00), ale pasilo. 

Wyprobuje Zeny i mam nadzieje ze zostana na zawsze jak T1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli poszukujesz muzykalności to zamawiaj, zamawiaj przynajmniej ZEN DAC v2 jeżeli ta 13.00 na gałce będzie Cię irytować to dokupisz CAN-a. 

Na moje ucho sam dac gra holograficznie z bardziej naturalną barwą, CAN oprócz większej mocy dodaje prędkości i dynamiki. Nie są to duże różnice, Większa różnica jest w funkcji podbicia basu tu CAN ma słyszalną przewagę :)

Toppinga szybko sprzedaj i już się nie denerwuj tylko słuchaj muzyki  :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Skione napisał:

Panowie pomozcie! Jestem technicznie zielony ale nie gluchy. Moj pierwszy zakup to byl Dan Clark Aeon2 Closed Noire i ifi iDSD Micro Signature. Aeon nie zdal egzaminu sluchowego wiec poszedl w swiat. Na jego miejsce wskoczyl Beyer T1 2nd i zostanie na zawsze. Z Ifi Micro bylo to o co mi chodzilo ale uznalem ze znajde cos stacjonarnego i podobnego taniej, poniewaz beyerom wystarczy mniej. No i wtopa. Slucham Topika DX3 Pro+ i nie zdaje egzaminu. Albo jestem za tepy aby to ustawic. Slucham na - 5 dB i wszystko inne to za cicho, brakuje przejrzystosci, detalu. Nic nie przypomina BT T1 2nd + Ifi iDSD Micro Signature, to nie sa te Beyery ktore znam. Czy iFi Stack Ifi Zen Dac V2 + Ifi Can mi pomoze? Slucham  glownie na Laptopie streama z Amazon Music. No i co kupic pierwsze, Zen Can czy Zen Dac V2? 

Ja mam T90 i k812 - z dx3pro+ grały gorzej niż z zestawu d10s -> ZenCan, lub prosto z ZenStacka. Fakt, że w torze d10s lub ZenStack mam jeszcze lampkę mt603 Tung Sol i inne równie dobre. Trochę to słodzi i wygładza, etc, ale de facto  specjalnie wielkiej różnicy nie czyni, chociaż faktem, wolałem słuchać z nią, niż bez. 
Jednak ostatnio moim głównym i jedynym de facto odsłuchowym torem jest dx3pro+ jako dac -> RCA -> headonic GTI ręki @majkela. T90 i k812 z hedoniciem GTI grają nieporównywalnie lepiej nie tylko niż z dx3pro+ solo,  ale i z ZenStackiem, czy z lampką, czy bez. Jeśli z ZenStack z lampką czy bez, byłaby to ocena dajmy na to 4 , 4+, to z dx3pro+ -> hedonic GTI to jest bezdyskusyjnie 6. Dla mnie endgame.

A co do różnic między dx3pro+ a ZenStackiem z T1 v2. Tych nie dane mi było słuchać, ale szkołę beyera dobrze znam, w tym dt1990pro , t70, t5pv2, mam aktualnie z tesli beyera T90. Dla nich - i dla k812 tak samo, sterylność, neutralność, przejrzystość źródła jest IMHO asynergiczna. ZenStack jest cieplejszy i chyba jednak nie tak przejrzysty, co lepiej służy doskonałej i z definicji niewybaczającej tesli … (maskować braki nagrań).  Przyjemniej grają z ZenStacka. Dx3pro + IMO jest wyborem do słuchawek ciepłych, barwnych, może i zamulonych nieco, ociężałych, on je wtedy oczyści. A z teslą działa kontrsynergicznie. ZenStack zatem lepiej zagra od dx3pro+ z teslą, ale moim zdaniem tak znakomite i unikalne słuchawki jak T1 v2 domagają się lepszego wzmacniacza niż budżetowy zestaw ZEN.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja zdecydowałem się ostatecznie na Zen Stacka - testowałem wcześniej DX3 Pro+ przez 2 tygodnie oraz FiiO K5 Pro w sklepie - dokładne spostrzeżenia opiszę na dniach jak jeszcze trochę posłucham. Jak na razie jestem zachwycony, ale muszę jeszcze wymienić fabryczne interkonekty.

 

Czy IC do ~150zł mogą wnieść jakieś zmiany, czy jest to zbyt niska półka żeby odczuć różnicę?  Myślałem o czymś takim:

https://allegro.pl/oferta/kabel-2-rca-m-qed-performance-graphite-qe6100-0-6m-6898278345

https://allegro.pl/oferta/kabel-audio-cinch-2rca-2xrca-melodika-md2r05-0-5m-7923293210?utm_feed=3dca5096-1f0f-4ca6-9f37-f55ca2fec4f7&utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feed&ceneo_cid=27c8474f-11cb-75ed-5f73-2936bee8984e

Ew. coś tańszego https://allegro.pl/oferta/kabel-przewod-2-rca-cinch-prolink-exclusive-0-5m-11517724250?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=OGQ4ZjdkZTktNzU0Yy00ODZhLWJhNWItZjc5NWM4ZGMyMzQ5AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=1e51f659-735b-4206-91b3-700d2db075d4.

Możecie zaproponować też jakiś niedrogi kabel zbalansowany do HE400SE (aktualnie używam kabla od Sundary)?

Edytowane przez LeonidK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeonidK napisał:

Ew. możecie polecić coś innego.

Lepiej kupić IC balans 4.4mm na 4.4mm. Myślę, że za 150-200zł u @Perul albo @Jimmi Dragon  będzie opcja zrobić fajny IC, przy którym różnice już odczujesz. W RCA się nie pakuj. Korzystaj z dobrodziejstw nowszych wtyków.

Edytowane przez Artorias
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Artorias napisał:

Lepiej kupić IC balans 4.4mm na 4.4mm. Myślę, że za 150-200zł u @Perul albo @Jimmi Dragon  będzie opcja zrobić fajny IC, przy którym różnice już odczujesz. W RCA się nie pakuj. Korzystaj z dobrodziejstw nowszych wtyków.

Tak jest. Pełna zgoda. Dołożę swoje trzy grosze, taki kabelek kupiony u kulozeby na Allegro mam https://allegro.pl/oferta/jack-4-4mm-do-4-4mm-adapter-audio-zbalansowany-10178524911?snapshot=MjAyMS0wOS0yM1QwOTowODozNS40MDZaO2J1eWVyOzc2ODhlYzNmN2NiZDg4MGEwNWZlMjY5YWNkMGQzOGQyOGJiZTk4N2Y2ZGE1OGFkNDM1NjA5ZjU2YzU0OWM0YWE%3D , zostawiłem go sobie zamiast oryginału od ifi, który mnie 4 setki wyniósł, a lepszy nie był o włos.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a jest duża różnica na plus względem RCA @manuelvetro? Z jakiej półki cenowej miałeś RCA? I czy warto biorąc pod uwagę że nie mam kabla zbalansowanego do słuchawek, a nie wiem w sumie czy będę kupować, bo potrzebuję przedłużacza, a cięzko coś takiego będzie znaleźć do 4.4mm.

Edytowane przez LeonidK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam RCA DIY różne, na bazie canare, sonolene, etc, na amphenolach. Czyli bardzo przyzwoicie, ale bez szaleństw cenowych. Mam tez grubbbą hybrydę DIY 8 żył 7n która pewnikiem jest trochę lepsza, ale kosztowała mnie ładnych kilka stów po znajomości, parę lat temu. RCA vs balans 4,4 od kulozeby testowałem na ZENStacku parę miesięcy temu, w tym grubbą hybrydę vs 4,4 od kulozeby. Odnotowałem, że grubba hybryda nie była lepsza. Więcej grzechów nie pamietam. Moja grubba hybryda to jest analog https://forzaaudioworks.com/en/product.php?id_product=48 Kabel FAW pewnie lepszy, ale, nie wiem, nie badałem. Na zdjęciu, ten czerwony wąż.

8E3E5C23-9D5B-496F-B195-287CA539A92D.jpeg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz kupić adapter i z wyjścia 4.4 wyjść na wtyk w kablu do słuchawek a cały tor masz zbalansowany. oczywiście warto wymienić ten kabelek w słuchawkach na zbalansowany . No ja mam do HD 600 ale ten stockowy to badziewie więc się prosiło :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, manuelvetro napisał:

Może jakiś kamyczek do ogródka, w temacie upgradów :D 

Sprawdź czy na Zen DACu nie masz firmware v5.30c (z filtrem GTO). Ja zainstalowałem ten alternatywny (cookies&creams) i brzmienie uległo wyraźnej poprawie. Zen DAC zagrał z większą chęcią do życia, bardziej optymistycznie, a nie tak szaro-buro, nudno i bez ikry. Sam teraz sobie pluje w brodę, że sprawdziłem to dopiero teraz, ale aż nie mogłem się oderwać od odsłuchów HD580, a celowo wcześniej zrobiłem rundkę z kilkoma kawałkami na poprzednim firmware. Nie spodziewałem się takiej zmiany i dla mnie już było to wystarczająco muzykalnie (choć dalej trochę za Hip Dac 2 i Gryfonem). Jeśli już masz taki zainstalowany, no to widocznie potrzebujesz jeszcze więcej magii. Nie dla każdego takie brzmienie będzie idealne, zwłaszcza mając taki wybór i ilość porównań.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, manuelvetro napisał:

Nie znam się na tych firmware całkiem. Przywykłem, że na Macu mam plug&play.

O ile się orientuje na stronie iFi masz tutorial pod Maca, ale to chyba po pobraniu firmware i rozpakowaniu pliku, będzie tam coś na zasadzie "readme".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem, kilka słów po paru dniach testowania Zen Stacka w porównaniu z DX3 Pro+ oraz Fiio K5 Pro. Słuchawki jakich używam to HE-400SE oraz Momentum Over Ear v1. RCA z zestawu, aktualnie mam też pożyczone Nordost Black Knight Flatline. 

Toppinga używałem przez 2 tygodnie i może nawet bym go sobie zostawił, gdyby nie to, że po tygodniu wypaliła się jedna kreska na wyświetlaczu, więc musiałem odesłać, choć i tak czułem, że czegoś mi w nim brakuje. Topping gra lekko, szczegółowo, trochę za sucho i nudno, brakuje dynamiki. K5 Pro w nowej wersji na Sabre brzmi bardzo podobnie, tylko bardziej jaskrawo, moim zdaniem gorzej, mniej mięsiście niż DX3, poza tym oczywiście wypada blado pod kątem funkcjonalności w porównaniu.

Już po wysłuchaniu kilku dźwięków na ZenStacku wiedziałem, że to jest to - dźwięk stał się bardziej dociążany, pojawiło się więcej basu, nastąpiło znacznie ocieplenie. W zasadzie wszystko, czego mi brakowało w Toppingu, zostało tutaj załatane. Poprawiła się też scena, jest znacznie więcej powietrza, pod względem szczegółowości jest ogólnie podobnie, ale na Zenie łatwiej jest wychwycić dźwięki i frazy w niższych rejestrach przez to, że bas jest po prostu bardziej zaznaczony. Chwilkę słuchałem DX3 Pro jako DAC'a podłączonego do Cana - efekt był trochę lepszy niż na samym Toppingu, ale Zen Stack to imo brzmienie o klasę wyższe. Can jest też znacznie mocniejszym wzmakiem od DX3 Pro.

 

Porównywałem też jako ciekawostkę te dwa urządzenia z Mytekiem Brooklyn na wysokiej klasy torze stacjonarnym z Ayonem Spiritem III i kolumnami Audio Physic, w którym jeden interkonekt przekracza trzykrotnie cenę Stacka. Oba daki wypadły podobnie blado, bez dynamiki i energii, chociaż Topping chyba był jednak odrobinę lepszy. Brooklyn odznaczał się lepszą separacją, energią, sceną i dynamiką właśnie, ale to rzecz jasna sprzęt z zupełnie innej półki.

 

Wracając do Zen Stacka, znacznej poprawie uległa scena, dynamika oraz kontrola i moc basu po wymianie IC z zestawu na stare Nordosty - można powiedzieć, że HE-400SE grają o pół klasy lepiej, czyli w połowie drogi do Sundary. Mam w planach kupić zbalansowany IC 4.4mm, ciekawy jestem czy będzie poprawa względem tych RCA z jednak trochę wyższej półki cenowej.

A tak poza tym uważam, że wielką krzywdę wyrządza się Zen Dacowi oceniając, czy rozważając jego zakup pojedynczo. Gra on sam w sobie dość rozczarowująco, na pewno nie ma szans z DX3 Pro czy K5 Pro w podobnej półce cenowej, jednak połączenie z Canem jest absolutnie spektakularne. Pytałem o opinie dwie osoby, które kilka dni temu słuchały moich Hifimanów w połączeniu z Toppingiem - nie zrobiło to wtedy na nich szczególnego wrażenia, dzisiaj na Zen Stacku - było mocne zdziwienie jak te budżetowe słuchawki potrafią zagrać ;) 

Żeby nie było tak różowo, brak w Zen Dacu chociażby wejścia coax uważam za elementarną wtopę. Poza tym brakuje mi trochę pilota z Toppinga - blutufa nieszczególnie, bo i tak musiałem przynajmniej dwa razy dziennie wyłączać listwę, żeby załapał, a jak i to nie pomagało, to całkowicie rozłączać parę i parować ponownie. Czasami też po zwykłym wciśnięciu pauzy na telefonie BT odmawiał posłuszeństwa i tyle. 

No to wdepnąłem... dwa miesiące temu budżet na słuchawki miał wynosić 300zł i myślałem ew. o używanym Fiio E10k...a jeszcze nie kupiłem kabli :D 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeonidK napisał:

Tak jak obiecałem, kilka słów po paru dniach testowania Zen Stacka w porównaniu z DX3 Pro+ oraz Fiio K5 Pro.

Bardzo fajnie, że porównałeś, bo właśnie jestem na etapie wybierania niedrogiego DAC-a dla kumpla i chcieliśmy odsłuchać w salonie tego K5 PRO. Wychodzi na to, że raczej szału nie będzie :)

Fajnie to wszystko opisałeś. ZenStack to jest niezaprzeczalnie wysoka jakość. Ja trochę zmienilem zdanie o samym Zenku po instalacji "Cookies&Creams", wcześniej grało to dla mnie za sucho i jakoś bez życia, teraz daje radę ;) ale mówię tutaj o v1, bo ponoć są różnice w brzmieniu, pomiędzy wersjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zawsze warto posłuchać, na pewno przy ciemniejszych słuchawkach Fiio będzie się dobrze spisywał, z Hifimanami to nie jest najlepsze połączenie. Niemniej ja i tak odradzam Fiio, bo skoro można mieć Toppinga grającego bardzo podobnie, tylko lepiej wyposażonego, to mnie Fiio nie przekonywał niczym. Sprawdź Dx3, fajny sprzęt. 

Co mnie zaskoczyło w Zenie to jego uniwersalność - obawiałem się, że razem to może grać za ciepło, ale okazuje się, że nawet Momentum, które już są dla mnie za ciepłe i za miękkie grały ze stackiem lepiej niż z Toppingiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać czasem porównania opłacalności, nie tylko na tutejszym forum między dx3 pro+ a zen stack. Moim zdaniem niesłuszne, bo chińczyk to inny typ sprzętu pod inne, prostsze wymagania. Powiem wam szczerze - myślę, że nadal ludzie będą wspominać jakie fajny kiedyś muzykalny zestaw sprzedawało ifi, gdy o toppingu nikt już pamiętać nie będzie. Bo właściwie dlaczego ktoś miałby? Topping jest fajnie wyceniony, ale czy daje cokolwiek ponad inne chińczyki na sabre? No może lepsze wykresy i tabelki u Amira.

Ktoś tutaj wcześniej napisał bardzo mądre zdanie - zenStawowi obrywa się rykoszetem po wrażeniach ludzi po samym zen dac v1/v2 - który powiedzmy sobie szczerze - cudem jakimś nie jest. Myślę, że mało kto potem jednak decyduje się dać drugą szansę i dokupić zen can + odpowiednie kabelki, które sprawiają, że zaczyna się dziać magia. 

 

I tyle.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krzysiu82 napisał:

Powiem wam szczerze - myślę, że nadal ludzie będą wspominać jakie fajny kiedyś muzykalny zestaw sprzedawało ifi, gdy o toppingu nikt już pamiętać nie będzie. Bo właściwie dlaczego ktoś miałby? Topping jest fajnie wyceniony, ale czy daje cokolwiek ponad inne chińczyki na sabre? No może lepsze wykresy i tabelki u Amira.

Takie też mam odczucia patrząc po tym, że po fali hajpu na DX3+ część osób już się sprzętu pozbyło. Przynajmniej u 2-3 osób przegrał rywalizację z ZenStackiem, co zresztą nie jest niczym zaskakującym. ZenStack też jest droższy, a przy aktualnych cenach nawet znacznie, ale potrafi on sięgnąć już „audiofilskiego” pułapu, jak chodzi o brzmienie.

Topping oferuje bajery, jak BT, pilot czy dość sporo mocy, jak na tak tanie combo.

ZenStack balans (łącznie z line-out), MQA (jeśli dla kogoś to istotne), bardzo dobre tryby analogowe do podbicia basu czy sceny. Oba te tryby są warte uwagi. Nie doceniałem wcześniej 3D/XSpace, ale są ludzie, którzy nie potrafią słuchać na słuchawkach, bez implementacji crossfeedu, więc dobrze takie coś mieć. U mnie z niektórymi konfiguracjami robi robotę.

Chińczyków na sabrze jest cały zalew. Co prawda, nie słuchałem DX3ProPlus, więc nie oceniam brzmienia.

Ja generalnie wolę Burr-Browna (lub AKM-a), za ich muzykalność. Bez rozjaśniania, wyostrzania czy przyciemniania, zwykły neutralnie grający DAC, który ma całkiem dobre technikalia. Nie mierzy co prawda, tak dobrze jak Sabre (zwłaszcza te z wyższej półki cenowej), ale w gruncie rzeczy, niewiele mnie to obchodzi, bo przy odpowiednio zbudowanym torze, ciężko to nawet wychwycić.

Oczywiście można mieć oba, jeśli ktoś robi z tego pożytek. Ja jednak preferuje jeden większy sprzęt stacjonarny + coś bardziej „portable” i tak się bawić ^^

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, manuelvetro napisał:

Ja nie mam takich dylematów. Mam dx3pro+ i sobie chwalę i mam ZenStaw i chwalę sobie… Polecam…. Mieć oba.

Rozumiem Twoje podejście, ale osobiście nie mam u siebie takiej potrzeby, skoro zenStaw spełnia wszystkie moje oczekiwania. Chińczyk nic w mojej sytuacji nie poprawi. Nie mam też potrzeby posiadania dla samego posiadania lub wymiany dla samej wymiany. Można powiedzieć, że wstrzeliłem się w punkt. Teraz tylko będę próbował z różnymi słuchawkami, ale też bez pośpiechu, bo jestem bardzo zadowolony z moim egzemplarzem 560S - o czym już pisałem w klubie.

Edytowane przez Krzysiu82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności