Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Wisting napisał:

Apple AirPods Max? A to prawda, że one odtwarzają tylko Apple Music i to z ajfona wyłącznie? :P

https://www.google.pl/amp/s/spidersweb.pl/2021/05/airpods-max-recenzja.html/amp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mikla napisał:

A moje uszy cieszy od ponad miesiąca Diabeł. I do tego wreszcie porządniejszy stojak do 1990 Pro. 

A ze świeżych zakupów Raspberry Pi 4b z nakładka Hifiberry Digi2 Pro, który się łączy z serwerem NAS. 

IMG_20210619_090824.jpg

IMG_20210619_090731.jpg

Tych stojaków to z chińskiego sklepu mam 9  i są ok.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Palpatine napisał:

@The Grand WazooJak grają te jabłkowe słuchawki? AirPods pro grały dużo lepiej niż się spodziewałem, a obsługa, mikrofon i anc to bajka.

Grają, hmmm rewelacyjnie jak na tego typu słuchawki i chyba nawet jak na przewodowe w tej kategorii cenowej. Bas to jest miazga! Jest go sporo, ale jest bardzo dobrej jakości i jest urozmaicony. Scena, separacja, szczegółowość jak na słuchawki bezprzewodowe zamknięte to jest szok. A obsługa w systemie iOS i macOS to jest właśnie bajka. Czekam, aż będzie dostępny dźwięk przestrzenny na Apple TV. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, The Grand Wazoo napisał:

Czekam, aż będzie dostępny dźwięk przestrzenny na Apple TV. 

 

@The Grand Wazoo nie musisz czekać, ponieważ Atmos na Apple TV  jest już dostępny.

Zaktualizuj Apple TV 4K do 14.6, zaktualizuj AirPods max do  3E756 firmware i powinno działać.

Ja przed chwilą sprawdziłem na Apple TV 4K (I gen.) i AirPods Pro i Atmos działa.

 

Utwór w Atmos do spróbowania: All I Wanna Do, Sheryl Crow lub Dream, Diana Krall

Edytowane przez summerinparis33
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd je zobaczyłem kilka lat temu, zakochałem się w ich wyglądzie. A teraz mogę również sprawdzić jak grają 08759fc4d60065ae8dc6b7b77aede215.jpg

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Barbartek napisał:

Odkąd je zobaczyłem kilka lat temu, zakochałem się w ich wyglądzie. A teraz mogę również sprawdzić jak grają emoji4.png08759fc4d60065ae8dc6b7b77aede215.jpg

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka
 

 

Grają jak słabsze HD650. Jednak nie kupiłbym ich drugi raz http://audiohobby.pl/index.php?topic=6310.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Corvin74 napisał:

A sprawdzałeś DX300? Zanim kupiłeś D220max?

Sprawdzałem. DX300 ma jak dla mnie jakąś dziwną prezentację.

Duże instrumenty, które się nie mieszczą na scenie i nachodzą na siebie.

DX220 MAX gram mi bardziej naturalnie jeśli chodzi o scenę.

4 minuty temu, vonBaron napisał:

Lepszy niż Hugo2?

Inny. Ma trochę mniej mikrodetali, ale bardziej dociążony bas i ma ekran. Coś za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, marco-polo napisał:

Jak ładnie się prezentują na stojaczku do słuchawek - pewnie grają też nieziemsko.

Jeszcze nie wiem, dopiero dostałem. Taki stojaczek był pod ręką i w sumie nadał się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności