Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

A dziś przyszedł czas na zakupy płytowe (pliki z HDtrack)

 

If You Wait (Deluxe) (London Grammar)44.1kHz · 24bit
Californian Soil (London Grammar)44.1kHz · 24bit
Hdtracks 2020 Hi-Res Sampler (Various Artists)96kHz · 24bit
Delicate Sound of Thunder (2019 Remix) (Live) (Pink Floyd)96kHz · 24bit
Kind Of Blue (Miles Davis)192kHz · 24bit
Turn Up The Quiet (Diana Krall)192kHz · 24bit
  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś przyszedł czas na zakupy płytowe (pliki z HDtrack)
 
If You Wait (Deluxe) (London Grammar)44.1kHz · 24bit Californian Soil (London Grammar)44.1kHz · 24bit Hdtracks 2020 Hi-Res Sampler (Various Artists)96kHz · 24bit Delicate Sound of Thunder (2019 Remix) (Live) (Pink Floyd)96kHz · 24bit Kind Of Blue (Miles Davis)192kHz · 24bit Turn Up The Quiet (Diana Krall)192kHz · 24bit
Czy na płycie If you wait oraz Californian Soil są także przestery jak w Tidal czy Qobuz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zielinskitomasz napisał:

Czy na płycie If you wait oraz Californian Soil są także przestery jak w Tidal czy Qobuz?

Jeszcze nie słuchałem - nie miałem czasu ale sprawdzę - porównam obie wersje, jakiś konkretny utwór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie słuchałem - nie miałem czasu ale sprawdzę - porównam obie wersje, jakiś konkretny utwór?
Przypomnę sobie wieczorem i odpiszę. Ale w innym miejscu zdaje sie pisałem że płyta Californian Soil jest jak dla mnie niesluchalna chociaż bardzo lubię estetyke LG. Świetne kompozycje ale realizacja jest tragiczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Samin napisał:

Kolekcjonersko sobie sprawiłem masażery czaszki ;)IMG_20210618_110144__01.jpg

Wysłane z mojego KB2003 przy użyciu Tapatalka
 

Pady to od sony xb700 też mam takie ale w trochę innej wersji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Samin napisał:

To są Sony XB700, to od czego mają mieć pady?

Po prostu tak mi się przypomniały te pady od Sony dlatego napisałem. Zawsze można pady użyć w innych słuchawkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Wisting napisał:

Zaskakująco dobre, pod warunkiem zrezygnowania z fabrycznego korektora. Wavelet w użyciu.

WEB_EAH-AZ70WE-S_2-WEB.jpg

Ło! Gratki, gdzieś mi mignęły w sieci, jak to mniej więcej gra, porównałbyś do czegoś? 😉

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, The Grand Wazoo napisał:

Wykonanie bajka, obsługa bajka, ANC bajka, parowanie i połączenie ze sprzętem spod znaku Apple to wzorzec, który powinien być umieszczony w Sevres :) 

 

IMG_20210618_184534.jpg

Fajny stojak ale troche bieda bez tych kółek https://www.apple.com/pl/shop/product/MX572ZM/A/zestaw-kółek-apple-do-maca-pro byś miał komplet.

 

;)

Edytowane przez Spawn
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, The Grand Wazoo napisał:

Apple AirPods Max. Wykonanie bajka, obsługa bajka, ANC bajka, parowanie i połączenie ze sprzętem spod znaku Apple to wzorzec, który powinien być umieszczony w Sevres :) 

 

IMG_20210618_184534.jpg

Huawei FreeBuds Studio ANC też ma te same zalety i bije japka ceną 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, The Grand Wazoo napisał:

Apple AirPods Max. Wykonanie bajka, obsługa bajka, ANC bajka, parowanie i połączenie ze sprzętem spod znaku Apple to wzorzec, który powinien być umieszczony w Sevres :) 

 

IMG_20210618_184534.jpg

Gratulacje, kurczę, marzyłem o nich, ale cena mnie odstraszała… Pisz Pan, jak to gra!

@audionanik, są różowe w ofercie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, audionanik napisał:

Wiem, jakbym brał to tylko takie.

:D Ja bym brał błękitne :) Jakby były na Allegro… to w tych ratach 3, 0% , jak pigwy bym se strzelił… albo w większej rat ilości, bo tam jakieś grosze kasują… teraz nerek audiofil nie musi sprzedawać, na Allegro zrobili dobre raty… schudnę najwyżej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, The Grand Wazoo napisał:

Apple AirPods Max. Wykonanie bajka, obsługa bajka, ANC bajka, parowanie i połączenie ze sprzętem spod znaku Apple to wzorzec, który powinien być umieszczony w Sevres :) 

 

IMG_20210618_184534.jpg

A brzmieniowo? Czy akurat to specjalnie pominąłeś? :D 

7 godzin temu, audionanik napisał:

Wiem, jakbym brał to tylko takie.

image.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności