Skocz do zawartości

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm... albo i nie... już widzę... lolz nigdy bym nie podejrzewał, że ten plastik w którym są śrubki może strzelić :ph34r:

Że sama maskownica z napisem HE-6 mogłaby odpaść to ok, ale jak ktoś złamał system regulacji to ja nie wiem :|


Możliwe. Sam miałem kiedyś he5le, które miały lekko wyrobiony ten mechanizm ;)

To kwestia gum, które ściskają prowadnice, ale wystarczy odkleić maskownice z nadrukiem HE-5LE, dokręcić śrubki i z powrotem przywalić maskownice na klej ;)

Tylko, że np w moich HE-5LE, SWSach i HE-6 wszystko sztywno chodzi, a nowe przecież nie są =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poradźcie, znalazłem dwie pary w fajnych cenach. Jedna to HE-400, druga 400i, obie pary nowe a różnica w cenie to prawie 300zł. Pytanie które brać? Czy 400i są warte dopłaty?

Imo jak chcesz słuchać tak jak fabryka dała, to HE400i, jak mody wchodzą w grę to HE400.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie poradźcie, znalazłem dwie pary w fajnych cenach. Jedna to HE-400, druga 400i, obie pary nowe a różnica w cenie to prawie 300zł. Pytanie które brać? Czy 400i są warte dopłaty?

Imo jak chcesz słuchać tak jak fabryka dała, to HE400i, jak mody wchodzą w grę to HE400.

 

Ty masz HE-400?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panowie poradźcie, znalazłem dwie pary w fajnych cenach. Jedna to HE-400, druga 400i, obie pary nowe a różnica w cenie to prawie 300zł. Pytanie które brać? Czy 400i są warte dopłaty?

Imo jak chcesz słuchać tak jak fabryka dała, to HE400i, jak mody wchodzą w grę to HE400.

 

Ty masz HE-400?

 

Mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie dopisuję się do fanklubu. He 500 wyparły Alpha Dogi, ale T50RP Mk2 by Perul zostają.

Aż chce się słuchać.

I chyba w końcu zrozumiałem co znaczy to lekko "misiowe" granie.

Chyba z tym misiem da się jakoś żyć skoro go przytuliłeś. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oficjalnie dopisuję się do fanklubu. He 500 wyparły Alpha Dogi, ale T50RP Mk2 by Perul zostają.

Aż chce się słuchać.

I chyba w końcu zrozumiałem co znaczy to lekko "misiowe" granie.

Chyba z tym misiem da się jakoś żyć skoro go przytuliłeś. :D

 

Bardzo przytulaśny ten miś. Fakt, że wielu słuchawek z wysokiej półki to ja nie przesłuchałem ale jak na razie to jest moje ulubione granie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że gustard h10 ma wystarczającego kopa. W każdym razie na moje możliwości. Nie mi tu chodzi o to, że w dźwięku jest pewna "słodycz" - tak wiem, że brzmi to amatorsko aż do wymiotu no ale nie umiem tego inaczej opisać. Mi się to bardzo podoba, tak je zapamiętałem z pierwszego odsłuchu kilka lat temu. Wiem tyle, na pewno są jakieś lepsze słuchawki, na pewno jest też do nich lepszy tor, ale ja jestem zadowolony a mój portfel pusty, więc póki co zawieszam wszystkie odsłuchy, alternatywy i wątpliwości. I gra muzyka!

Edytowane przez Firegon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tyle, na pewno są jakieś lepsze słuchawki, na pewno jest też do nich lepszy tor, ale ja jestem zadowolony

W tej cenie w jakiej kupiłeś (od Roo_Volt'a?), to zrobiłeś bardzo dobry deal.

Takie rodzynki jak HE500 czy HE-4 to jedne z lepszych słuchawek do 3-4 tys.

Tylko z byle czego nie zagrają i za dobre źródło podziękują.

H10 jest na pewno ich dobrym kompanem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, wróciły moje beyery z wojaży (880/600 i 990pro black). Wpiąłem w lyra, potem wpiąłem tam he4, potem zmiana i zmiana...kurdę przecież te bd, to dobre słuchawki som...a raczej były (tak se myślałem). Wydaje mi się, że tak właśnie wyglądałoby starcie Tysona z burmistrzem Słupska :woot:


...a hołeczki nie zagrożone ze swoim SQ :P. Inne granie, ale też dobre.

Edytowane przez audionanik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Warto brać się za te niedorobione wypierdki 400i/500i/560 ?

Wtf?

400i to best buy w swojej cenie, a 560 to już mocno klasowe granie medium premium. O 500i nie słyszałem, ale może gdzieś podlinkujesz tego "wypierdka".

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400i na pewno nie można nazwać wypierdkiem,560 - no tutaj akurat nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że to mocno klasowe granie. Dziwne te słuchawki, szczególnie za tą cenę. Ale niedorobiony wypierdek to raczej przesada.

 

Na pewno nie polecałbym Ci brać 500i, bo hifiman takiego modelu raczej nie wypuścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności