Skocz do zawartości

xDuoo X3 - Pierwsze wrażenia


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

O Panowie to ja w takim razie bierę X3!

Zagra z etami hf3/er4pt/vsonic gr01 ? Jak widać wszystkie pary mam z tych jasnych.

 

Tylko nie sugeruj się tym, że jutro będzie dostepny rockbox bo to jeszcze kawał drogi ;)

Na razie machina ruszyła i ekipa z xDuoo chyba zdecydowała się wesprzeć projekt ale na ile to jeszcze nie wiadomo. Cały czas mają obawy, że zaczną się pojawiać całe serie uwalonych grajków po nieudanych próbach wrzucenia softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rokuje :)

Ja jestem wierny sprzętom, a oprócz Inszego zachęcił mnie Fatso. Druga rzecz: wychodzi na to, że Cię słuchają :)

Warto więc dorzucić cegiełkę do firmy, która słucha klientów.

Skoro rockbox jest tak lubiany, dziwi mnie że żaden liczący się producent nie wpadł na pomysł kooperacji- taniej, a dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rokuje :)

Ja jestem wierny sprzętom, a oprócz Inszego zachęcił mnie Fatso. Druga rzecz: wychodzi na to, że Cię słuchają :)

Warto więc dorzucić cegiełkę do firmy, która słucha klientów.

Skoro rockbox jest tak lubiany, dziwi mnie że żaden liczący się producent nie wpadł na pomysł kooperacji- taniej, a dobrze.

 

Albo moje wypociny albo było takich więcej od innych. Generalnie wnioskując z rozmowy nie za bardzo zdawali sobie sprawę z siły magicznego słowa rockbox. W każdym bądź razie jeszcze nie dawno nie chcieli w ogóle tego tematu ruszać a teraz można przeczytać, że jednak zwrot w akcji mamy lol

 

Zapewne hedfaja większość czyta ale wrzuce foto emulatora bo napawa optymizmem:

 

d7R32LCl.png

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze by tak od razu fabrycznie instalowali rockbox i przy pierwszym uruchomieniu był by wybór co ma być uzywane.... Pomarzyć dobra rzecz.

 

z komórki pod schodami

 

Raczej mało prawdopodobna historia z uwagi na wolny charakter oprogramowania rockbox. Na to żaden producent by nie poszedł.

 

A tutaj dzisiejsza niespodzianka:

 

4bd6ca476d46.png

Edytowane przez bigmaras
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak się sprawy mają to chyba ja też się skuszę na tego grajka :wub:

Cały czas się biłem z myślami czy brać x2 czy dopłacać do x3 - ale jeśli można będzie menu od'chinolić to już nie mam dylematu.

Edytowane przez bezi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jupiłem. W przyszłym tygodniu się okaże jak to gra.

 

Zenoniuszu Drogi .... :)

Ty masz? Miałeś do czynienia z A15 ?

Napiszesz kilka słów jak ma się jeden do drugiego ? Szukam dodatkowego grajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc konfrontacja miałem na myśli pojedynek A15-X3.

W ramach porównania scarlett 2i2, scarlet 2i4, audio-gd 10.32.

Może uda mi się zdobyć dx80 i fiio x5, ale nie jestem pewien jeszcze czy dostanę.

Także do środy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc konfrontacja miałem na myśli pojedynek A15-X3.

W ramach porównania scarlett 2i2, scarlet 2i4, audio-gd 10.32.

Może uda mi się zdobyć dx80 i fiio x5, ale nie jestem pewien jeszcze czy dostanę.

Także do środy.

Oki, teraz "ponjał" ja stary.

U mnie A15+B1 to poziom wyżej niż DX90 - więcej funu, przy czym nie mam na myśli basssu :P , ale radość i zadowolenie płynące ze słuchania odtwarzanej Muzyki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to wielka kanapka i nijak ma się do X3 i gołego A15.

No pewnie, że się nie ma, ale kto powiedział, że ja to kanapkuję czy jakoś tak ...

Gdybym miał to w kieszeń razem wsadzić to prędzej ogłuszyłbym się swoją własną pięścią niż to zrobił. No coś Ty Panie Kolego ??? :woot:

 

No, ale popatrz też z mojej strony ... Jadę na 3-4 dni na zdjęcia.Zapierdzielam przez 10-12 godzin, potem ląduję gdzieś w zakonie na noc ... Wykładam na biurko, stolik, łóżko ( zwał jak zwał tę poziomą powierzchnię ) A15+B1, wpinam słuchafony i odpływam w jakąś bliżej nieokreśloną galaktykę. Budzę się rano wypoczęty ...

Rozglądam się ... Ziemia ?

Może być.

To coś dziś "focimy" ? ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja jupiłem. W przyszłym tygodniu się okaże jak to gra.

 

Zenoniuszu Drogi .... :)

Ty masz? Miałeś do czynienia z A15 ?

Napiszesz kilka słów jak ma się jeden do drugiego ? Szukam dodatkowego grajka.

 

Ja miałem x3 i powiem ci ze z grado ono nie grajo, czemu nie wiedu ja oj nie wiedu ja .... brak magii gradosów :/

Kupa mocy a dźwięk szary bez koloru bez góry bez dołu ... zrobiłem buuuuuu i szukałem dalej synergii.

No ale może jak będzie RB i EQ jest szansa ...

 

Za to grał z dt880 pro bez wow ale dawało radę i daje bo właściciel nadal ten zestaw trzyma.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności