Skocz do zawartości

xDuoo X3 - Pierwsze wrażenia


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Ewentualnie nie zgrywa się ze słuchawkami, tudzież pliki zostały zripowane do 44,1 kbps, a jak wiemy jest tu problem.

Inszy, chochliki Cię lubią widzę :-D

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie będzie to pierwsze wrażenie... ale muszę podzielić się spostrzeżeniami co do pary słuchawki/grajek. xDuoo X3 kupiłem od bigmarasa rok temu i jestem bardzo zadowolony. Do tej pory słucham głównie na słuchawkach nausznych Pioneer HDJ-500 i zestaw gra całkiem spoko. Słuchawki podkreślają dół, ale niższe tony są moim zdaniem za bardzo wysunięte do przodu i ogólne brzmienie zdaje się trochę zamulone. Nie wiem czy kupiłbym je ponownie do tego grajka. Byłem z xDuoo w elektromarkecie i te grały moim zdaniem najlepiej z tych dostępnych/nausznych.

 

Kilka dni temu zamówiłem sobie dokanałowe Brainwavz proAlpha. Dziś odebrałem paczkę, słucham już kilka godzin [są jeszcze nie wygrzane] ale już teraz mogę Wam powiedzieć że BOMBA. Te słuchawki w połączeniu w xDuoo X3 moim zdaniem grają tak świetnie, tak czysto, że w tej cenie mogę je z równie czystym sumieniem polecić ;) Nie jestem audiofilem, nie wydaję znacznych kwot na sprzęt i jak na słuchawki za 139zł jestem bardzo zadowolony :) W zestawie pianki complain i jeden zostaw podwójnych gumek plus standardowe gumki w rozmiarach S/M/L. Do tego klips. Dodam, że słucham głównie szerokiego wachlarza gatunkowego metalu, rocka, trochę muzyki elektronicznej.

Edytowane przez rimmski
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich,

Xduoo X3 qpione od Bigmarasa. Wszystko hula elegancko oprócz flacków. Kopiowałem na kartę przez usb 2.0, 3.0, przez adapter i dzieją się cuda normalnie(karta Kingston 64GB sformatowana na FAT 32). Np wrzuciłem flacka z Kalibrem 44 a tu w sluchawkach chóry gregoriańskie. Black Sabbath Paranoid jakies 3 utwory bluseowe zamiast jednego flacka. Na kompie te same pliki normalnie chodzą. Jakie egzorcyzmy zastosować dla mojego Xduoo X3???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Xduoo X3 qpione od Bigmarasa. Wszystko hula elegancko oprócz flacków. Kopiowałem na kartę przez usb 2.0, 3.0, przez adapter i dzieją się cuda normalnie(karta Kingston 64GB sformatowana na FAT 32). Np wrzuciłem flacka z Kalibrem 44 a tu w sluchawkach chóry gregoriańskie. Black Sabbath Paranoid jakies 3 utwory bluseowe zamiast jednego flacka. Na kompie te same pliki normalnie chodzą. Jakie egzorcyzmy zastosować dla mojego Xduoo X3???

 

1) Jakiego softu użyłeś do formatu karty 64gb na fat32?

2) Spróbuj format karty może na exfat

3) Sprawdź pliki czy nie zawierają jakiś wielkich okładek, ewentualnie podeślij mi na maila plik którego nie odtwarza to sprawdze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soft z tąd:

http://www.wideorejestratory24.info/2014/10/formatowanie-kart-microsdxc-64gb-do-fat32-dla-kamer-dod.html

exfat-nie dzialaly mp3 tez jakies losowe utwory

nie bardzo wiem jak mam to sprawdzić, okładki mam w osobnym folderze. Wrzucałem pojedyńcze utwory flack, a nie cale albumy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soft z tąd:

http://www.wideorejestratory24.info/2014/10/formatowanie-kart-microsdxc-64gb-do-fat32-dla-kamer-dod.html

exfat-nie dzialaly mp3 tez jakies losowe utwory

nie bardzo wiem jak mam to sprawdzić, okładki mam w osobnym folderze. Wrzucałem pojedyńcze utwory flack, a nie cale albumy

 

Ale czy w plikach nie ma okładek zaszytych? Pliki bez błędów?

Coś mi śmierdzi tutaj karta podobnie jak Inszemu.

Wrzuć mi na maila przykładowy plik to sprawdzę jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka,

qrwa, qpiłem dwie karty Kingston 64GB class10. Jedna działa z Xduoo X3 bez żadnego formatowania do FAT 32. Flaki śmigają bez problemu,

druga tylko MP3 działają i tylko na FAT32....

Bigmaras dzięki za support :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A czytałeś komentarze sprzedającego?

 

Cytuje:

"UWAGA!!! PODRÓBA!!! KARTA NIE DZIAŁA! Mam oryginalną kartę z Kingstona i nawet napisy na niej są inne, poza tym adapter nie posiada guzika lock, co powoduje że nie da się na niej zapisać plików. Peace."

 

"POTWIERDZAM TO CO POPRZEDNIK, sklep s4 sprzedaje podroby kart KINGSTON.. ani to pojemnosci nie trzyma a i pliki gubi.... szkoda słów NEGATYW"

 

"STANOWCZO ODRADZAM - obi sprzedają podróby kart KINGSTON"

 

"Karta pamięci microSD 64GB jest nie oryginalna w dodatku otrzymałem uszkodzoną, brak kontaktu ze sprzedającym. Nie polecam"

 

"Nie kupujcie tego !!! Ta karta pamięci to chiński badziew !!! W dodatku przez ponad miesiąc prosiłem się o swoje pieniądze !!! Po włożeniu karty pamięci do telefonu i przerzuceniu na nią zdjęć wszystko przepadło !!!! Sklep S4 to totalna porażka ..."

 

"Kupiłem dwie karty SD 16GB - jedna działa, druga nie :( Badziew i tyle"

 

"Karta Kingston nie otwiera zdjęć ani plików z muzyką,w autoryzowanym sklepie dowiedziałam się że to nie jest oryginalna karta Kingston ,cena adekwatna do oferty :-("

 

"zakupiona karta okazała się uszkodzona/podrobiona, o pojemności faktycznej 8GB zamiast 32GB. Karta została odesłana Sprzedającemu, który rozpatrzył reklamację w ciągu tygodnia i zwrócił pieniądze."

 

"Niestety karta przyszła uszkodzona i prawdopodobnie nie oryginalna. Zobaczymy czy wymieniona będzie sprawna."

 

 

Przepraszam ale liczyłeś, że jako jedyny dostaniesz oryginał?

 

W mojej opinii zwracaj karty i poproś o zwrot pieniędzy, jak płaciłeś przez payu to masz ochrone zakupów. Udokumentuj tylko dobrze wszystko przed odsyłką (dużo zdjęć, może jakieś testy). Następnym razem proponuje markowe sklepy na takie zakupy - morele, agito, komputronik etc.

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym po*******onym kraju trzeba się na wszystkim znać, ręce opadają i szukają kałacha :angry:

zrobilem testa fakeflashem i jest karta z****na.

 

Generalnie przy zakupach kart nie liczyłbym na jakiekolwiek oszczędności względem dużych markowych sklepów. Oni jadą na marżach rzędu 2-3% to na prawdę nie z czego odejmować. Jak coś jest z różnicą 20-30% to już lampka powinna się zapalać, że to wałek.

 

Najważniejsze to odeślij z odstąpieniem od umowy, zaznacz że dostałeś podróbkę, zacytuj jakieś przepisy i postrasz UOKiK/Sądem/Policją jeżeli nie otrzymasz zwrotu. Odstąpienie możesz wysłać nawet już mailem, ale nie zapomnij też pisemnie. Współczuje Ci ale miałeś wszystko jak na talerzu a i tak Cię skusiła cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, w sumie to brak czasu żeby wgłebiać się w każdy detal.

Ta karta będzie ok?

https://mediamarkt.pl/foto-i-kamery/karta-pamieci-sandisk-ultra-microsdxc-uhs-i-64-gb-adapter

 

Droga i dwie klasy niżej od np. samsung evo+. Zwróć uwagę, że nawet prędkość zapisu owiana jest tajemnicą ;)

 

Wpisz w ceneo samsung evo+ 64gb, wybierz znany sklep, który może nawet masz gdzieś koło siebie w mieście. Z tego co widzę evo+ 64gb to cenowo około 80zł. Masz przecież oleole, electro, vobis, sferis, xkom, neo etc

W tej cenie nie ma nic lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Xduoo X3 używam tych kart;

 

http://www.x-kom.pl/p/303104-karta-pamieci-microsd-goodram-64gb-microsdxc-zapis-10mb-s-odczyt-60mb-s.html

 

Z tym, że kupionych na lepszej promocji w cenie 55 zł. Żadnych problemów, dobre źródło i cena przyzwoita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Xduoo X3 używam tych kart;

 

http://www.x-kom.pl/p/303104-karta-pamieci-microsd-goodram-64gb-microsdxc-zapis-10mb-s-odczyt-60mb-s.html

 

Z tym, że kupionych na lepszej promocji w cenie 55 zł. Żadnych problemów, dobre źródło i cena przyzwoita.

 

Wiem, że to może nie patriotyczne ale zdecydowanie odradzam nasz rodzimy produkt. Oceniam je jako najgorsze karty z jakimi miałem do czynienia. Mój ranking wygląda następująco: goodram < kingston < sandisk < samsung evo/evo+

W mojej ocenie brałem pod uwagę wytrzymałość, transfery oraz brak problemów z działaniem na bardzo czułych pod tym względem chińskich odtwarzaczach.

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak być, ja mam tylko takie dwie Goodramki (po 64GB), są bez zarzutu i dają m/w deklarowane transfery. Gdy kupowałem miałem obawy, ale cena zdecydowała.

Mam również samsungowe Evo i nieco szybsze Evo+. Są lepsze na papierze, ale w odtwarzaczu tej różnicy nie uświadczysz. Jeżeli ktoś ma na karcie ciężkie pieniądze, to nie ma sensu oszczędzać na zakupie, ale w przypadku kilku muzycznych kawałków nie ma sensu przepłacać. I tak mam wszystko w płytach, albo na dysku. To już istotniejsze jest pewne źródło zakupu, żeby taka karta rzeczywiście była jednak z jakiejś identyfikowalnej firmy. Ludzie kupują "wypaśne" i szybkie na papierze karty u "niezależnych" dystrybutorów i potem mają to, co powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak być, ja mam tylko takie dwie Goodramki (po 64GB), są bez zarzutu i dają m/w deklarowane transfery. Gdy kupowałem miałem obawy, ale cena zdecydowała.

Mam również samsungowe Evo i nieco szybsze Evo+. Są lepsze na papierze, ale w odtwarzaczu tej różnicy nie uświadczysz. Jeżeli ktoś ma na karcie ciężkie pieniądze, to nie ma sensu oszczędzać na zakupie, ale w przypadku kilku muzycznych kawałków nie ma sensu przepłacać. I tak mam wszystko w płytach, albo na dysku. To już istotniejsze jest pewne źródło zakupu, żeby taka karta rzeczywiście była jednak z jakiejś identyfikowalnej firmy. Ludzie kupują "wypaśne" i szybkie na papierze karty u "niezależnych" dystrybutorów i potem mają to, co powyżej.

 

Oczywiście co do samych transferów to w przypadku odtwarzaczy to połowa z tego co te karty moga i tak była by za duża. Nieco inaczej sprawa wygląda jeżeli chodzi o trwałość. Jeżeli dużo wahlujesz kartami a czasami musisz ich użyc jako podręczna pamięć cache w urzadzeniu to wychodzi szydło z worka i łatwo ocenić co wytrzymuje najdłużej i co nie sieje błędami podczas dużych obciążeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę lat używam już kart. Od wymysłów w Sony Ericsson po microsd.

Goodram uznaje za budżetowy wymysł. Działa ale nie jest to zakup do urządzeń gdzie dużo jest operacji RW. Adaty i to wszystkie jakie miałem, dają pupy. Każda padła. Kingston u mnie przoduje. Mam ich kart około 4. Od 2gb po 32gb. Najstarsza i to najbardziej tyrana wersja 8gb działa od 10 lat. A używana była w kilku smartfonach. Na dodatek w jednym urządzeniu robiła jako rozszerzenie wewnętrznej pamięci.

Sandiska nie oceniam. Miałem raz. Padł po 8 latach a to dobry wynik i tak. Samsung evo jest u mnie dosyć nowy i używany tylko z X3. Działa i mnie to cieszy.

Z punktu widzenia zakupów nigdy nie polecam zakupów tego typu sprzętu na allegro chyba że dobry sklep wystawia taniej na allegro.

Niestety ale allegro to śmietnik gdzie Kingston, Sandisk, Samsung są podrabiani na potęgę. Sporo znam osób które się nacięły.

Z dobrych kart robi jeszcze Apacer ale to na naszym rynku egzotyka.

 

Wysłano z Kukuruźnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności