Skocz do zawartości

Fanklub wielbicieli słuchawek planarnych


Baele

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuciłeś zdjęcie LCD-2, to faktycznie ale popatrz na Stator z LCD-3

1386421.jpg


Ja miałem LCD-3 ze zdemontowanymi Fazorami ale nie mogę znaleźć zdjęcia.

 

Napisałem do Audeze, że chcę zamontować Fazor i potrzebuję ten biały materiał, to przysłali mi nieodpłatnie, łącznie z tasiemkami dwustronnymi.

Mam nawet jeden na zapas jakby się komuś uszkodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czyżby pogromca LCD2, choć coś tam mówił jeden z testerów że chudsze na średnicy,mnie gęste i ciepłe, no tak...

Ale za to pewnie większa scena i powietrza.

Robert, kup je na test do Polski, będziesz pierwszym chyba...he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skraje pasma sa odpowiednio zaznaczone, ale to nie zmienia faktu, ze srodek (500-1000hz) jest troche wypchniety, a polega to na tym, ze gra ciutke glosniej i przez to nie sa rowne. To jak sie to odbiera zalezy na czym sie ich slucha. Jak juz pisalem, wlasnie ze wzgledu na ta srednicowosc u mnie bylo slabo na bursonie i lyrze, za to bardzo fajnie na ican se, ktory te podbicie srednicy troszke niwelowal.

 

http://www.innerfidelity.com/images/HiFiMANHE4002014.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czyżby pogromca LCD2, choć coś tam mówił jeden z testerów że chudsze na średnicy,mnie gęste i ciepłe, no tak...

Ale za to pewnie większa scena i powietrza.

Robert, kup je na test do Polski, będziesz pierwszym chyba...he,he.

 

Tych pogromców już było tyle, że przestałem robić odsłuchy w tym kierunku.

 

Zmieniając ciut temat. Co z iSine ? W recenzjach podniety, u nas cisza. W sumie odstrasza mnie brak izolacji ale nie potrzebuje słuchawek do komunikacji miejskiej ale też nie chcę ich używać w domu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moje HE-500 niepokojąco głośno zaczęły szumieć. To objaw awarii??

Normalnie w szoku jestem, że szum usłyszałem. Przecież przygłuchy jestem...

 

wysłane z P9 przy użyciu Tapatalka

 

Z obu stron czy tylko z jednej?

Szczerze nie brzmi to jak wina słuchawek, na początku sprawdziłbym źródło i wzmacniacz. A jeśli tylko z jednej strony to może któryś z kabli?

Moje szumiały na jednym konkretnym utworze na spotify. Okazało się, że coś z plikiem na spotify jest nie tak, i każde słuchawki ( tylko jak mam podłączone dac i amp po XLR ) mi tam i tylko tam szumią.

Notabene utwór to Alexandre Desplat - The Imitation Game, ciekaw jestem czy ktoś jeszcze ma ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to szum to ostatnią rzeczą jaką bym sprawdzał są słuchawki... AMP, DAC, sterowniki, aplikacja, plik.

 

Inaczej jeśli byłyby to trzaski lub inne jednostkowe zniekształcenia np przy określonych częstotliwościach, ale szum to raczej nie wina słuchawek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak sobie przeglądałem wykresy pomiarowe i takie pytanie się narodziło odnoście otrodynamików. Dlaczego one taki dziwny wykres mają? Wiem - wykres nie gra, ale gdzie mam zadać takie pytanie jak nie tu? Z czego wynika takie coś?

 

graphCompare.png

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co niby dziwnego w tych wykresach? No może poza HE400, które wyszły z mocno wykastrowaną wyższą średnicą (dlatego swoje musiałem mocno poprawić ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności