Skocz do zawartości

Fanklub wielbicieli słuchawek planarnych


Baele

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, saudio napisał:

A takie wygodne Abyssy phi przeszły bez echa, a podobno wygodniejsze od poprzednika.

Jak to bez echa?...to nadal chyba najlepsze planary jakie są obok LCD4?....

Bas z tego co piszą najlepszy planarny ever...Najlepsze słuchawki z piątki obecnie produkowanych....tak że...

Jakie były poprzedniki Abyssów?...ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Soundman1200 napisał:

Jak to bez echa?...to nadal chyba najlepsze planary jakie są obok LCD4?....

Bas z tego co piszą najlepszy planarny ever...Najlepsze słuchawki z piątki obecnie produkowanych....tak że...

Jakie były poprzedniki Abyssów?...ciekawe...

Czytaj dokładnie chodzi o nową wersję AB-1266 z dodatkiem phi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Soundman1200 napisał:

Jak to bez echa?...to nadal chyba najlepsze planary jakie są obok LCD4?....

Bas z tego co piszą najlepszy planarny ever...Najlepsze słuchawki z piątki obecnie produkowanych....tak że...

Jakie były poprzedniki Abyssów?...ciekawe...

Phhh,,, jakie tam z LCD-4 najlepsze planary :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano mam taką nadzieję, po lipie z HE1000 które mimo że niby najlepsze co słyszałem to jednak za mało dociążone i twarde w przekazie DLA MNIE, to LCD4 jawią się jako te które może by mi zagrały ok. Hifimany dla mnie za łagodne i miękkie w przekazie,za jasne i mało gęste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Soundman1200 napisał:

Ano mam taką nadzieję, po lipie z HE1000 które mimo że niby najlepsze co słyszałem to jednak za mało dociążone i twarde w przekazie DLA MNIE, to LCD4 jawią się jako te które może by mi zagrały ok. Hifimany dla mnie za łagodne i miękkie w przekazie,za jasne i mało gęste.

To za twarde czy za miękkie te hajfajmeny? :woot:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapie za słówka ten Robert no...he,he

Tak jest dla nie kumatych wyjaśniam...dla mnie - Za mało Twarde w przekazie Hifimany to się równa zwrotowi Za Miękkie...

ZA MAŁO TWARDE = ZA MIĘKKIE...

Chyba to nie takie trudne?

 

A ostrzej mówiąc dla mnie planary to się w ogóle nie nadają do ostrej muzyki jak Trance,Metal...

Za grubą i muzyczną kreską rysują swój przekaz ,co akurat jest zaletą przy wokalistyce,Jazzie itd, gdzie dla mnie

planary są najlepsze ...

Nadzieję mam jedynie z Abyssami gdzie je razem z TH900 wybrano jako najlepsze ever do Metalu właśnie, więc 

stąd moja ciekawość nimi...

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od paru dni jestem szczęśliwym posiadaczem moich 1szych słuchawek planarnych - Hifiman Edition X V2. Jak na razie jestem mega zachwycony. Grają po prostu cudownie, do tego świetnie zgrywają się z Onkyo Granbeat, oczywiście po balansie. Gdzieś wyczytałem wcześniej, że słuchawki planarne nie są tak muzykalne jak dynamiki, i tego się obawiałem przed zakupem HEXów, jednak jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się że są bardzo muzykalne. No jestem po prostu zszokowany jak ten zestaw (można rzec mobilny, chodź słuchawki dość spore jednak bardzo wygodne) fantastycznie gra! Polecam! 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Soundman1200 napisał:

A ostrzej mówiąc dla mnie planary to się w ogóle nie nadają do ostrej muzyki jak Trance,Metal...

Za grubą i muzyczną kreską rysują swój przekaz ,co akurat jest zaletą przy wokalistyce,Jazzie itd, gdzie dla mnie

planary są najlepsze ...

Nadzieję mam jedynie z Abyssami gdzie je razem z TH900 wybrano jako najlepsze ever do Metalu właśnie, więc 

stąd moja ciekawość nimi...

 

Odnośnie Trance mam inne zdanie. Miałem BD T90 i dla mnie HE-400i są lepsze w tej muzyce ale wiadomo zależy czego się szuka w danym gatunku. Dla mnie Trance nie jest ostrą muzyką przynajmniej w jej głównym "klasycznym" nurcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak źle napisałem, bardziej mi chodziło że do ostrej muzyki to mam na myśli dynamiczną i szybką....

Ale jak jesteś fanem Trance i masz HE400i i wolisz je od T90 to mnie zaciekawiło jak tak.

Wychodzi że jednak te HE400i dobre są panie tego...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności