Skocz do zawartości

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, decees napisał:

Odesłałem do Forzy, na początku kontakt był ok i wydawało się że sprawę załatwimy w tydzień, ale potem "coś się popsuło i nie było mnie słychać"... liczyłem że jeszcze posłucham go na Bursonie -_-

No chyba że zależało Ci na oryginalnych termokurczkach z logo przy wtykach... :lol:

Tego typu zabieg, to na forum z pół tuzina osób zrobiłoby Ci od ręki. Fachowo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, decees napisał:

Odesłałem do Forzy, na początku kontakt był ok i wydawało się że sprawę załatwimy w tydzień, ale potem "coś się popsuło i nie było mnie słychać"... liczyłem że jeszcze posłucham go na Bursonie -_-

Biedny Decees, mógłby mieć T1 rev2 bez cudowania i lepiej by grały o niebo od T5p rev2, ale z wiadomych względów(potrzeba ciszy w domu) musi cudować z T5p...

Co zrobić...samo życie...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Soundman1200 napisał:

Nie gadaj, to drugie podejście do T1 rev2 też nieudane?:P

Udane bardziej, ale mam obok nich HE-4, więc samo przez się stoją na pozycji straconej..

Minus taki, że nie mają kabelka BAL, a mój wzmak gra po SE na pół gwizdka.

Edytowane przez Compton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, to może dla tego...jak dla mnie HE-4 fajne to prawda...poziom Amiron...ale do T1 rev2 ze dwie klasy je dzieli pod względem rozdzielczości, klasy ogólnej, basu, czystości przekazu ,wokali, góra to już miazga...ot jakby Tir przejechał malucha...he,he.

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Soundman1200 napisał:

Aha, to może dla tego...jak dla mnie HE-4 fajne to prawda...poziom Amiron...ale do T1 rev2 ze dwie klasy je dzieli pod względem rozdzielczości, klasy ogólnej, basu, czystości przekazu ,wokali, góra to już miazga...ot jakby Tir przejechał malucha...he,he.

Mam obie wpomiane pary pod ręką i wnioski mam całkowicie odmienne :)

A Ty @Soundman1200 miałeś okazję porównać je ze sobą bezpośrednio??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety chyba nie, nie pamiętam już, bo miałem przez chwilę też drugie T1 rev2 z tym walniętym driverem...

Ale nawet nie muszę wysilać pamięci...he,he.

Dla mnie nawet HE1000 są słabsze od T1 rev2 pod względem rozdzielczości i wyrazistości...

Muzykalnie lepsze HE1000, to prawda  ale...

Najlepiej mi grały T1 rev2 od Baele...i musiałem sprzedać...a tak na prawdę nie musiałem jak się okazało...szkoda.

HD800s większy i bardziej bliski przekaz ale technicznie gorsze od T1 rev2...

Najbardziej mnie denerwuje jak każdy mówi że HD800 z super torem grają rewelacyjnie...i to prawda...

Ale czy ktoś próbował T1 rev2 z super torem?...Ryka spróbował i jego opinia jest dość zaskakująca...polecam poczytać na jego stronie.

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie bądź Tomku taki skromny. HD800s technicznie gorsze od T1v2??

:lol::lol::lol:

 

Możliwe, że nie rozumiem co to rozdzielczość, ale w moim rozumowaniu T1v2 przy HE-4 pod względem rozdzielczości są w czarnej doopie, a o HE1000, to nawet nie ma co wspominać.

Chyba że w czarnej doopie Murzyna z Etiopii. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe,widać mamy inne spojrzenia na rozdzielczość...he,he...

Jedynie Crysis mnie rozumiał i potwierdzał...chuligan...:D

HE-4 to fajne brzmienie ale ziarniste że hej, do gładkości przekazu lata świetlne...

Albo nie trafiłeś na odpowiedni tor do T1 lub dany model...z 3 TH900 co miałem to pierwsze były najlpesze, 3 lata miały przebiegu...Asknet ma je teraz skubany szczęściarz...muszę go na chacie za karę nawiedzić...he,he.

Tak jest, HD800s spoooro brakuje do rozdzielczości T1 rev2...

Ale jak włączyć Enjoy The Silence Depechów live...to przewaga HD800s nad T1 revs jest wyraźna, operują po prostu większym dźwiękiem i bardziej muzykalnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Compton napisał:

Ach, tak sobie myslę czy nie sprzedać tego wszystkiego.. i kupić K701.

Na forum piszą, że koszą nawe wszystkie planary (Ortho i Electro), o dynamikach nie wspominając.

:D

Idź w armatury! U mnie tak robią etymotic :D

:)

A tak na serio - jestem w stanie uwierzyć, że ktoś przedłoży prezentację dynamików nad planarami. Sam należę do osób, którym takie granie łatwiej "siada". Chociaż już elektrostaty to coś co mnie wyrywa z kapci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Compton napisał:

Zenku, z dokanałowych to wolę od Etymoticów... ZST.

Tu mam taki paradoks, jak Ty z R70x vs LCD-3. 

Szczerze :)

 

Ja żartowałem z tymi etymotic :)

Po wielu spięciach tu na forum doszedłem do wniosku, że są ludzie nieczuli na różne niuanse ( wśród nich ja), są podatni na placebo ( wśród nich BYŁEM ja) i tacy którzy faktycznie pierd..ca dostają jak im coś w torze zazgrzyta (i faktycznie dobrzy są w łapaniu tych smaczków). 

A zażartowałem, bo w obronę brałem recenzenta owych genialnych k701 -》 jeśli zalicza się do dwóch pierwszych wymienionych przeze mnie grup, to jego stwierdzenie jest prawdziwe wg. Jego kryteriów :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory panowie. Nie pamiętam, że w ogóle coś pisałem. Po dłuższym czasie stwierdzam, że w miarę te T51. Tylko średnica taka dziwna, a do basu przywykłem. W sumie od czasu do czasu na wyjście w plener mogą być.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy francuski "czołg" ugnie kolana pod niemieckim "myśliwcem"?

T1 rev.2 to słuchawki, które od dawna były w moim kręgu zainteresowania, byłem nawet bliski kupna ich w ciemno. Bardzo jestem ciekaw tego "pojedynku", a w piątek przyjedzie jeszcze prawdziwy król. Czy mid-level obroni się przed prawdziwymi flagowcami...zapewne nie, ale przyjemność odsłuchów i tak będzie niewyobrażalna.

Dzięki @vonBaron oraz @Compton

1f29bd0696937e77.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Palpatine napisał:

Czy francuski "czołg" ugnie kolana pod niemieckim "myśliwcem"?

T1 rev.2 to słuchawki, które od dawna były w moim kręgu zainteresowania, byłem nawet bliski kupna ich w ciemno. Bardzo jestem ciekaw tego "pojedynku", a w piątek przyjedzie jeszcze prawdziwy król. Czy mid-level obroni się przed prawdziwymi flagowcami...zapewne nie, ale przyjemność odsłuchów i tak będzie niewyobrażalna.

Dzięki @vonBaron oraz @Compton

 

Co za król? 

Utopie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności