Skocz do zawartości

Wzmacniacz słuchawkowy pod akg q701 oraz ipod videło


bartello98

Rekomendowane odpowiedzi

Ja je dobrze napędzone słyszałem, ale z iP4 nie grają wcale tak źle, one wcale nie potrzebują takiej dużej mocy jak to za nimi chodzi.

 

Winą za te całe mity pochodzi z tego tytułu, że mają takie a nie inne granie i każdy myśli, że brak basu to wina słabego źródła otóż tak nie jest :)

 

Fatso a Ty słyszałeś a mimo to mówiłeś mi, że to kiepskie słuchawki :D

bo kiepskie - jesli wymagaja ode mnie zebym sprzedał inne i budował tor tylko po nie ? Ja lubie miec duzo sprzętu, ale az tak powalony nie jestem, żeby wydać 5kpln tylko po to, żeby mi q701/k701 zagrały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głuchy jesteś i nie słyszałes dobrze napedzonych Q701 - jakbys je usłyszał dobrze napedzone, to miałbyś je dzisiaj w kolekcji.

czytałem na twoim blogu o aukcji cudownego kabla do hd800, na który też zwróciłem uwagę. Cudowne rzeczy robią obecnie i po jak okazyjnej cenie. Też myślałem że z krzesła spadnę jak to czytałem. A komentarz osoby, której nazwiska z litości tu nie powtórzymy, utwierdziła mnie w przekonaniu, że jednak nie ma granic, których człowiek w samoupokorzeniu by nie przekroczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A koledzy to z jakich porządnych klockow stacjonarnych słuchali tych AKG? Z klonow, BP czy jeszcze cos? Mikolaj może jednak nie słyszałeś ich dobrze napedzonych? Sorry ale opinie o trudnym napedzeniu nie wydają mi się z palca wyssane. Na jakiej podstawie jestes przekonany, ze dotarles do kresu ich możliwości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam co prawda K702 ale myślę, że nie ma dużej różnicy między nimi a wersją Q jeżeli chodzi o wzmacniacz.

To świetne słuchawki, mega wygodne (moim zdaniem) z dużą przestrzenią chociaż nie do każdej muzyki. Ale napędzić je jest dość ciężko aby pokazały swoje możliwości. Osobiście nie potrafię doradzić Ci nic przenośnego, sam dość długo szukałem do nich wzmacniacza stacjonarnego i ostatecznie zatrzymałem się na Cayin HA-1A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
głuchy jesteś i nie słyszałes dobrze napedzonych Q701 - jakbys je usłyszał dobrze napedzone, to miałbyś je dzisiaj w kolekcji.

czytałem na twoim blogu o aukcji cudownego kabla do hd800, na który też zwróciłem uwagę. Cudowne rzeczy robią obecnie i po jak okazyjnej cenie. Też myślałem że z krzesła spadnę jak to czytałem. A komentarz osoby, której nazwiska z litości tu nie powtórzymy, utwierdziła mnie w przekonaniu, że jednak nie ma granic, których człowiek w samoupokorzeniu by nie przekroczył.

 

Co jest nie tak z komentarzem, bo nie rozumiem?

 

Co do wzmaka pod AKG to nie pomogę. Lecz w tym miejscu trochę się zgadzam z Mikołajem. Audiofilskie wzmaki nie dają lepszego basu bo takie słuchawki są "lepiej napędzone" ale dlatego, że ten bas mają dobrej jakości, ale podbity, bez przesterów i innych takich. Chodzi tu raczej o synergie, niż prąd sam w sobie.

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K601 są dużo trudniejsze :)

 

Z Bursona jakoś Q701 grały jak trzeba, ja naprawdę nie widzę przy nich problemów takich z napędzaniem, może po prostu one TAK MAJĄ GRAĆ :)

jest w tym trochę prawdy, AKG to firma studyjna, przekaz k601 był sterylny, nie nudny tylko sterylny

ma to grać tak jak jest a nie podbarwiać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani Q701 ani K601 nie grają wiernie czy tam studyjnie. Przede wszystkim wykastrowany średni sopran, wyższy też mocno stłumiony. W K701 bas szybko opada znowu, w K601 z tym lepiej. K701 można nawet NE5532 napędzić. Nie będzie to szczyt, ale zagrają satysfakcjonująco.

akagie.png

Edytowane przez majkel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Na serio zamiast ampa na miasto kup doki do ipoda.

Też się pod tym podpisuję, dużo większy wybór, a przy okazji lepsze tłumienie otoczenia i łatwiej się delektować muzyką. Takie Audeo w zupełności powinny wystarczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Na serio zamiast ampa na miasto kup doki do ipoda.

Też się pod tym podpisuję, dużo większy wybór, a przy okazji lepsze tłumienie otoczenia i łatwiej się delektować muzyką. Takie Audeo w zupełności powinny wystarczyć...

i nic mądrzejszego nie jestem w stanie dodać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności