Skocz do zawartości

Mayster


Mayster

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Kupiłem od Maćka AKG M220.

 

Co tutaj dużo pisać - dobrze zabezpieczona przesyłka, ekspresowa wysyłka. Oczywiście towar zgodny z ustaleniami. Szczerze polecam :)

 

I myślę, ze jeszcze niejednego targu dobijemy ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W sumie w przeciągu roku kupiłem za pomocą strony audeos , kiedy jeszcze nie wiedziałem że istnieje to forum- doki brainwavz m1 , kartę dzwiękową aim sc808 , kabelek fiio lu2. A teraz aune t1mk2 i aune s16.

Każde z zamówień było realizowane szybko i sprawnie. Paczki dobrze zabezpieczone. Audeos obsługuje paczkomaty co jest mi bardzo na rękę. Dwa razy z tego korzystałem.

Niedawno na meetingu śląskim poznałem Maćka osobiście. Profesjonalne wrażenie jakie odniosłem względem jego osoby znajduje odzwierciedlenie w rzetelnych transakcjach. Zamieniliśmy kilka zdań, w których z mojej strony wyraziłem zainteresowanie aune s16, co znalazło finał w dzisiejszym zakupie. Sam fakt, iż przeprowadziłem z Maćkiem 5 transakcji świadczy, ze każda z nich trzymała poziom i zachęcała do kolejnej a ja nigdy nie odczułem leckeważenia mnie jako klienta.

Dziękuję i pozdrawiam:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzięki Maciejowi mogłem stać się posiadaczem legendarnych AKG K1000 w stanie dosłownie idealnym, a także przesłuchać drugą parę z wczesnych lat produkcji i dokonać łatwego porównania między jednym, a drugim modelem. Bardzo pomocny człowiek, prawdziwy pasjonat, który choć prowadzi działalność handlową audio, potrafi wznieść się wysoko ponad sferę materialną i porozmawiać szczerze, otwarcie o zakupach, doradzić co trzeba, co jest potrzebne, a co będzie z kolei niepotrzebnym wydatkiem, nawet jeśli miałby on być zrealizowany u niego. Tym samym wielkie podziękowania i ogromna rekomendacja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Kupiłem Colorfly C10 i Cordiala CFM 0,15 WK. Wszystko sprawnie i szybko, Mayster doradził co trzeba i kolejny udany zakup za mną - nawet przerwa techniczna w działaniu sklepu nie była żadną przeszkodą :)

Tak więc nic, tylko polecać :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności