Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Mayster


Mayster

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Kupiłem iBasso DX80. Profesjonalnie i przyjemnie przeprowadzona transakcja, pełnia zadowolenia :).

Komentarz właściwie powinien liczyć się podwójnie, ze względu na dodatkową, i wcześniej, i przy okazji, pomoc okazaną przez Maystera. Dziękuję!

Edytowane przez timecage
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zapytałem Maystra czy jest możliwość zakupu Matrixa Mini-i Pro2 przed oficjalną premierą w Polsce, a on przychylił się do mojej prośby.

 

Wszystko załatwione sprawnie i najszybciej jak się tylko dało, polecam!

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od czego by tu zacząć?

Może od początku...

Mayster zaproponował mi wypożyczenie i odsłuch nieznanego mi wówczas Bursona V2+.

Z miłą chęcią się zgodziłem. Po odsłuchu wiedziałem już, że sam wzmacnicz muszę mieć ale DACa chciałbym mieć innego.

Zamówił mi sam wzmacniacz V2 i zaofiarował się ściągając dla mnie Chorda 2Qute, i to po bardzo atrakcyjnej cenie.

Że na Bursona trochę musiałem poczekać, to abym nie był bez wzmacniacza, pożyczył mi Aune x7s.

Dodatkowo wykonał dla mnie interkonekt na srebrnym przewodzie Yarbo i Neutrikach Profi.

Jestem mega pozytywnie zaskoczony i uradowany transakcją z Maciejem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku nie zacznę, bo będzie za długo...

 

No więc Mayster napisał, żebym pierdół nie kupował, żebym dał adres to wyśle cv2+ do posłuchania...

 

Oczywiście to był marke5ingowy fortel, bo wiedział, że kto posłucha, to mu się oczy jak psu zaświecą...

 

No i super sprzęt w super cenie nabyłem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Maciejowi miałem możliwość zapoznania się z Conductorem V2+ z perspektywy bardzo wysokich klasowo słuchawek. Zaproponował też bardzo dobrą ofertę w przypadku ewentualnej chęci zakupu. Tym samym dzięki Maciejowi i Bursonowi mam już sprzęt u siebie i jednocześnie na dzień dzisiejszy zakończoną kwestię toru testowo-odsłuchowego, za co bardzo serdecznie mu dziękuję. Przy okazji bardzo przyjemnie i obficie wymieniliśmy spostrzeżenia już po recenzji na temat możliwości i potencjału tego sprzętu. Robić interesy z takimi ludźmi to przywilej i przyjemność. Pozdrawiam serdecznie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayster wykonał dla mnie custom kabelek przejściówkowy. Produkcja na wysokim poziomie, cena przyjemna, wykonanie wcale błyskawiczne. Pełnia zadowolenia :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem The Bit Opus#1, jak Mayster zwęszył okazje po moim komentarzu w "Najnowsze zmiany statusów". Wcześniej byłem zainteresowany X1S, C10 oraz C200, ale do zakupu nie doszło, marudny jestem strasznie. Przy tej okazji, niestety, ów Pan uderzał w odpowiednie struny. Ciągle nie mogę uwierzyć, że tyle wydałem, a jednocześnie była to nie mała okazja w świetle cen sklepowych.

 

Dobry sprzedawca. Paczka dotarł w sobotę. Wszystko ok.

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności