Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Mayster


Mayster

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kupilem od kolegi Shanling ME700. Jestem bardzo zadowolony z błyskawicznego załatwienia sprawy. Zrobiliśmy deal w nocy o północy a następnego dnia wysyłka. Sprzęt jest świetny, wygrzewa się i czeka na M6 Pro. Dziekuję.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiełem od @Mayster z Audeos Burson C3X i ZMF Atticus. Wszystko w porządku, napewno jeszcze wroce do tego sklepu. Ekspresowa przesylka. Polecam.

 

Dzięki Maciek!

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Hiby R2 u Maćka, obsługa jak zawsze bez zastrzeżeń. Polecam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Przyznam, że kolega @Maysterzaskoczył mnie okrutnie. W środę wysłał mi kabelek o taki: 

a dopiero dziś pojawić się ma w sklepie, a ja od wczoraj już nim się jaram...

Nadto zaproponował mi adapter MMCX-CIEM(2-pin) wziąłem do whizzer kiling, bo mam kabelki na MMCX a kiling jest na 2pin. Ale zamówiłem odwrotnie (kapnąłem się dopiero po otwarciu paczki), pomyliłem się :(  I co @Maysterzrobił? Wysłał mi wczoraj właściwy jakimś superaudioekspresem, bym się już dziś mógł jarać jak grają kilingi 2-pin na srebrnej meduzie MMCX, adapter działa i to jak ! 

Także, obsługa ze strony sklepu Audeos kolegi @Maysterbyła na poziomie, jakiego jeszcze nie doświadczyłem.

Sygnalizuję mój (!) błąd w piątek, a w sobotę mam właściwą przesyłkę :) Dla mnie szok, nie zdarzyło mi się jeszcze tak, tym bardziej, że ostatnio mi te paczkomaty w dwa, a czasem trzy dni nawet przesyłały paczki. Jak ten człowiek je namówił do tak szybkiej współpracy? I najlepsze, że ja za tą super usługę nic nie zapłaciłem, ship był w cenie... mojego błędu... Także, podziękowania i ukłony. Jestem w cholerę zadowolony!

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Kolejny zakup. Tym razem kabelek do IEM Eletech Fortitude. Jakość dźwięku po balansie wzrosła diametralnie, a przy tym poprawiła się ergonomia, ponieważ przewód nie skręca się i jest dość miękki. Dobry kontakt. Szybka i sprawna transakcja. Ekspresowa wysyłka. Gorąco polecam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Zakupiłem w Audeos słuchawki CAL! SE.

Transakcja bezproblemowa.

Wysyłka ekspresowa (kurier).

Towar wzorcowo zapakowany - dwa pudełka.

Dobry kontakt, polecam.

 

Dodam, że słuchawki zostały lekko zmodyfikowane, mianowicie wyleciały oryginalne kabelki, a serwis Audeos dorobił odpowiednie gniazda jack - jak na zamieszczonym foto.

 

Edytowane przez Blondie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Z Maćkiem transakcje są zawsze szybkie i bezproblemowe. Dziękuję za te ostatnie (zakup Shanling H7 i M0Pro) w miłej, koleżeńskiej atmosferze oraz spotkanie i testy przy kawie w Audeos. Profesjonalna firma z bogatą ofertą sprzętu na poziomie dla każdego! Pełna rekomendacja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności