Jump to content
Goku

Metal

Recommended Posts

Bardzo przyjemnie się słucha nowego singla Mastodona, ciekaw byłem w jakim kierunku pójdą chłopaki po udanym, lekko przebojowym Hunterze, ale z tego co dochodzi do moich uszu wnioskuję, że jest dobrze :)

po poszukiwaniach "Graveworm - Ars Diabol!" fajne to

Guest

Killer Be Killed - mega zaskoczenie pozytywne!
Greg Puciato z Dillinger Escape Plan, Max Cavalera, Troy z Mastodon i perkmen Mars Volty. Bałem się, że za dużo wszystkiego będzie, a wyszło rewelacyjnie!

Edited by Guest

heh, fajny cover :)

• Like 1

Dla mnie nowy Mayhem to potęga. Nagrali brakującą część do Wielkiej Deklaracji.

Chwała im za to bo przypuszczalnie więcej już nic nie wydadzą.

• Like 1

Dla mnie nowy Mayhem to potęga. Nagrali brakującą część do Wielkiej Deklaracji.

Chwała im za to bo przypuszczalnie więcej już nic nie wydadzą.

? Dlaczego mają więcej nic nie wydać?

Planowana jest jakaś zbiorowa autodestrukcja? :P

Nie wiem jakiej wersji słuchałeś, ale mnie nadal od kilku dni, nieprzerwanie miażdży "Into the Lifeless". Ogólnie, cały album jest jakby trochę... chory :D

Osobiście uważam, że album jest taki, jakiego większość fanów Mayhem oczekiwała - zwłaszcza po kierunku, w którym udali się na Ordo Ad Chao.

Do kawałków, które wyróżniają się moim zdaniem zaliczyłbym Pandaemon, Mylab, Watcher... Reszta to solidny standard ;)
Ale.... mimo wszystko nadal wolę De Mysteriis :P

Ja tam zagorzałym fanem nie jestem. Bardzo cenię sobie De Mysteriis ... później twórczości raczej unikałem. Denerwował mnie wokal Maniac'a. Ordo jakoś przeszło przeze mnie bez wyraźnego wydźwięku, ale za to ten album... Ehhh :D

? Dlaczego mają więcej nic nie wydać?

Bo jeżeli następną płytę będą chcieli wydać ponownie za 7 lat...

Osobiście uważam, że album jest taki, jakiego większość fanów Mayhem oczekiwała - zwłaszcza po kierunku, w którym udali się na Ordo Ad Chao.

Właśnie nagrali long jakiego się nikt nie spodziewał.

Fajnie, że podążają drogą Ulver czy Darkthrone i mają wszystkich w dupie i nie patrzą na oczekiwania fanów tylko

nagrywają to co chcą.

Po słabiutkiej Chimera i średniaku Ordo Ad Chao wydali long, który ślepców na zawsze powinien odrzucić od zespołu.

Najpierw z naszego podwórka nowe Morowe i Odraza nagrali ciekawe płyty a teraz Mayhem poprawił.

Jeśli o mnie idzie, to Ordo Ad Chao to skomasowane zło w czystej postaci. Przeraża mnie nieco ta płyta, dlatego uważam ją za niezwykle udaną :P Ale co ja tam wiem, obecnie po tego rodzaju muzykę sięgam jedynie od wielkiego dzwonu :)