Skocz do zawartości

Metal


Goku

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mnie nadal nie przekonują :v czysty thrash jest dla mnie za mało różnorodny, a wokal brzmi jakby kolo z AC/DC na amfie śpiewał :D

no właśnie muza spoko tylko ten wokal...

 

... który jest jeszcze lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nadal nie przekonują :v czysty thrash jest dla mnie za mało różnorodny, a wokal brzmi jakby kolo z AC/DC na amfie śpiewał :D

Souza ma najbardziej zbliżony wokal do Bona Scotta jaki słyszałem i trochę tych coverów AC/DC zrobił, a ten to powinieneś słyszeć nawet jak nie lubisz Exodus czy thrashu w ogóle

Edytowane przez _dorian_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Slipknot - wow, bez jakichś przebojowych kawałków, ale mroczny, dojrzały, nadal z pazurem choć mnóstwo melodii. Nie czuć braku Jordisona, ten już na All Home is Górne nie grał tak gęsto jak wcześniej, łatwo się przesiąść na nowego pałkarza. Znacznie ciężej się przyswaja niż starsze, ale sporo więcej daje słuchaczowi. Całościowo chyba nawet moje ulubione od nich Vol. 3 dościga.

Jednak w tym roku najwyżej 4. miejsce może zająć - podium dla Polaków - Behemoth, Virgin Snatch, Decapitated :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co Wy Panowie na to?

Mi wokal totalnie nie pasuje, kwestia instrumentalna ok, ale bez zachwytów, zobaczymy jak reszta płyty.

Jak na razie to Blackening podobało mi się najbardziej :)

Ja się zachwyciłem, Machine Head uwielbiam w całości, te nowe kawałki mają mega pazur, czekam na płytę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;]

 

Fajnie się kolesia słucha, chociaż ja stoję po drugiej stronie barykady - Vol. 3 stawiam wyżej od dwóch wcześniejszych za genialne rytmicznie utwory, większy 'feeling', taki fajny "ład w chaosie", a najnowsza płyta jako całokształt jest wg mnie ich prawdopodobnie najlepsza razem z własnie Vol. 3. Już taki urok Slipknota - albo uwielbiasz, albo nie znosisz :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się całkowicie z kolesiem zgadzam. Pierwsze płyty najlepsze. Dla mnie każde kolejne mają już za bardzo wykalkulowane, bezpiecznie mainstreamowe brzmienie.

 

Coś mi się wydaje, że w zeszłym roku przeoczona została na forum świetna płyta post-black metalowa.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się całkowicie z kolesiem zgadzam. Pierwsze płyty najlepsze. Dla mnie każde kolejne mają już za bardzo wykalkulowane, bezpiecznie mainstreamowe brzmienie.

Dokładnie o tym piszę, są dwie szkoły odbierania Knota. Mnie ta mainstreamowość nie przeszkadza, a mam kawałki typu Pulse of the Maggots (Joey czapki z głów) czy Welcome razem z balladami i radiowymi bengerami typu Duality czy Before I Forget albo łączący wszystko poprzednie The Nameless. Album hybryda, który już 10 lat jest ze mną, przewalam się przez sporo metalu, ale do nich wracam, zwłaszcza do Vol. 3, choć jatka z dwóch wcześniejszych też daje tony frajdy że słuchania. Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności