Skocz do zawartości

Metal


Goku

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze na nowego Slipknota.

 

Jejciu jejciu, co za rok! Tyle dobrego wyszło, a jeszcze tyle przed nami!

 

Polska z kopyta ruszyła i teraz każdy zespół ma wysoko zawieszoną poprzeczkę przez Behemotha, Virgin Snatch, nawet przez Frontside.

Nie chcę nic mówić, ale przed nami jeszcze Anthrax, Slayer, Judas Priest i Iron Maiden (prawdopodobnie w tym roku) :D

 

Były też ploty nt. Toola, Mastodona i Porcupine Tree. No zobaczymy :)

Edytowane przez Suszec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja jeszcze na nowego Slipknota.

 

Jejciu jejciu, co za rok! Tyle dobrego wyszło, a jeszcze tyle przed nami!

 

Polska z kopyta ruszyła i teraz każdy zespół ma wysoko zawieszoną poprzeczkę przez Behemotha, Virgin Snatch, nawet przez Frontside.

Nie chcę nic mówić, ale przed nami jeszcze Anthrax, Slayer, Judas Priest i Iron Maiden (prawdopodobnie w tym roku) :D

 

Były też ploty nt. Toola, Mastodona i Porcupine Tree. No zobaczymy :)

 

I Devin Townsend Project!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mastodon ma być jakoś we wakacje.

 

Tool ponoć także ma coś wydać w tym roku.

 

Judas Priest ? Nie wydaje mi się aby coś dobrego zrobili, po 1990 był z tym wg. mnie problem.

 

IM skończyło się nim dobrze zaczęło (moje prywatne zdanie).

 

Anthrax miał spoko ostatni album więc jest nadzieja.

 

Na dniach także nowa płyta Black Label Society (o ile już nie wyszła).

 

DevilDriver też planuje na ten rok nową płytę, podobnie Deathstars, bo wbiją do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w tym roku mają wyjść:

Insomnium - Shadows Of The Dying Sun
Miss May I - Rise Of The Lion
Killer Be Killed - Killer Be Killed
Misery Index - The Killing Gods
Vader - Tibi Et Igni
Devil You Know - The Beauty of Destruction

Nowe albumy na 2014 zapowiedzieli jeszcze:
Darkest Hour
Decapitated
Fear Factory
In Flames

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny rok się szykuje :D Czy ktoś coś wie nt nowego Opetha? Czekam z niecierpliwością na następny lp z rąk Mikaela, zwłaszcza że podobno ma być kontynuacją tego, co dało Heritage i mnie to bardzo cieszy :D

 

A dla fanów stoner rocka polecam nowy album Truckfighters "Universe", to ostatni kawałek z tej płyty:

 

https://www.youtube.com/watch?v=ethv3kcaoJs&feature=kp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie płyty to na swój sposób przyjemne granie, jednak nie czuć w tym materiale już tego natchnienia co z czasów The Jester Race.

 

"In the end when we die,
When we see god and ask him why?
The point to life, why we try?

He looks dead in our face,
And his answer full of disgrace.
Life is but a Jester Race."

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie radiowa muzyka jak stwierdził kolega wyżej.

Jakby taką muzę w radiach puszczali to aż zacząłbym słuchać audycji ;)

 

Wiadomo, dla większości (w tym mnie) ten stary melodeathowy In Flames był rewelacyjny, a Whoracle to mistrzostwo świata, ale ten nowy styl też ma swój urok. "Come Clarity" i ostatnia płytka są naprawdę super. Anders już raczej wokalem nie wróci to takiego growlu jak wcześniej, ale fajnie się wpasowuje w obecne brzmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

In Flames ? Poza dobrym albumem w 1999 i sensownym w 2002 nic ciekawego u nich nie stwierdziłem :)

 

W sumie radiowa muzyka jak stwierdził kolega wyżej.

Przed 1999 również grali muzykę radiową? :lol: Rozumiem, że Whoracle możne zostać posądzone przez purystów za przesłodzone itp etc, ale TJR? To już jest kwestia gustu. Zresztą jeżeli nie przepadasz za twórczością Iron Maiden wydaną po ich debiucie (czyli odejściu od surowszego, bardziej skierowanego ku punkowej bezpośredniości oblicza) to rozumiem dlaczego nie znalazłeś nic ciekawego w początkach In Flames, który inspirował się wtedy w dużej części właśnie tym zespołem z okresu po debiucie (patrz choćby kawałek Murders in the Rue Morgue z płyty Subterranean)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były też ploty nt. Toola, Mastodona i Porcupine Tree. No zobaczymy :)

 

 

Porcupine Tree? A skąd to info? Wilsonowi się odwidziało? Ostatnie info było takie, że PT jest "zawieszone do odwołania", a odwołania nigdzie nie zarejestrowałem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności