Skocz do zawartości

MŚ w piłce nożnej Qatar 2022


MichalZZZ

Rekomendowane odpowiedzi

@Undertaker

 

Bardziej bym powiedział, że Leo ma taki turniej jak na ostatnim Copa America. Chłop dzieli i rządzi. 

 

Czekamy na drugie 45 minut. Fajny mecz. Jestem pewien, że Holandia nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa 👍

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 897
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

4 minuty temu, Palpatine napisał(a):

Może Neymar wróci z mistrzostw tego samego dnia co Messi?

Jeden zagrał piękną asystę, drugi piękną bramkę. Mogą iść na piwko i sobie puszczać nawzajem te akcje. Tak swoją drogą Leo z Neymarem, Iniestą, Xavim... Co to była za paka 🥹🥹🥹

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Arg. przegra to stówę € jestem w plecy, a jak wygra, to dzieciaki robią jutro rano dla mnie śniadanie do wyra i sprzątają po psie na ogrodzie przez cały weekend :) Tak się robi interesy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Palpatine napisał(a):

Fajne mecze były dzisiaj. Jakoś ten Messi mi nie leży kompletnie, ale Holandia dała dzisiaj z siebie po prostu za mało.

Swoje zrobił. Świetna asysta, dwa karne trafione, które miały dość sporą wagę. Mimo wszystko na mundialu nie zawodzi.

Edytowane przez Artorias
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MichalZZZ napisał(a):

Bardziej bym powiedział, że Leo ma taki turniej jak na ostatnim Copa America. Chłop dzieli i rządzi. 

 

Bardzo możliwe, akurat Copa America nie oglądałem. 

 

4 minuty temu, Palpatine napisał(a):

Fajne mecze były dzisiaj. Jakoś ten Messi mi nie leży kompletnie, ale Holandia dała dzisiaj z siebie po prostu za mało.

 

Gra bardzo dobry turniej, chociaż takie emocje dzisiaj w tych meczach były, szczególnie w tym drugim właśnie, że w pewnym momencie jak Lautaro podchodził do karnego byłem w stanie sobie wyobrazić że jednak by się Leo jeszcze zdążył z Neymarem do jednego samolotu zapakować :D Taka była dramaturgia. Trochę przepychanek i niefajnych zachowań z obu stron, no ale przynajmniej było co oglądać. Holandia ku mojemu zaskoczeniu pokazała wolę walki ale na dogrywkę zabrakło im już pary a może pomysłu. 

 

Cóż, pozostaje pogratulować Argentynie. Będziemy mieli półfinał dwóch drużyn które umieją bić karne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje to Messi i Mbappe póki co piłkarze turnieju. Zobaczymy co będzie dalej. Proszę zauważyć ile razy Leo wystawia ciasteczko koledze z zespołu, a ten marnuje sytuację (przykład Lautaro Martineza nie tak dawno temu). Udane dryblingi, gole, asysty wszystko też jest 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności