Jump to content

MP3Store Krakow zmienia się w HiFiPRO KRAKOW - Zapraszamy

Recommended Posts

4 godziny temu, MP3store napisał:

Bardzo spokojna i przyjemna okolica z możliwością zaparkowania.

Taaaa, jasne. Po znalezieniu miejsca szczęśliwców zapraszamy do kolektury totka, tylko od razu póki jeszcze mają farta.

29 minut temu, audionanik napisał:

Taaaa, jasne. Po znalezieniu miejsca szczęśliwców zapraszamy do kolektury totka, tylko od razu póki jeszcze mają farta.

Jechałem z Michałem do nowej siedziby moim "autobusem" jakieś 4-5 razy i to zazwyczaj w środku dnia i jakoś zawsze parkowaliśmy "od strzała". 

Godzinę temu, ZebLong napisał:

Jechałem z Michałem do nowej siedziby moim "autobusem" jakieś 4-5 razy i to zazwyczaj w środku dnia i jakoś zawsze parkowaliśmy "od strzała". 

Już od lat nie puszczam totka. Będzie otwarcie nowego sklepu, to spróbuję.

Eee tam, najważniejsze, że:

Cytat

Bardzo spokojna i przyjemna okolica

..więc jest szansa, ze jak ktoś będzie wracał z Susvarami to nie dostanie w lampę i nie wróci bez słuchawek do domu. ;)

Trza będzie odwiedzić Michała- mam właśnie projekt u klienta w Krakowie i pewnie wybiorę się po urlopie. Ostatnio byłem w weekend i dobijałem się, ale było już zamknięte. :) 

Edited by lobuz1
  • Like 1
  • Haha 1

Trzeba będzie koniecznie to nowe miejsce odwiedzić. Może sprzętu też pomieści więcej?

Może jakiś mini-meet z okazji otwarcia?

• Like 1

• mario pinned this topic

Bylem bo odbieralem sprzecik.

Zapowiada sie fajnie. jest miejsce to i sprzetu zapewne bedzie sporo.

Ogolnie przyjemne miejsce i lokalizacja.

Również czekam na meet 😆

• 2 weeks later...
20 godzin temu, Dirian napisał:

Porównując do piwnicy w Gdańsku, to robi wrażenie ;)

Wielkościowo owszem. Ale to co pokazano na zdjęciach to okrutnie ponure i szare miejsce. Współczuję ludziom, którzy tam muszą siedzieć cały dzień będąc w pracy.

Z innej trochę beczki. Patrzę na ostatnie zdjęcie i mogę napisać tak. Nie kupujcie powystawowych k701, bo dostaniecie je z powyciąganymi gumkami.

Edited by Rafacio
  • Confused 2

6 godzin temu, Rafacio napisał:

Wielkościowo owszem. Ale to co pokazano na zdjęciach to okrutnie ponure i szare miejsce. Współczuję ludziom, którzy tam muszą siedzieć cały dzień będąc w pracy.

Dla mnie tam wygląda na eleganckie. Nie lubię pstrokacizny i oczopląsów. Tło ma być wyciszone i w tle. Kto co woli i każdemu nie dogodzisz.

Już zapowiedziałem żonie, że w piątkowe popołudnia planuję tam od czasu do czasu bywać.

• Like 2

Panie, to nie sklep z zabawkami, czy tam damską bielizną, tylko Świątynia Kontemplacji Dźwięku Doskonałego, gdzie wyciszonym i skupionym pozostając dalszej swej Drogi Audio poszukujesz...którą ścieżką pójdziesz?.. jaką ofiarę będziesz złożyć musiał?.. czy decydować się na ubóstwo, by móc Absolutu dotykać na co dzień? Dylematy to nie w kij dmuchał; refleksji i spokoju potrzebujące, a być może i wsparcia oraz zachęty ze strony kapłana świątynii.

Nie kupujcie powystawowych k701, bo dostaniecie je z powyciąganymi gumkami.

Znawcy to aż miło posłuchać.

• Haha 6

Piękny salon. Duże okna, za nimi zieleń, stonowane kolory. Nawet ława w kształcie przypominającym sprzęty Astella. Nie ma co prawda tego niepowtarzalnego klimatu z wrocławskiego empetrzystora, ale i tak jest fajnie ;)

• Like 1

Bardzo eleganckie, stonowane i spójne wnętrze. Zdecydowanie, w moim odczuciu, wspierające chęć dłuższych, zrelaksowanych odsłuchów. W zestawieniu z zielenią za dużymi przeszkleniami - super. Brawo.

• Like 2

Nowe miejsce jest świetne! Spokój, cisza na zewnątrz, stonowany wystrój. Chętnie przeniosę tutaj swoje biuro😁 No i zawsze jest gdzie zaparkować...

• MP3store
10 godzin temu, Rafacio napisał:

Z innej trochę beczki. Patrzę na ostatnie zdjęcie i mogę napisać tak. Nie kupujcie powystawowych k701, bo dostaniecie je z powyciąganymi gumkami.

Post dość ciekawy i zaskakujący, dziękuję za Twoje współczucie ale jest zupełnie niepotrzebne. Po pierwszych dniach w nowym miejscu czuję się w nim dobrze.

Jak wspomniałem, sklep został uruchomiony kilka dni temu nadal jest modernizowany i wymaga jeszcze dopracowania, być może wtedy przestanie być dla Ciebie okrutnie ponury i szary.

Bardzo się cieszę, że innym osobom sklep się podoba, dziękuję za miłe słowa. 

Mamy pomysł na to miejsce, miejmy nadzieję że uda się go zrealizować, wnętrze daje spore możliwości.

• Like 1