Skocz do zawartości

Test Aigo Z6 / Audio Heaven Z6


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Shanling nie produkuje tylko M1 lub tylko odtwarzaczy przenośnych - jest tego znacznie więcej i drożej: wzmacniacze, DACi, CD itd. Nie jest to więc tzw. "typowy chińczyk". Aune w zasadzie też jest takim wyjątkiem, z tym że to właśnie M1 (tudzież nadchodzącemu M2s, jeśli nic nie sknocą) aktualnie ustanawiają moim zdaniem standardy w zakresie np. funkcjonalności czy wydajności i responsywności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony kilkukrotnie droższe Colorflaje nadal nie radzą sobie z obsługą CUE, Shozy Alien+ od razu został zapowiedziany jako prostacki, a HiFiMany są pokazem słabego programowania - niestety producenci pod względem softu nawalają tak bardzo, że ten z Z6 można uznać za całkiem dobry.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uznałbym 40 sekundowego rozruchu za coś pozytywnego, no chyba że mowa o skanowaniu pełnej karty 200+ GB :). Nie mówimy tu również o prostactwie lub obsłudze CUE a dwóch konkretnych odtwarzaczach w niemal tych samych cenach i o bardzo konkretnych pakietach funkcjonalności i możliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z6 nie uruchamia się krócej niż 40 sekund. U mnie po 27 sekundach leci muzyka, karta 64GB wypchana po brzegi, a przy rozruchu zawsze jest robiony szybki skan, więc ciężko to uznać za zły wynik.

I ja mówię o prostactwie oraz obsłudze CUE w dużo droższych sprzętach, jako odniesienie do tego, że Z6 musi mnie jakąś tam opcję, bo to standard (mimo że tak nie jest). O M1 mówisz tylko Ty - ja go nawet w rękach nie miałem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Nie uznałbym 40 sekundowego rozruchu za coś pozytywnego, no chyba że mowa o skanowaniu pełnej karty 200+ GB :). Nie mówimy tu również o prostactwie lub obsłudze CUE a dwóch konkretnych odtwarzaczach w niemal tych samych cenach i o bardzo konkretnych pakietach funkcjonalności i możliwości. 

 

Teraz sprawdziłem u siebie, pełna karta 32GB, co prawda fat32 bo z innego grajka, czas pełnego startu ok 12-15s zatem obawiam się, że jakieś nieporozumienie się wdziera z tym długim czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Inszy napisał:

Z6 nie uruchamia się krócej niż 40 sekund. U mnie po 27 sekundach leci muzyka, karta 64GB wypchana po brzegi, a przy rozruchu zawsze jest robiony szybki skan, więc ciężko to uznać za zły wynik.

I ja mówię o prostactwie oraz obsłudze CUE w dużo droższych sprzętach, jako odniesienie do tego, że Z6 musi mnie jakąś tam opcję, bo to standard (mimo że tak nie jest). O M1 mówisz tylko Ty - ja go nawet w rękach nie miałem ;) 

 

To pewnie literówka się wkradła, bo wychodzi na to że uruchamia się dłużej niż zaczyna odtwarzać muzykę :).

Może zależne jest to od karty lub typu plików - tu nie wiem, jest to kwestia zapewne do dogadania już między użytkownikami. Mogę tylko podać swój czas z M1: pełne 9 sekund, sprawdzone ze stoperem w ręku, mogę ewentualnie testy wykonać też z innymi kartami o mniejszej pojemności i innych producentów. Ale właśnie tak krótkiego czasu oczekiwałbym dziś od każdego innego odtwarzacza. Jak raz się spotka z taką szybkością i responsywnością, skanem, błyskawiczną pracą menusów, to trudno jest wrócić do porządku dziennego.

 

Jeśli go nie miałeś to naprawdę gorąco zachęcam do spróbowania, ale już w tej chwili na logikę: jeśli mamy na rynku w niemal tej samej cenie urządzenie:

- lepiej wyposażone

- bardzo dobrze dopracowane

- bardzo dobrze wykonane

- szybsze

- a także (wnioskując również z relacji innych osób) właściwie bezproblemowe

to niestety tylko do pewnego momentu można będzie udawać że takiego urządzenia w ogóle nie ma ;). Nie jest jednak prawdą że tylko ja o nim mówię: mają go tutaj jeszcze (jak pamiętam, bo rzadko tu już zaglądam) np. Jaro i Paratykus, a sam wątek też jest całkiem obszerny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już była o tym dyskusja w którymś temacie. Konkluzja była mnie więcej taka, że mimo podobnego przedziału cenowego, to nie do końca są rywalizujące ze sobą odtwarzacze. Gdyby brzmiały podobnie i miały podobny zasób mocy, to ok, ale tak nie jest. Np. moje MEE P1 z Shanlinga nie zagrają, bo się na nim duszą (potwierdzone info), więc na pewno go nie kupię, a te słuchawki za bardzo lubię za całokształt, by je wymieniać.

Ot, kwestia potrzeb i synergii.

 

I zdecydowanie miało być "Z6 uruchamia się krócej niż 40 sekund", a nie "Z6 nie uruchamia się krócej niż 40 sekund" ;) Chyba czas spać...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie są sobie równe z perspektywy rynkowej. Oczywiście synergia i te sprawy to czynnik determinujący konkretne zastosowanie, ale mimo wszystko nie widzę między nimi jakiegoś specjalnego dyskursu. Przynajmniej na tą chwilę.

 

Wiele już miałem takich słuchawek i urządzeń, co to miały albo mnie na kolana rzucić i pokazać gdzie raki zimują, albo też w drugą stronę: miały być paskudne, beznadziejne i kompletnie mi się nie spodobać. Zbyt często wychodziło na odwrót, dlatego przestałem mówić "hop" zanim faktycznie mi uszy tego nie stwierdzą :). Również mógłbym pewne rzeczy zakładać w przypadku Z6 i jestem na 99% pewien, że także bym go nie kupił, ale ten 1% to właśnie wspomniany poczet rzeczywistej recenzji i weryfikacji, czy aby domniemanie nie było błędne (lub boleśnie prawdziwe).

 

Nie ma sprawy, tak czułem ;). W sumie bardzo mądry pomysł bo mnie też już grawitacja wykręca powoli w stronę ziemi.

Edytowane przez EvilKillaruna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Inszy napisał:

Z6 nie uruchamia się krócej niż 40 sekund. U mnie po 27 sekundach leci muzyka, karta 64GB wypchana po brzegi, a przy rozruchu zawsze jest robiony szybki skan, więc ciężko to uznać za zły wynik.

I ja mówię o prostactwie oraz obsłudze CUE w dużo droższych sprzętach, jako odniesienie do tego, że Z6 musi mnie jakąś tam opcję, bo to standard (mimo że tak nie jest). O M1 mówisz tylko Ty - ja go nawet w rękach nie miałem ;) 

M1 jest w tej dziedzinie rewelacyjny. Przy pierwszym uruchomieniu myślałem, że nie zeskanowal karty bo trwało to ok 5 sek a na karcie 64 GB było ok 55 GB muzyki. Ale on zawsze startuje poniżej 10 sek. Mimo mikrych rozmiarów wcale w kwestii audio nie jest mikrusem. Każda osoba która go posłuchała niedowierzala że takie maleństwo gra takim dojrzałym dźwiękiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie M1 jest czwartym najlepszym i najbardziej naturalnie grającym odtwarzaczem, lepszym niż C4, więc powiedzmy, że na Twoje opinie patrzę przez palce ;)

 

6 godzin temu, EvilKillaruna napisał:

Dla mnie są sobie równe z perspektywy rynkowej. Oczywiście synergia i te sprawy to czynnik determinujący konkretne zastosowanie, ale mimo wszystko nie widzę między nimi jakiegoś specjalnego dyskursu. Przynajmniej na tą chwilę.

Dalej im od siebie niż iPodowi Touch od Fiio X5 III.

 

I może kiedyś będę miał okazję posłuchać M1, na razie jednak zostaje jedną z alternatyw, których nie kupiłem (choć było blisko).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inszy czemu uważasz, że masz monopol na rację? Nie słuchałeś nie wydawaj opinii jak są elektroniczny w Lublinie - zaocznie. Posłuchasz podyskutujemy. Bo bez sensu takie jałowe dyskusje, kiedy ty za bardzo nie wiesz o czym mówisz. Obrazki pooglądałeś i trochę poczytałeś. Ja 3 miesiące używam i piszę na podstawie faktów a nie imaginacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, brunnerius napisał:

A mamy kgogs kto mial/ma oba dapy (z6 i m1) i moze skrobnac 2-3 slowa w kwestii porownania dzwiekowego tylko?

 

Miałem w rękach jeden i drugi i nie odczułem podobnych zachwytów co Evil. To zupełnie inne urządzenia dedykowane do różnych grup userów. Z6 to zdecydowanie zapas mocy i przy załapaniu synergii ze słuchawkami stanowi zupełnie inną, wyższą klasę sprzętu. Nie mam w tej chwili m1 do wypożyczenia ale jak ogarniesz to daj znak sygnał czapką to Z6 mogę Ci wysłać od ręki do porównania i sam ocenisz ;).

M1 wygrywa na pewno pod względem mobilności, gdyż jest niewielkich rozmiarów i dla kogoś, kto ceni ten walor wyżej od brzmienia to pewnie będzie lepszym wyborem. Przyznaje, że z biznesowego punktu widzenia zastanawiałem się na wprowadzeniem do oferty jednak w tej chwili mam u siebie kilka nowości, które zdecydowanie wyżej oceniam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia o M1, choć subiektywna, jest autentyczna, ponieważ nie zajmuję się działalnością handlową lub promocyjną żadnego z wymienionych tu odtwarzaczy. Oceniam je również nie tyle przez pryzmat swojego gustu, co ergonomię i synergiczność z różnymi słuchawkami, także takimi, które posiadam i niekoniecznie preferuję de gustibus.

 

Paradoksalnie M1 jest dla mnie za mały i jest to dla mnie wada, a nie zaleta, o czym pisałem w swojej jego recenzji. Kupiłem go głównie dlatego, że to potężny pakiet funkcjonalności w dobrej cenie i tym samym dobry punkt odniesienia, zgrywający się może nie ze wszystkimi, ale na pewno z większością posiadanych przeze mnie modeli słuchawek dokanałowych.

Rozumiem że nie wypada mówić źle o własnym produkcie i to jeszcze sprzedawanym pod własnym brandem, to całkowicie normalne i oczywiste, ale Brunneriusowi zapewne chodziło w tym względzie o osobę z definicji neutralną. Ten sam temat przerabialiśmy dawno temu np. przy FCLu, przy całym szacunku dla osoby Miłosza. Wszystko to jednak służy ostatecznie temu, aby co do kwestii porównań nie było najmniejszych wątpliwości. Będzie to tylko z korzyścią dla czytelników / forumowiczów, a więc suprema lex.

 

Aktualnie posiadam u siebie iFP-895, M1, Opus 3 oraz HA-P90SD, także punktów odniesienia jest myślę w bród, więc może udałoby mi się takie porównanie uczynić przy pomyślnych wiatrach zasobów czasowych. 

 

 

PS. @Jaro54 z tym porównaniem do C4 to też przesada. C4 PRO jest dla mnie do dziś najlepiej grającym subiektywnie odtwarzaczem jakiego słuchałem, ale M1 to nie ta klasa i nie te pieniądze. Warto zachować więc dystans w obie strony :). Nie było też moją intencją sprowokować dyskusji typu versus w wątku recenzyjnym (dopiero potem się zorientowałem gdzie dyskutuję, także przepraszam autora wątku za "akcję dywersyjną" :)).

Edytowane przez EvilKillaruna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przez późną porę się nie zorientowałem gdzie dyskutuję, także wybacz :)

 

A przyznam nie wiem, dopiero co wyjąłem i obejrzałem, także kompletnie nie wiem czego się tu spodziewać (czyli bardzo dobrze). Na pewno będzie mi rywalizował z AK300 w ramach tego sprzętu który znam. Na to pewnie będzie jeszcze i czas, i miejsce aby opisać we właściwych już wątkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, EvilKillaruna napisał:

Moja opinia o M1, choć subiektywna, jest autentyczna, ponieważ nie zajmuję się działalnością handlową lub promocyjną żadnego z wymienionych tu odtwarzaczy. Oceniam je również nie tyle przez pryzmat swojego gustu, co ergonomię i synergiczność z różnymi słuchawkami, także takimi, które posiadam i niekoniecznie preferuję de gustibus.

 

Być może przez późną porę, ale...

 

10 godzin temu, EvilKillaruna napisał:

Również mógłbym pewne rzeczy zakładać w przypadku Z6 i jestem na 99% pewien, że także bym go nie kupił, ale ten 1% to właśnie wspomniany poczet rzeczywistej recenzji i weryfikacji, czy aby domniemanie nie było błędne (lub boleśnie prawdziwe).

 

Zakładanie przez moderatora forum i autora bloga, wyższości jednego produktu nad drugim, pewności lepszego wyboru i wręcz sugerowanie zakupu obawiam się nawet, że bez przetestowania jednego z nich (wnioskując z wątpliwości) jest jest jakby nie patrzeć działalnością promocyjną na korzyść jednego z nich.

 

Natomiast wrzucenie w wątku konkurencyjnego produktu...

 

11 godzin temu, EvilKillaruna napisał:

Jeśli go nie miałeś to naprawdę gorąco zachęcam do spróbowania, ale już w tej chwili na logikę: jeśli mamy na rynku w niemal tej samej cenie urządzenie:

- lepiej wyposażone

- bardzo dobrze dopracowane

- bardzo dobrze wykonane

- szybsze

- a także (wnioskując również z relacji innych osób) właściwie bezproblemowe

to niestety tylko do pewnego momentu można będzie udawać że takiego urządzenia w ogóle nie ma ;). Nie jest jednak prawdą że tylko ja o nim mówię: mają go tutaj jeszcze (jak pamiętam, bo rzadko tu już zaglądam) np. Jaro i Paratykus, a sam wątek też jest całkiem obszerny.

 

...jest idealnym, wzorcowym wręcz przykładem szeptanego marketingu bez żadnych kluczowych argumentów, przed którym sam wielokrotnie przestegasz :]
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bigmaras napisał:

 

Być może przez późną porę, ale...

 

 

Zakładanie przez moderatora forum i autora bloga, wyższości jednego produktu nad drugim, pewności lepszego wyboru i wręcz sugerowanie zakupu obawiam się nawet, że bez przetestowania jednego z nich (wnioskując z wątpliwości) jest jest jakby nie patrzeć działalnością promocyjną na korzyść jednego z nich.

 

Natomiast wrzucenie w wątku konkurencyjnego produktu...

...jest idealnym, wzorcowym wręcz przykładem szeptanego marketingu bez żadnych kluczowych argumentów, przed którym sam wielokrotnie przestegasz :]
 

 

A przed chwilą jeszcze z Grzegorzem rozmawialiśmy na PW o potencjalnej odpowiedzi z podtekstem personalnym.

 

Były już próby używania faktu posiadania przeze mnie rangi przeciwko mnie i odebrania mi możliwości wypowiadania się. Naprawdę nie wiem co ma moderowanie forum do prawa posiadania własnego zdania i wypowiadania go w nieskrępowany sposób na dowolny temat mieszczący się w ramach danego wątku. Przeczytaj proszę dokładnie moją wypowiedź, na podstawie której zarzucasz mi tak otwarcie rzekomą promocję i marketing szeptany, a nie wybiórczo i jak jest wygodniej. Zastosowałem w niej swego rodzaju antytezę (zwrot-klucz: mógłbym, ale...). Tak jak pisałem póki sprzętu nie przetestuję, mogę mieć jedynie wstępne założenia i obawy wynikające z opisów osób trzecich. Często były one u mnie mylne, więc póki nie zostaną przeze mnie samodzielnie zweryfikowane, cały czas dopuszczam możliwość pozytywnego zaskoczenia mnie np. brzmieniem czy możliwościami napędowymi. Grzegorz także zasugerował swoją decyzję zakupową, choć M1 nie miał okazji testować. Ma do tego święte prawo, tymczasem mi takowe jest tu konsekwentnie i z niewiadomych powodów odbierane i to wcale nawet nie przez niego, a przez sprzedawcę oraz właściciela marki (obie rzeczy to fakty, nie przytyki).

 

Marketing szeptany uprawiają ludzie wynajęci do takich rzeczy za pieniądze i nie widzący danego sprzętu na oczy. Jako moderacja banowaliśmy takie osoby już nie raz i nie dziesięć. M1 tymczasem przypomnę posiadam na własność i kupiłem go jak pisałem za własne środki z bardzo konkretnych powodów, które wymieniłem wyżej. Wystarczy zauważyć w którym miejscu miał miejsce punkt mojego wejścia w temat oraz z jaką (rzekomo żadną kluczową: raptem tylko gapless i czas rozruchu) argumentacją to uczyniłem. Był to jedyny powód dla którego zabrałem głos. Ataki i podważanie mojej osoby tylko i wyłącznie z tego powodu oraz w odpowiedzi na zaproponowane przeze mnie porównanie wymienionych wyżej kilku urządzeń poczytuję jako dosyć jednoznaczną odmowę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, EvilKillaruna napisał:

PS. @Jaro54 z tym porównaniem do C4 to też przesada. C4 PRO jest dla mnie do dziś najlepiej grającym subiektywnie odtwarzaczem jakiego słuchałem, ale M1 to nie ta klasa i nie te pieniądze. Warto zachować więc dystans w obie strony :). Nie było też moją intencją sprowokować dyskusji typu versus w wątku recenzyjnym (dopiero potem się zorientowałem gdzie dyskutuję, także przepraszam autora wątku za "akcję dywersyjną" :)).

Ale ja o C4 nic nie pisałem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, EvilKillaruna napisał:

Moja opinia o M1, choć subiektywna, jest autentyczna, ponieważ nie zajmuję się działalnością handlową lub promocyjną żadnego z wymienionych tu odtwarzaczy. Oceniam je również nie tyle przez pryzmat swojego gustu, co ergonomię i synergiczność z różnymi słuchawkami, także takimi, które posiadam i niekoniecznie preferuję de gustibus.

 

Paradoksalnie M1 jest dla mnie za mały i jest to dla mnie wada, a nie zaleta, o czym pisałem w swojej jego recenzji. Kupiłem go głównie dlatego, że to potężny pakiet funkcjonalności w dobrej cenie i tym samym dobry punkt odniesienia, zgrywający się może nie ze wszystkimi, ale na pewno z większością posiadanych przeze mnie modeli słuchawek dokanałowych.

Rozumiem że nie wypada mówić źle o własnym produkcie i to jeszcze sprzedawanym pod własnym brandem, to całkowicie normalne i oczywiste, ale Brunneriusowi zapewne chodziło w tym względzie o osobę z definicji neutralną. Ten sam temat przerabialiśmy dawno temu np. przy FCLu, przy całym szacunku dla osoby Miłosza. Wszystko to jednak służy ostatecznie temu, aby co do kwestii porównań nie było najmniejszych wątpliwości. Będzie to tylko z korzyścią dla czytelników / forumowiczów, a więc suprema lex.

 

Aktualnie posiadam u siebie iFP-895, M1, Opus 3 oraz HA-P90SD, także punktów odniesienia jest myślę w bród, więc może udałoby mi się takie porównanie uczynić przy pomyślnych wiatrach zasobów czasowych. 

 

Czytam ze zrozumieniem i nawet powtórzyłem to dwukrotnie aby doszukać sie jakichkolwiek pozytywów Twojej oceny. Niestety nie udało mi się.

 

Wątek ten dotyczy danego produktu a nie pomocy w wyborze. Od tego jest dział - co kupić. Oczywiście nikt odbiera prawa moderatorom to własnego zdania ale pojawienie się nagle w wątku moderatora, który pisze, że na 99% by tego produktu nie kupił, jako osoba będąca jednostką opiniotwórczą z racji stażu, rangi i prowadzonego bloga jest czystą sugestią i wskazaniem użytkownikowi,  że to jest produkt zły, nie dobry i należy trzymać się od niego z daleka. Ponad to sam wypowiadasz się, że "Tak jak pisałem póki sprzętu nie przetestuję, mogę mieć jedynie wstępne założenia i obawy wynikające z opisów osób trzecich." co staje się nieco sprzeczne z tym co wypowiedziałeś wcześniej sugerując, że mimo braku przetestowania produktu założyłeś, że na 99% byś tego produktu nie kupił. Ponad to definitywnie wskazujesz na inny produkt punktowo wychwalając atuty i jak wspomniałem wcześniej Twoja wypowiedź może służyć za wzór szeptanego marketingu bo powiedz proszę co wniosła innego to tematu ściśle związanego z jednym produktem?

Jest wielu użytkowników tego modelu na forum, zadają oni pytania, chcą sie czegoś dowiedzieć, rozwiazać jakiś problem a tu nagle ni z gruszki ni z pietruszki moderator wnosi sugestie jaki to zły i nie dobry produkt, mimo że sam go nie przetestował. Czy uważasz, że to jest fair? Jestem przekonany, że gdyby sytuacja była odwrotna i w wątku o m1 jakikolwiek użytkownik napisał by coś takiego usunąłbyś posty i dał ostrzeżenie, tym bardziej że wiemy doskonale, że takie sytuacje miały miejsce nie raz i to za mniej "marketingowe" posty.

 

Co do swoich produktów staram sie zawsze jak najoszczędniej wypowiadać i dlatego zawsze przeznaczam sporą ilość produktów na testy. Nikt chyba nie miał problemów z wypożyczeniem jakiegokolwiek urządzenia ode mnie aby móc wyrobić sobie własną opinie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wyjaśnię*, za pozwoleniem autora.

 

Bardzo możliwe że doszukałbym się wielu pozytywów, również tam gdzie opinie trzecie wskazują że to wady, ale tylko gdybym miał ku temu szansę. A tak póki co mogę jedynie podejrzewać i estymować balansując na granicy bezpiecznej krytyki plus/minus w oparciu o to co piszą inni lub czego sam mogę się tam doszukać. Tak funkcjonują chyba wszystkie wątki na tym forum, bo trudno aby np. o AK380 dyskutowali tylko i wyłącznie jego posiadacze.

Wątek ten dotyczy konkretnej recenzji danego produktu popełnionej przez konkretną osobę. Owszem, nie może być dominacji tematów pobocznych nad clou wątku, ale przy 12 stronach raczej niespecjalnie jest to zagrożeniem. Moje aktualne wypowiedzi wniosły do tego tematu chociażby alternatywę w bardzo podobnej cenie którą znam i potencjalny kolejny punkt odniesienia względem Z6, być może nawet na jego korzyść, ale to musiałby wykazać bezpośredni test. Ani ja, ani Grzegorz, nie pisaliśmy z perspektywy faktycznej chęci zakupu (tak sądzę), a estymy na bazie wstępnych informacji odpowiednio o jednym i drugim urządzeniu. Choć i tak nie daje to w tej chwili solidnej podstawy do wyganiania kogokolwiek do innego działu. Już dawno wątek M1 zostałby przykryty przez dalszą dyskusję nad Z6, gdyby nie zapoczątkowany tu atak.
*Co do wartości 99%, Grzegorz napisał w swoim poście przede mną, że "na pewno M1 nie kupi" ze względu na dużą pewność co do słabej synergii z jego MEE wynikającą z relacji trzecich. Odpowiedziałem mu w kontrze, obrazując wspomniany 1% jako cień szansy na to, że efekty będą inne od zakładanych i że jednak nie można zakładać wszystkiego do końca negatywnie, w obu przypadkach (M1 i Z6). Moją wypowiedź zinterpretowałeś więc zupełnie nie w tą stronę, w którą zmierzała i przypisałeś najgorsze pobudki. Użytkownikowi sugerować lub jednoznacznie wskazywać będę dopiero swoją ewentualną recenzją, która poparta zostanie odsłuchem.

 

Znów pojawia się celowy akcent na pełnioną funkcję, choć jedyne co robię to piszę posty jak każdy user tego wątku. Czyli nie dość, że bardzo jednoznacznie interpretujesz moje wypowiedzi, formułując na ich podstawie nieprawdziwe zarzuty, to cały czas starasz się wpleść w to pełnioną na forum funkcję administracyjną. Zrozumiałbym to jeszcze jako tako gdybym był pracownikiem mp3store. Tymczasem nie jestem. Fair nie jest zarówno żadna forma marketingu szeptanego, jak i wycieczki personalne bazujące na domniemaniach intencji. Zareagowałeś na moje posty błędnie, impulsywnie i agresywnie, zgadując cały czas moje intencje i subtelnie odbierając mi prawo do wypowiedzi w tym wątku. Najpierw zarzutem o marketing szeptany, potem o niekompetencję wynikającą z braku testów urządzenia, choć nawet sam autor recenzji bazuje w swojej opinii na informacjach otrzymanych od innych osób. W sytuacji odwrotnej być może to właśnie Z6 przedstawiałbym jako alternatywę, a więc w drugą stronę. Taką samą są dla mnie C4 czy P90, które cenię za brzmienie bardziej, niż krytykuję za upośledzoną obsługę. Tego nie wiem, ale na tym polega bycie osobą niezależną, że nie stoi się po żadnej ze stron i nie podejmuje decyzji powtarzalnych bez względu na okoliczności. Jestem jednak w zupełności przekonany o tym, że nikomu nawet nie przyszłoby do głowy sugerowanie tam takich rzeczy w moim kierunku. Nie jest to ani miłe, ani w porządku. Nie kojarzę też kompletnie sytuacji o których mowa z ostrzeżeniami, bo ostatnie multikonta od szeptanek banowałem chyba jeszcze na przełomie roku, ale na niezrozumiałe pojawienie się tego jako argumentu mogę tylko odpowiedzieć, że moje PW jest zawsze otwarte na wszelakie kwestie osobiste lub administracyjne. W tamtym miejscu też prosiłbym aby cały ten spór się zakończył. 

 

Z mojej strony padła kilka postów wcześniej propozycja recenzji lub testu porównawczego, jeszcze przed atakiem w moją stronę. Jako że mimo wszystko staram się być zawsze słowny i nie dać się obrazić, pozostaje cały czas w mocy.

Edytowane przez EvilKillaruna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności