Skocz do zawartości

Denon AH-D7200


Nemrod

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

 

Pierwszy sprzęt do którego podłączyłem był telefon S6 i miałem opad kopary. No ok, kasza drugi lub nawet trzeci bo pierwszy był Aune X1S drugi nowy Fiio X5 ,,,trzeci S6

Dobrzy zgrywa się nowa X5 z Denonami?
Moim zdaniem tak.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Porównałby je ktoś z Beyerami T5p 2?

Za dużo przerwa w odsłuchu, ale wydaje mi sie ze T miały więcej góry i bardziej wyrazisty dół co wcale dla mnie nie było w ich przypadku zaletą. Ogólnie denony zrobiły na mnie większe wrażenie.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrzewamy :) Dzieki Karmazynowy za feedback z Mojo. Nie sadze zeby ktos sie pozbywal tych sluchawek w najblizszym czasie. Takze nie liczylbym na pojawienie ich sie na gieldzie :)

 

attachicon.gifDSC_0567.JPG

Normalnie bym Cie wysmial ale ani Mykupyku nie kupil ani Crysis wiec mozesz miec racje :D Edytowane przez Spawn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrzewamy :) Dzieki Karmazynowy za feedback z Mojo. Nie sadze zeby ktos sie pozbywal tych sluchawek w najblizszym czasie. Takze nie liczylbym na pojawienie ich sie na gieldzie :)

 

attachicon.gifDSC_0567.JPG

Góra pasuje? Moim zdaniem jest bardzo dobra. Szczegółowa ale gladziutka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wygrzewamy :) Dzieki Karmazynowy za feedback z Mojo. Nie sadze zeby ktos sie pozbywal tych sluchawek w najblizszym czasie. Takze nie liczylbym na pojawienie ich sie na gieldzie :)

 

attachicon.gifDSC_0567.JPG

Góra pasuje? Moim zdaniem jest bardzo dobra. Szczegółowa ale gladziutka.
Jeszcze nie miałem okazji do mojo podłączyć bo czekam na przejściówkę. Ale z tego co slysze na T+A to jest dobrze. Jest ocieplenie tak jak mówisz ale słychać wszystko z odpowiednim blaskiem i ciężarem. Na Amironach z talerzami była tragedia, może brakowało mocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki - do kogo uderzyć w sprawie kabla? Potrzebny krótki - 1,6-1,8 metra na 3,5 mm. Nie chcę wydać więcej niż 200PLN. A może lepiej zamówić w PRC na Ebay'u? Jak myślicie?

A jakie to ma wtyczki w muszlach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam :) Wygląd robi wrażenie.

 

4f37e6b6059d7.jpg

 

Wykonanie bardzo dobre, regulacja pałąka działa precyzyjnie. Są wygodne, pady bardzo dobrze leżą mi na uszach. Wyposażenie faktycznie ubogie - słuchawki, kabel, ściereczka, instrukcja.

 

Jak na razie pograły około półtorej godziny. Jednak już prosto z pudła są ciekawe. Po bezpośredniej przesiadce z hybryd, nie odczułem jakiś wielkich braków w górnych rejestrach. Fajna ta góra, gładka, precyzyjna, dobrze pozycjonowana na scenie. Na pewno nie jest jej za dużo. Powiedziałbym wręcz, że ilościowo w sam raz. Średnica stosunkowo blisko słuchacza, też dość gładka, a przy tym klarowna. Basu nie jest za dużo, ale też i nie za mało. Raczej nacisk na midbas, subbasu nieco mniej ale jest wyczuwalny (może to też zasługa kabla JD, hybryda miedź-linka). Pomimo, że to driver z biocelulozy, to odbieram ten bas jako kontrolowany, dość zdyscyplinowany, choć też nie do końca zwarty. Znów ciśnie się na usta stwierdzenie - taki w sam raz. Bardzo fajna scena, dobrze poukładana, priorytetowa głębia, ale na szerokość też jest ok. Pionek spokojnie je napędza, B1 dodaje jeszcze dociążenia. Separacja instrumentów na dobrym poziomie. Może nie wybitnym, ale dobrym. Powietrza jest dość. Dodam jeszcze, że w połączeniu z XDP-100R, całościowo wydają się być płaskie jak stół :) Chyba najrówniejsze słuchawki jakich miałem okazję słuchać.

 

Przyznam szczerze, że po wcześniejszych opiniach myślałem o ich szybkim wystawieniu w komisie, a tymczasem bardzo pozytywne zaskoczenie. Poczekam jeszcze na NightOwle, ale wydaje mi się, że ostatecznie to Denony zostaną ze mną na dłużej. Czas pokaże :) Na razie niech się grzeją.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności