Skocz do zawartości

Denon AH-D7200


Nemrod

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcające te D7200 po opisie Karmazynowego, różnicują nagrania, bas potrafi być spokojny a gdzie trzeba przywalić....to mi się podoba. Przypomina mi to T1 rev2...chyba by mi D7200 podeszły. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No właśnie co taka cisza, chyba już odebraliście? Moje już mają 100h prawie :D

Są jakieś zauważalne zmiany? Jutro powinienem mięć swoje, więc chyba skończy się zadawanie pytań :)

 

 

Nie jestem pewny, może bas się pogłębił trochę, najniższego ciut doszło, żadnych drastycznych zmian nie słyszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie kupił za te cenę nich żałuje, bardzo fajne równe granie, scena raczej mała - w sumie tylko większej mi brakowało, delikatna mgiełka bo nie wygrzane. Słuchałem na Aune X1S. Bardzo wygodne, troszkę ciężkawe . Wykonanie na wysokim poziomie. Brak etui to jedyny poważny minus. Dla mnie to takie dojrzałe Meze, grają bardziej dostojnie, mówiąc oklepanie - klasę wyżej.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scena mała? Mi się wydaje, że jak na zamknięte to jest dosyć fajna, separacja jest, dźwięk jest swobodny, nie czuć ścisku ani trochę.

 

A i jak ktoś szuka pokrowca, to w ten sztywny, mały od Beyera wchodzą idealnie.

 

8JPgcmT.jpg

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie kupił za te cenę nich żałuje, bardzo fajne równe granie, scena raczej mała - w sumie tylko większej mi brakowało, delikatna mgiełka bo nie wygrzane.

 

Przypominam, że kosztowały 2600.

:ph34r:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Nie wierzę, a z pamięci nie przypominam sobie aby Meze miały większą scenę. Dziś znów słucham od rana i nie mam do czego się przyczepić. Do porównania mam Fostexy 900 mk2 - wygrywają, ale naprawdę nieznacznie.

Scena nie jest szeroka, fakt, ale nadrabia głębią. Mamy pierwszy drugi i kolejne plany - dzieje się dużo. Za to nie ma pustki miedzy krańcami sceny, takiego pseudo 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, a z pamięci nie przypominam sobie aby Meze miały większą scenę. Dziś znów słucham od rana i nie mam do czego się przyczepić. Do porównania mam Fostexy 900 mk2 - wygrywają, ale naprawdę nieznacznie.

Scena nie jest szeroka, fakt, ale nadrabia głębią. Mamy pierwszy drugi i kolejne plany - dzieje się dużo. Za to nie ma pustki miedzy krańcami sceny, takiego pseudo 3D.

Dokładnie o to chodzi, Meze sa "szersze" a Denony głebsze i plany lepiej czuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłasza sie kolejny uradowany z zakupu :) . Potwierdzam poprzednie opinie o świetnej kontroli basu. Pomijając DAPy i AMPy, znamienne dla mnie jest granie na laptopie (tymczasowo), na którym żadne słuchawki wcześniej nie chciały wybrzmiewać (bas rozlazły i zero powietrza ogólne zamulenie), D7200 daje czadu :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności