Skocz do zawartości

Fanklub AKG


Sojek_88

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, audionanik napisał:

O tototo; tym bardziej że @Spawn nie tylko zna moje prawdziwe zdanie o modowanych k701, ale jeszcze jest na tyle kumaty, że wie że ja wiem co on myśli, więc niezły kabaret może rozkręcić :D.

 

4 raz to czytam i nadal nie jestem pewien czy ja wiem co Ty wiesz że ja myśle (?) więc napewno nie jestem kumaty :D

 

@lobuz1 cos napisze ale musze mieć chwile :)

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Birken napisał:

A jakby tak zamiast całkiem skórzanych/skóropodobnych dać im pady hybrydowe ale wstawić jakiś materiał przed przetwornik? Choćby fizelinę. Nie wyrównało by się bardziej?

Z tego co mi wiadomo to testowany egzemplarz jest na padach hybrydowych (welur/skóra pełna/skóra wentylowana). Nie wiem czy miały takie okrągłe gąbeczki jak u mnie. Ja mam kabel z miedzi JD ze złotem- testowany egzemplarz jest z kablem Forza Hybrid ze srebrem. 

33155E0F-6ACA-4BCA-A506-1FB017A70A04.jpeg

Skoro nie rozjeżdżają 800s to czekam aż @Spawnobniży na nie cenę. :)  Chętnie bym ich posłuchal.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

recenzja @Spawn w punkt🙂

@lobuz1 moje zmodowane K701 zyskały przewagę nad 800s przede wszystkim w aspekcie cena/jakość (wg oferty katalog)

Posiadając jedne i drugie w pewnym momencie zorientowałem się, że częściej sięgam po K701 i tak zostało🙂

Porównując scenę z 800s, powiedziałbym ze na szerokość mają podobną. Senki jednak wyróżniają się wiekszą rozpiętością sceny w osi góra-dół i to powoduje wrażenia dużego napowietrzenia, imponowało mi to w nich najbardziej Jak wepniesz 800s do swojego OTL mozliwe, że wyciągniesz z nich bas podobny do zmodowanych K701 na padach hybrydowych. Na fabrycznych K701 OTL aż tak mocno basu nie wzbudzał.

@Spawn zdaje się masz w Senkach wtyki jack 3.5 mm, wpinałeś do nich kabel Forzy?, ciekawe jak reagują.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, manuelvetro napisał:

Moje k701FAW tez basują ostro po zmianie padów

Psujecie te słuchawki aż miło 😎, ale ja nie o tym...

Wy naprawdę lubicie te plecionki? Bo mnie nigdy nic gorszego w życiu, jeśli chodzi o wygodę używania kabla nie spotkało, a nie sądzę, że ta plecionka Ultrasone jest jakaś inna niż te wasze. To jest dramat użytkowy.

19 godzin temu, dj1978 napisał:

że wyciągniesz z nich bas podobny do zmodowanych K701 na padach hybrydowych. Na fabrycznych K701 OTL aż tak mocno basu nie wzbudzał.

Tylko właśnie to jest bas wzbudzony, a nie taki jaki został nagrany.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko właśnie to jest bas wzbudzony, a nie taki jaki został nagrany.
A jak jest go nagrane mało, za to jest w nagraniu bardzo dużo wysokich dźwięków, to czy mam tak słuchać na AKG, bo tak jest 'wiernie'?

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Rafacio napisał:

Ta też nic nie waży i jest elastyczna. Taka elastyczna, że plącze się sama z siebie. 

Sądząc po fotkach, to jest standardowa plecionka, a więc nie dziwię się, że ci się plącze, ta plecionka w SR2 jest taka, jak w niektórych IEM'ach, super mięciutka i się nie plącze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Rafacio napisał:

Widać artysta miał coś na myśli, że tak nagrał swoją muzykę.

Pewnie miał coś na myśli, jednak nie było to związane z neutralnym i naturalnym brzmieniem - taka wizja inżyniera, jak u artysty. 😆

23 minuty temu, Play napisał:

A co jeśli na żywo ta sama muzyka gra zupełnie inaczej?

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Co Ty gadasz, muzyki się nie słucha na żywo, bo jest za głośno i za dużo luda. ;)

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Undertaker napisał:

Chciałbym kiedyś zobaczyć miny producentów jak czytają fora zabijających się między sobą użytkowników o to czyje słuchawki grają tak jak "artysta przykazał".

 

 

Jest wyjątkowo grzecznie, w atmosferze wzajemnego szacunku i zrozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że bezpośrednio po Ultrasone Ed11 założone na głowę K701 grają punktowo w środku głowy. Co prawda szybko mija ten efekt.

 

5 godzin temu, neonlight napisał:

Pewnie miał coś na myśli, jednak nie było to związane z neutralnym i naturalnym brzmieniem - taka wizja inżyniera, jak u artysty.

Uważasz, że wygładzone i gładziutkie brzmienie jest naturalne? Ciekawa wizja.

Tak patrzę na te mody i nie kumam. Nie prościej kupić sobie jakieś HD 650 czy 600 lub DT990, a nie robić ze słuchawek, które basowymi nie miały być basowe potwory. Przecież to absurd poświęcać swój czas i środki na takie działanie.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności