Skocz do zawartości

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

No, może niekoniecznie za siebie i nie wiem czy to jest takie piękne kiedy skóra marszczy się na dooopie ze strachu ( dosłownie ) ;) ale fajnie, że się rozumiemy .

 

Pozdrówki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... co do sceny to nie jest ona jakoś specjalnie rozdmuchana, ale jak w nocy tak się zasłucham, że zapominam, że słucham ;) to mi się czasami włosy jeżą na karku, bo myślę, że ktoś się włamał do domu (!), albo właśnie wybija mi okno itp...

Ja tak kiedyś miałem, że wydawało mi się, ze chórek śpiewa z pokoju obok i wcale nie musiałem mieć do tego takiego super sprzętu - modowane Fatality podpięte do grajka wystarczyły ;) Ogólnie w lepszych słuchawkach ze słabą izolacją od otoczenia to dość częsty efekt, aczkolwiek nieczęsto dźwięk zaskakuje czy wystrasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

hifimanfocia

a co do he-300 - już się z nimi oswoiłem

 

z the wire grają jak he-300

 

a z espressivo jak w mordę jak hd650 ;)

 

Weź ... nie świruj :P

Jak dasz porządne to ja w SWS-ach wrzucę ( są większe ode mnie ) :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie zainspirowany grillami Michauczoka zrobiłem też takie - mahoniowe i palisandrowe.

Sam jeszcze nie wiem co o tym myśleć, brzmienie zmieniło się wyczuwalnie, ale nie jakoś drastycznie. Niestety dalej w sąsiednim pokoju słychać czego słucham (ale mniej).

Na zdjęciu mahoń 1,5mm, palisander ma 0,6mm i imo na nim dźwięk jest ciut jaśniejszy.

dfcdffr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie zainspirowany grillami Michauczoka zrobiłem też takie - mahoniowe i palisandrowe.

Sam jeszcze nie wiem co o tym myśleć, brzmienie zmieniło się wyczuwalnie, ale nie jakoś drastycznie. Niestety dalej w sąsiednim pokoju słychać czego słucham (ale mniej).

Na zdjęciu mahoń 1,5mm, palisander ma 0,6mm i imo na nim dźwięk jest ciut jaśniejszy.

 

Ooo, jakie ładne "cacuszka" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie zdążyłem założyć :P

He-300 mają przewagę nad q701 (prócz pancernej budowy i metalu w miejsce plastiku ;) )

Jedne i drugie swietnie grają z the wire i espressivo ( choc początkowo myslalem, ze he-300 z espressivo nie, mea culpa )

Ale, co oczywiste , w przeciwieństwie do q701 , he-300 zupełnie swietnie idą z ipada 3 a całkiem dobrze z taczek 4 i 5 :P

Brałem słuchawy do wzmaka, a teraz zdjąłem amperiorki z głowy i z taczki piątki słucham, lekko zdumiony, przestrzennych he-300, w dodatku komfortowych dla mnie bardzo. Same niespodzianki...

Bardzo chciałem miec duze otwarte, ciepłe do taczek słuchawki... Jedne nawet prawie nabyłem... ;)

Takze all bundy mozesz się wypchać ze "swoimi" X2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale - fakt , nie od razu, woow nie było, na poczatku odwrotnie, rozczarowanie nawet, ale jak troche posłuchałem na różnych sprzętach - świetne słuchawki do relaksu, przestrzenne, wszystkograjace, ze wszystkiego, komfortowe. Rewelacja. A sam dźwięk - kawał porządnego grania - z the wire i espressivo grały łeb w łeb z q701 z hybryda 8 żył Jimmiego - i nie tylko nie maja sie czego wstydzić - wnioski są takie, że faktycznie ich relacja do q701 jest bliska hd650. Senki maja co prawda więcej pluszu, ciepła i koloru, ale espressivo juz tą różnicę niweluje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności