Skocz do zawartości

xDuoo X3 - Pierwsze wrażenia


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że było by trochę nie fair jak bym zaczął smarować o superlatywach nowego grajka, więc podjąłem decyzje, że kto jak kto ale musi się tym zająć @Inszy :)

Zapewne wyciągnie z niego co najgorsze i najlepsze, nie wspomne już o doświadczeniu i sprzęcie pod ręką. Aby ocenić poziom szumów, o które pytacie trzeba by podpiąć jakies mocno skuteczne słuchawki, podobnie jak do sprawdzenia brzmienia.

Grajek to sampel, niestety jeszcze nie są aktywowane wszystkie funkcje, których będzie więcej w finalnym produkcie. Mogą też nastąpić zmiany także w brzmieniu, strukturze menu etc.

 

Dajmy zatem szanse nadwornemu testerowi ;)

słuszna decyzja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że było by trochę nie fair jak bym zaczął smarować o superlatywach nowego grajka, więc podjąłem decyzje, że kto jak kto ale musi się tym zająć @Inszy :)

Zapewne wyciągnie z niego co najgorsze i najlepsze, nie wspomne już o doświadczeniu i sprzęcie pod ręką. Aby ocenić poziom szumów, o które pytacie trzeba by podpiąć jakies mocno skuteczne słuchawki, podobnie jak do sprawdzenia brzmienia.

Grajek to sampel, niestety jeszcze nie są aktywowane wszystkie funkcje, których będzie więcej w finalnym produkcie. Mogą też nastąpić zmiany także w brzmieniu, strukturze menu etc.

 

Dajmy zatem szanse nadwornemu testerowi ;)

Pomysł doskonały. A co na to Inszy ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto tu na Kolegę Inszego naciska ;) a nerwy to już w ogóle jakaś abstrakcja, flaszka otwarta już od jakiegoś czasu, w sumie znów kamień z serca bo wychodzi na to, że Inszego nie zatkało, pomocy wzywać nie trzeba... "Happy End" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gilmour Gilmourem ;) ja zgłębiam dzisiaj Cheta Bakera (po raz tysięczny) w towarzystwie Mioduli Prezydenckiej (swoją drogą polecam, trunek przedni)

 

Koniec OT ;)

 

 

a cóż to za wynalazek? dobre to? oczywiście o miodule pytam...

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, ja bym napisał, pyszna, delikatna i nie masz po niej kaca, ale tutaj znany blogger znawca opisuje trunek o wiele lepiej, niemal tak jak na to owy trunek zasługuje, miłej lektury:

 

http://polewamy.pl/miodula-prezydencka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, ja bym napisał, pyszna, delikatna i nie masz po niej kaca, ale tutaj znany blogger znawca opisuje trunek o wiele lepiej, niemal tak jak na to owy trunek zasługuje, miłej lektury:

 

http://polewamy.pl/miodula-prezydencka/

 

Biorąc pod uwagę przygotowanie trunku to cena całkiem niewielka. Muszę spróbować. Póki co meta grande fine leci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności