Skocz do zawartości

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Z review robi podobnie. Można zobaczyć w jakim kierunku idą słuchawki w porównaniu do innych testowanych w ten sposób, zwłaszcza jak się jakieś posiada lub słyszało. Do niczego więcej to nie służy.

 

Tak dokładnie można zobaczyć w jakim kierunku idą słuchawki bo w każdym samplu balans jest przesunięty mniej lub bardziej w lewo albo w prawo. Q701 wokal przesunięty w prawo, nighthawk prawie nie ma lewego kanału, dt990 wokal z lewej, meze wokal z lewej, a w oryginale wokal na środku :) Sorry ale jak nie da się taką metodą nawet równo kanałów nagrać to jak można porównać sposób gry?

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisał Skylar na hread-fi to w zestawie mają być dwa rodzaje padów i wątpię aby przykręcali

coś zamiast grila, bo i tak całość jest odlewana.

Chyba jednak przykręcają.

 

c5f6d33ec7c8d17a0b68bf3ca2ee0c60.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no były na narodowym NightOwl, tylko jakaś wersja prototypowa z dziwnym kabelkiem. Brzmienie mi osobiście bardzo się spodobało, barwa bardziej mi podeszła niż nighthawków. Rzeczywiście są jaśniejsze, lepiej zaznaczona góra, trochę zeszło te nasycenie, lecz nadal jest obecne i słucha się bardzo przyjemnie. Jako, że zamknięte odczuwalna jest mniejsza scena, jednak wymiarami akceptowalna. Za wiele nie powiem, bo słuchałem może 10 min, ale zrobiły na mnie dobre wrażenie. A propo nighthowków, je też pierwszy raz usłyszałem na AVS i te 10 min domyślam się, że nie ukazały mi ich wszystkich atutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to idąc dalej moim tokiem myślenia, ciekawe czy będzie można kupić taki kapsel:)

 

Tylko kolorystycznie będzie do bani.

 

To sobie przemalujesz ten kapsel jak chcesz, ale i tak watpie, zeby ta przykrywka wystarczyla, zeby jastrzebie zamienic w sowy. Napewno jest inne wygluszenie i cholera wie co jeszcze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem Skylar pisał na forum, że brzmienie ma być inne, tylko ze względu na pady. Czyli, że stare nighthawki z nowymi padami mają brzmieć jak nowe hawki. Owle niby tak tuningowali, by miały jak najbardziej zbliżone brzmienie względem hawków carbon. Oczywiście wszystko wyjdzie w praktyce, ile z tego jest prawdą.

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe gadżety :)

 

fb6ed36a9cbc91ecf55d07d955f5f99c.jpg

 

No, to wszystko już masz, tylko słuchawek brakuje? :D

 

Czy to jakaś prenumerata z audioquesta?

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności