Skocz do zawartości

Dogoniłeś króliczka - pochwal się i pomóż innym


kommel

Rekomendowane odpowiedzi

M2tech Hiface DAC + Zenek Unov2 i Pioneer SE-A1000. Znakomite połączenie. Nie udało mi się znaleźć jeszcze jakiegoś gatunku z którym by to nie grało :)

Czy masz jakoś pomodowanego tego Pionka?

W SE-A1000 nie ma za bardzo co modować - w pełni otwarta, przemyślana konstrukcja (choć dla niektórych za duża), a przez wkładanie czegoś za przetwornik zabijamy scenę ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayster, podeślij mi kapkę tego czym go "karmisz", też pociągnę kreseczkę.

 

@Audionanik,

Dzięki Tobie oplułem kompa z rana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mayster, podeślij mi kapkę tego czym go "karmisz", też pociągnę kreseczkę.

@Audionanik,

Dzięki Tobie oplułem kompa z rana :)

Aplikując swoją kreseczkę? :)

Zdjęcie przednie.

A wogóle ostatnio nam się ucywilizowało forum - nawet jak się ludzie oburzają, to zaraz zgoda jest w kwestiach króliczkowych.

Oczywiście po wygaśnięciu burz w tematach vaderów i foszteksów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mam wrażenie, że baaaardzo odjechałeś w tej pięknej pasji, to uderza mnie inny fakt - to jest fantastyczne jak dbasz o słuchawki. Po takim zdjęciu nie da się nie uwierzyć, że nawet stare słuchawki od Ciebie będą jak nowe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie nie wiem, czy stałe trzymanie słuchawek na tych wieszakach nie nadwyręża niepotrzebnie systemu regulacji i opaski w Staxach. Chyba, że to tak do zdjęcia albo na jakiś czas? Nie lepiej jakby leżały w futerale?

 

Właśnie te stojaczki są lepsze od Stax-owych. Robił je dla mnie na zamówienie artysta-rzeźbiarz (poważnie). Sprawdzam co jakiś czas czy nie pojawiają się negatywne oznaki, ale sam jestem pedantem i bardzo dbam o sprzęt, ile by nie kosztował :)

O ile mam wrażenie, że baaaardzo odjechałeś w tej pięknej pasji, to uderza mnie inny fakt - to jest fantastyczne jak dbasz o słuchawki. Po takim zdjęciu nie da się nie uwierzyć, że nawet stare słuchawki od Ciebie będą jak nowe.

 

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie nie wiem, czy stałe trzymanie słuchawek na tych wieszakach nie nadwyręża niepotrzebnie systemu regulacji i opaski w Staxach. Chyba, że to tak do zdjęcia albo na jakiś czas? Nie lepiej jakby leżały w futerale?

Ja nigdy nie wieszam na opasce tylko na pałąku, bo się nie odksztalci ani nie nadwyręży, a stojak ma naklejoną dystansową dzianinę (coś jak pady np. od SHP 9500) żeby pałąków nie porysować. Pokrowiec na stojak (wiszą na stojaku 3 pary słuchawek) od dołu ma sznureczek który po zaciągnięciu eliminuje możliwość dostawania się kurzu od spodu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, ja tam się nie czepiam, bo co mi tam. Jakimś pedantem nie jestem, po prostu dbam o rzeczy, na których mi zależy, żeby jeszcze możliwie długo posłużyły mi będąc w nienagannym stanie.

Jakieś niekorzystne zmiany w przypadku zmęczenia materiału można zazwyczaj zauważyć raczej po dłuższym czasie.

Mam tylko jeden stojaczek, co do zasady podobny, wykonany przez znanego artystę forumowego. :) Ale na dłużej staram się słuchawki odkładać do futerału, jeśli posiadam, lub do szuflady na czymś miękkim.

 

 

 

A ja właśnie nie wiem, czy stałe trzymanie słuchawek na tych wieszakach nie nadwyręża niepotrzebnie systemu regulacji i opaski w Staxach. Chyba, że to tak do zdjęcia albo na jakiś czas? Nie lepiej jakby leżały w futerale?


Ja nigdy nie wieszam na opasce tylko na pałąku, bo się nie odksztalci ani nie nadwyręży, a stojak ma naklejoną dystansową dzianinę (coś jak pady np. od SHP 9500) żeby pałąków nie porysować. Pokrowiec na stojak (wiszą na stojaku 3 pary słuchawek) od dołu ma sznureczek który po zaciągnięciu eliminuje możliwość dostawania się kurzu od spodu.

 

Podobno wkrótce ma być jakiś obszerny temat o przechowywaniu słuchawek.


Właśnie te stojaczki są lepsze od Stax-owych. Robił je dla mnie na zamówienie artysta-rzeźbiarz (poważnie). Sprawdzam co jakiś czas czy nie pojawiają się negatywne oznaki, ale sam jestem pedantem i bardzo dbam o sprzęt, ile by nie kosztował :)

 

 

 

A zestaw piękny. Teraz dopiero zauważyłem, że to o poranku już drugie podobne zdjęcie w wątku. Gratulacje. :)

Edytowane przez Bernie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Podobno wkrótce ma być jakiś obszerny temat o przechowywaniu słuchawek."

 

W sumie to każdy z nas mógłby taki temat chyba napisać.

 

Chyba, że w poradniku znajdą się automatyczne odsysacze kurzu, anty-elektrostatyczne "odgromniki" i płyny, w tym do pielęgnacji i poprawy brzmienia za jedyne 1000 $ :P

A to przepraszam, to co innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Podobno wkrótce ma być jakiś obszerny temat o przechowywaniu słuchawek."

 

W sumie to każdy z nas mógłby taki temat chyba napisać.

 

Chyba, że w poradniku znajdą się automatyczne odsysacze kurzu, anty-elektrostatyczne "odgromniki" i płyny, w tym do pielęgnacji i poprawy brzmienia za jedyne 1000 $ :P

A to przepraszam, to co innego ;)

No nie no, myślę, że będą ciekawe rzeczy zważywszy na autora i fajne pomysły może też.

 

Nie wiem tylko czy na moją kieszeń, bo ciągle nie mogę się pozbyć tego węża w kieszeni, który wyjada mi kasę na zabawki. :)

 

I może dobrze, bo wydałbym jeszcze dwa razy tyle ile potrzebuję. ;)

Edytowane przez Bernie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zestaw słuchawkowy o dzisiejszym poranku :)

Widzę, że nawet klatka dla królika jest - trochę mała, ale to w końcu króliczek a nie królik ;) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mój zestaw słuchawkowy o dzisiejszym poranku :)

Widzę, że nawet klatka dla królika jest - trochę mała, ale to w końcu króliczek a nie królik ;) .

 

 

pięknie to ująłeś :) , ale to własnej roboty osłona na lampy :ph34r:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

PM-3 + Opus#1 po balansie. Czuję w tym Hi-fi :)

Pierwszy raz od bardzo dawna (czyli od roku od kiedy zacząłem się słuchawkowym światem interesować) połykam albumy z tak dużą satysfakcją soniczną.

PM-3 na wyjściu słuchawkowym z Opusa nie grają tak dobrze, jest ciemniej, wszystko oblepione basem (to akurat dobrze sprawdza mi się w metalu), góra nie jest dość rozciągnięta (tego w metalu brakuje, tu wchodzi EQ). Scena jest mała, jest ciasno od dźwięków.

Za to na wyjściu za to zblansowanym 'to jest to', nie trzepie basem na lewo i prawo, chociaż ten pozostaje konkretny, i to lubię. Pojawiają się wyraźnie dalsze plany, wybrzmienia dźwięków są kompletne. Góra nabiera blasku, średnica jak to w planarach, całość zyskuje całkiem dobre jak na słuchawki zamknięte napowietrzenie. Do tego super wrażanie przybywania niektórych dźwięków z oddali. Trochę czwarty wymiar mi z tego wychodzi:) No bajka powiadam Wam:)

Uff.

 

Teraz już szukam tylko otwartych i pchełek;p

 

 

 

IMAG1684.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipod shuffle 4 generacji w połączeniu z Superluxami Hd-669. Fajny, kontrolowany bas. Średnica nie jest oddalona. Góra nie daje po uszach, a jest wyraźna.

M2tech Hiface Dac + Zenek + Audio-technica ATH-AD900x. Znakomicie odnajduje się ten zestaw w elektronice, w wokalach, w skrzypcach. Ale dużo też zależy od tego jak dany utwór jest zrealizowany, bo nie wszystko zabrzmi należycie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności