Skocz do zawartości

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

"Boxtrolls" - szału nie robią, ale są ciekawe estetycznie :D

Ciekawą akcję promocyjną do tego filmu z Nike zrobili. Wystartowali aukcje charytatywne z limitowanymi RosheRun nawiązującymi do filmu

 

B2Wh8L3CUAAe5oz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoria wszystkiego - najpierw sądziłem, że będzie bardziej o badaniach, osiągnięciach Hawkinga. Myliłem się, ale w sumie może to i lepiej. Muszę przyznać, że mi się podobał. Niesamowitą żonę miał, że to udźwignęła.

 

Birdman - mega zakręcony film, ma swoje dobre strony, ale lekko mnie zawiódł...liczyłem, że mi laczki spadną po tych dotychczasowych ochach i achach ;)

 

Thor 2 - jakoś po 1 części, druga już mnie nie zachwyciła tak jak za pierwszym razem, ale nadal to dobry film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obejrzałem w końcu "Whiplash", pomijając już fakt, że przydałby się jakiś dobry sprzęt, a nie głośniki z telewizora. Film i tak się broni, a takiego nauczyciela mieć ... strach się bać, przypomniała mi się pani od biologii z czasów liceum. :ph34r:

Edytowane przez BarteqW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mnie siostra wyciagla na "intu the woods" "Tajemnice Lasu"

Pomieszane razem kilka basni, muzycznie fajnie, ale fabularnie jak dla mnie tragedia nie wyzwolil we mnie ten film emocji, nudzil mnie nie polecam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://www.imdb.com/title/tt2084970/

Gra Tajemnic bez wątpienia dołącza do top moich ulubionych. Nie wszystkim się podoba mało wzmianek o wkładzie Polaków ale sam film rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra Tajemnic jakoś mi średnio podeszła i też szkoda, że wzmianka o Polakach to raptem 2 zdania.

 

Do Snajpera zabrać się nie mogę, ale już przed obejrzeniem filmu jestem pesymistycznie nastawiony i czuję prawicowe, konserwatywne podejście Eastwooda, gloria i chwała amerykańskim żołnierzom!! qrfa jego mać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra Tajemnic jakoś mi średnio podeszła i też szkoda, że wzmianka o Polakach to raptem 2 zdania.

 

Do Snajpera zabrać się nie mogę, ale już przed obejrzeniem filmu jestem pesymistycznie nastawiony i czuję prawicowe, konserwatywne podejście Eastwooda, gloria i chwała amerykańskim żołnierzom!! qrfa jego mać!

W sumie z filmem jak ze słuchawkami można mieć miłe wrażenia za ogół przekazu lub skupiać się na detalach, gra aktorów, praca kamery etc. albo skreślić z miejsca jeśli nie wciąga. Ja akurat nie mam do kina tak dużych wymagań jak do słuchawek ale czasami elementy decydują o ostatecznej opinii. ;)

Ale mniejsza Ocalony/Lone Survivor oglądałeś ? Osobiście 2 razy bardziej mi podszedł od Snajpera, który jest po prostu dobry. Ew. Jarhead-Żołnierz piechoty morskiej całkiem niezły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocalonego nie widziałem.

Jarhead też mi się średnio podobał 6/10. Tak samo Szeregowiec Ryan.

 

Z filmów wojennych Wróg u bram, Full Metal Jacket, Operacja Świt, Pola Śmierci, a już mistrzowskie to Imperium Słońca czy Pluton. Znalazło by się jeszcze kilka innych, ale to tak na szybko przejrzany FW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się nawet podobało. Oczywiście nie ma co się spodziewać po tym jakiegoś głębokiego przesłania czy dokumentalnego przedstawienia potyczek pancernych ale z kina wychodziłem z przekonaniem że dobrze wydałem te 16zł :P

Fajnie było pooglądać czołgi jak np. jedynego sprawnego Tygrysa wypożyczonego z muzeum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no Pluton to masterpiece dużo widziałem ale widzę, że jeszcze trochę zostało Fury ok tak na raz jak dla mnie Pluton mogę oglądać co tydzień :)

dodam jeszcze : Ofiary Wojny (1989),Helikopter w ogniu, i oczywiście to chyba 2 po Plutonie : Cienka czerwona Linia

Edytowane przez Yamdit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności