Skocz do zawartości

Chord Mojo


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nie, jakieś grono zwolenników znajdzie, ale nie odniesie takiego sukcesu jak Mojo. Chord specjalnie sobie tak to zaplanował, aby odnieść większy sukces, gdyby wkroczono na rynek z Mojopoly za 5k to sama cena od razu przestraszyłaby zainteresowanych. Ja swój osąd zostawię do czasu przekonania się jak to działa w rzeczywistości.


saudio. ma swój klimat, ale aż strach pomyśleć jaki byłby UI w DAPie od Chorda. Oni tam nie mają programistów, Dave jest w całości zaprojektowany przez jedną osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to dobrze że robi to jedna osoba, dopracowuje swoją koncepcję,

nikt Robowi nie przeszkadza ze swoimi pomysłami, no dobra to nie prawda

bo za design odpowiada John, nie jestem pewien czy za UI też,

coś mi się nie chce wierzyć aby inżynier pokroju Roba wymyślił te świecące guziczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo 2 też ma dostać przystawki. Tutaj to trochę przesadzili. Jako większy brat Mojo to mogliby dać już WiFi w standardzie. Jestem tak napalony, że kasa odłożona :) Takie mocniejsze mobilne Mojo - do telefonu, tabletu, stacjonarnie. No i niech napędzi planarki i będzie cacy. Na zdjęciach się pręży z LCD-4 :) Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Moderator

Za 1000 to dla samego sprawdzenia co to i jak sobie radzi. Nie powiem dla kogoś takiego jak ja - zauroczony Mojo - to może być ok, ale na ile to jest lepsze niż połączenie Mojo z innym źródłem? Nie wierzę aby był to niewypał ale musi byc rakieta żeby wydać tyle kasy. 2k w preorderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc gdy spojrzałem na sam opis, wyglądało to bardzo przyzwoicie. Powiem więcej, właśnie czegoś takiego szukałem. Wysoka jakość, na tyle portable żeby swobodnie wrzucić w plecak albo nawet do głębszej kieszeni - brzmi super!

Tylko potem rzuciłem jednym okiem na cenę Mojo, wyzezowałem drugim na cenę Poly, no i po dodaniu przekracza to kwotę, którą mógłbym wydać na taki sprzęcik. Może za jakiś czas, jeśli pojawi się spora promocja :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tysiaka to można dopłacić żeby nie musieć nosić kanapki ale płacić dwa tysiaki żeby nosić kanapkę która nadal potrzebuje pilota to już zahacza o 1 kwietnia :)

 

A bardziej w temacie samego Mojo. Jak się go ładuje to oczywiście można używać ale czy ładowanie ma jakieś negatywne skutki na odtwarzanie? Brumy, szumy? Chodzi mi po głowie od jakiegoś czasu i traktowałbym go jako daco/wzmaka biurkowego stacjonarnie.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tysiaka to można dopłacić żeby nie musieć nosić kanapki ale płacić dwa tysiaki żeby nosić kanapkę która nadal potrzebuje pilota to już zahacza o 1 kwietnia :)

 

A bardziej w temacie samego Mojo. Jak się go ładuje to oczywiście można używać ale czy ładowanie ma jakieś negatywne skutki na odtwarzanie? Brumy, szumy? Chodzi mi po głowie od jakiegoś czasu i traktowałbym go jako daco/wzmaka biurkowego stacjonarnie.

Ja tak używam - żadnych szumów, brumów i pierdów, tylko mocne grzanie się i wolniejsze ładowanie przy jednoczesnej pracy.

U mnie toto robi za stacjonarkę również jako dac do wzmaka kolumnowego - cacuszko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tysiaka to można dopłacić żeby nie musieć nosić kanapki ale płacić dwa tysiaki żeby nosić kanapkę która nadal potrzebuje pilota to już zahacza o 1 kwietnia :)

 

A bardziej w temacie samego Mojo. Jak się go ładuje to oczywiście można używać ale czy ładowanie ma jakieś negatywne skutki na odtwarzanie? Brumy, szumy? Chodzi mi po głowie od jakiegoś czasu i traktowałbym go jako daco/wzmaka biurkowego stacjonarnie.

 

Nie zauważyłem, przy biurku zawsze podłączam 2 kable. Najlepiej gdy bateria jest wtedy pełna to kabel zasilania pracuje na "bieżącą" konsumpcję a sam Mojo się mniej grzeje. I tak Chord zaleca go używać "stacjonarnie".

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie, z waszego doświadczenia - jakie dokanałówki powiedzmy do 1K zagrają miażdżąco ;) z Mojo?

FLC8s (trochę więcej niż 1K, ale moim zdaniem warto)

 

 

Też przyszły mi do głowy :)

 

Ja lubię Mojo z iBasso T03, ale nie nazwałby tego miazgą :)

 

W takim razie odpadają, muszą miażdżyć tudzież zrywać beret. A tak serio to słuchałem ich (nie z Mojo) i jakoś nie zrobiły na mnie wrażenia choć planowałem zakup bo wyglądają obłędnie. Nie pamiętam już co dokładnie ale coś nie tak było ze średnicą, wokalami i sceną (prosto z pudełka, niewygrzane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności