Skocz do zawartości

Chord Mojo


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Hugo TT, w sumie to jest tak naprawdę zwykły hugo wsadzony w większą obudowę i rozbudowany o parę rzeczy tak jak gniazda XLR, jak można się spodziewać gra jakoś inaczej, bardziej jasno i szczegółowiej.


Piszecie że taki ******sty ten mojo? Muszę sprawdzić z referencyjnymi DT150 ;) Werdykt niebawem...

za większe pieniądze sprzedaje się często dużo gorsze rzeczy, zachwalając pod niebiosa, największą zaletą ze można go zabrać na spacer ;)

 

ESS ponoć planuje też nowy dac, więc przyszłość niesie dużo nowych ekscytujących audio wydarzeń :)

Edytowane przez PanWojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyta ten temat osoba, która miała okazje porównać bezpośrednio Mojo z Hugo?

 

Mam teraz Mojo i kiedyś słuchałem Hugo, ale już nie pamiętam jego brzmienia. Jednak jestem na 99% przekonany, że Hugo ma zupełnie inne brzmienie. Mojo gra według mnie technicznie, sucho i lekko cyfrowo. HD650, które są zamulone i mają ciepłą barwę dźwięku na mojo zupełnie tak nie grają :) Nie do końca to mi się podoba, ale muszę przyznać, że technicznie Mojo gra na wysokim poziomie.

 

Hugo gra z większą swobodą. Mojo na szybkiej jazzowej perkusji sie gubi. D7200 wole zdecydowanie na Hugo. Roznica w cenie jest jednak ogromna. I majac jeszcze w domu stacjonarny T+A DAC8 DSD to cena nowego Hugo jest jak dla mnie zbyt wysoka. Natomiast jako przenosne urzadzenie, nie wiem co moglo by konkurowac. Ifi jeszcze nie sluchalem.

Edytowane przez MarcinGD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerzę wątpię w coś takiego, chord nie robi jakichś strasznych ilości na magazyn, a na rynku wtórnym jakoś się nie pojawia, bo widoczne faktycznie gra na tyle dobrze. Zanim wejdzie 2 chord wycofa z produkcji 1, będą to pojedyncze sztuki wyprzedażowe, Chordette i 2 quote nie spowodował takiego efektu, można podejrzewać też, że nie będzie żadnej 2 tylko nowy produkt. Ale to tak naprawdę zależy chyba głównie od marketingowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie że taki ******sty ten mojo? Muszę sprawdzić z referencyjnymi DT150 ;) Werdykt niebawem...

Nnnooooiii???? Miało być niebawem.....nie interesuje nas, że kapnąłeś się, że to połączenie to mezalians (dla niezorientowanych - DT150 obecnie są wyceniane na 2kilo po wymianie padów, a mojo zalega całymi kontenerami po serwisach aukcyjnych; niby też w tej cenie, ale z etujami, kablepakami, kuchenkami mikrofalowymi i wibratorami w zestawie). :P :P :D.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Piszecie że taki ******sty ten mojo? Muszę sprawdzić z referencyjnymi DT150 ;) Werdykt niebawem...

Nnnooooiii???? Miało być niebawem.....nie interesuje nas, że kapnąłeś się, że to połączenie to mezalians (dla niezorientowanych - DT150 obecnie są wyceniane na 2kilo po wymianie padów, a mojo zalega całymi kontenerami po serwisach aukcyjnych; niby też w tej cenie, ale z etujami, kablepakami, kuchenkami mikrofalowymi i wibratorami w zestawie). :D.
Sorry, nie pisałem, bo stwierdziłem, że nie ma sensu o takim słabym graniu pisać, u mnie to co najwyżej z Takstarami HD6000 ma sens, DT-150 są zbyt audiofilskie.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołączam do klubu ?. No i od razu mam pytanie. Wczoraj w końcu jak znalazłem chwilę to po południu dla samego testu podpiąłem Mojo pod mojego Redmi 3 i od razu bez niczego muza szła przez Mojo. Jednak gdy wieczorem chciałem już na spokojnie sobie potestować to już za nic nie chciało zadziałać. Złącze USB jest ok bo sprawdziłem dzisiaj na komputerze. Ktoś ma jakieś pomysły co się poprzestawiało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, mykupyku napisał:

 żartu nie skumał?

jo :)

lepiej wyjaśnić co by krzywdy nie było 

a jak nie gra to się ładuje 5,5h - jedno nie przeszkadza drugiemu na szczęście  

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i problem rozwiązany - podłączałem przejściówkę USB OTG od strony Mojo a powinienem od strony telefonu ?. Trochę techniki i już się gubię. Na to konto zamówiłem 2xmicro USB Lindy polecany już w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wczoraj wieczorem w mojej czasoprzestrzeni znaleźć chwilkę i odpalić Foobara z Mojo na plikach gęstych i mniej gęstych.

Nie jestem osłuchany w sprzęcie i moje doświadczenie w tej materii jest mikre. Stąd być może wstrząs jaki przeżyłem po podłączeniu do Mojo HD600.

Nie miałem zielonego pojęcia, że te słuchawki potrafią grać w taki sposób i z takim basem :). Zacząłem delikatnie od 24/192 City of the Sun, potem Dire Straits, Sting no i to co usłyszałem było niesamowite. Nic się nie zlewa, piękny bas, góry nie brakuje. Co do sceny to nie potrafię jej dobrze opisać niestety ale nie odczułem też żadnych braków. 

To były lżejsze gatunki a co będzie z trochę cięższymi ? No więc Rage Against The Machine i The Prodigy zwliły mnie z nóg taka energia.

Na koniec jeszcze Buena Vista Socila Club i Gotan Project i wtedy zrozumiałem jak niektórzy potrafią słuchać do późna bo nie mogą się oderwać.

Pierwszy raz miałem aż taką przyjemność ze słuchania muzyki i to z małego czarnego pudełeczka ze świecącymi kuleczkami :).

Dla mnie miazga.

Muszę tego wypróbować na stacjonarce ale do tego potrzebuje długiego przewodu USB - czy przewód o długości 5 mb ma już jakiś negatywny wpływ na dźwięk ?

Myślałem o czymś takim - https://sklep.rms.pl/lindy-31867-kabel-usb-a-micro-usb-b-5m .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, superbart napisał:

Muszę tego wypróbować na stacjonarce ale do tego potrzebuje długiego przewodu USB - czy przewód o długości 5 mb ma już jakiś negatywny wpływ na dźwięk ?

Myślałem o czymś takim - https://sklep.rms.pl/lindy-31867-kabel-usb-a-micro-usb-b-5m .

Kabel USB, to tak do 2 m, z tego wiem.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności