Skocz do zawartości

AKG K618DJ


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

Czy też są to słuchawki o brzmieniu charakterystycznym dla K518, czyli dla "bassheadów"? Jak trochę potestujesz, to napisz jak ze sceną i wysokimi tonami itp.

Czy naprawdę są tak małe? Moje k518 są rozciągnięte na maks, więc oby tylko nie były mniejsze.

edit: A z ciekawości, czy też są gąbki do wyjęcia i można np. zrobić gshock mod?

Edytowane przez rudi40
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk pobieżnie:

Lekko zrolowana gora. Zaakcentowany bas, jest na pierwszym planie. Średnica nie jest cofnięta, ani wypchnięta. Techniczny sposób prezentacji dźwięku. Mocno odczuwalny efekt "Łał!". Dynamika i dokładność moim zdaniem prima sort do 400 zł. Scena, nie wiem czy większa niż w K518, ale powietrza na pewno nie brakuje.

Jest tak: daj do gara K518 i K420. Wyciagasz z nich najlepsze cechy i mnożysz dwa/trzy razy.

Albo tak: łapiesz K550. Odbierasz im troch z sznytu a wzamian dopalasz niskie tony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma gąbek. A teraz zdjęcia nie jestem w stanie zrobić. Słuchawki są gabarytów K520.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie.

 

K618 nie grają na poziomie K550. ;) Mają trochę cech z modelu wyższego. Acz sceny nie spodziewał bym się z większego brata. Separacja źródeł i pozycjonowanie jest jak najbardziej na poziomie 400zł. Jutro je porównam do K550.

 

Mija osobista opinia, dużo bardziej mi się podobają dźwiękowo od Beyerdynamiców Custom One Pro. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie.

 

K618 nie grają na poziomie K550. ;) Mają trochę cech z modelu wyższego. Acz sceny nie spodziewał bym się z większego brata. Separacja źródeł i pozycjonowanie jest jak najbardziej na poziomie 400zł. Jutro je porównam do K550.

 

Mija osobista opinia, dużo bardziej mi się podobają dźwiękowo od Beyerdynamiców Custom One Pro. ;)

Jutro około 18:00 wpadnę bo muszę posłuchać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodź, przychodź. ;)

 

Słuchawki mają dość duży nacisk na uszy, i mnie po godzinie bolą dość poważnie uszy. Noszę okulary.

 

Ale tak fajnie grają że jeszcze się pokatuje. :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiały być rozciągnięte. Do tego. Jak się ma okulary, to pewne modele słuchawek są w stanie nieużywalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie kupię sobie nowe K518 i będę się masochistował. A co do okularów, faktycznie. Nie chcę mieć binokli :(

Czekamy aż 618 trafią do sklepów i będzie można posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam do czego i czym. Sorry że straszę, ale jestem strasznie niewyspany. :)

 

K618 na głowie.

 

image201210010001.jpg

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, słuchałem. Cóż... fajniutkie. Bardzo szczegółowy dół, piękne dociazenie i dość spora scena. Na głowie leżą super, 518 są tu bez szans. Wykonanie ekstra, wreszcie 3D-axis jest metalowe. I pady się przyjemnie zasysają na uszach.

 

Wada jak dla mnie jedna: kabel. Kurde, ten kabel to kpina, jest cienki jak sznurowka w lakierkach.

 

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności