Skocz do zawartości

AKG K618DJ


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

21 maja wysłałem słuchawki do Katowic z adnotacją, że nie mogę zlokalizować paragonu, ale wysłałem je w oryginalnym pudełku z numerem seryjnym. 29 maja jakimś cudem znalazłem paragon. Wysłałem im maila ze skanem paragonu. Dzisiaj przyszedł kurier z wymienionymi słuchawkami, które wysłali wcześniej niż im wysłałem skan paragonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Moje pękły w kolejnym miejscu. Teraz plastik urwał się całkowicie w miejscu jak kończy się metalowy pasek a zaczyna mocowanie nausznika. To jest KPINA, bo ten metalowy pasek kończy się wraz z łączeniem, tzn. nie idzie dalej do nausznika. Będę wymieniał pałąk albo kleił to totalnie na stałe, bez możliwości zginania nauszników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no. To, że to jest made in China to jeszcze nie jest najgorsze. Jakby to było dobrze zaprojektowane to nigdy by nie pękło, nawet jakby było zrobione z chińskiego plastiku. Ten kto to projektował to na prawdę głowy nie użył ani trochę. No cóż moje już mają 6 opasek na pałąku. Dobrze, że ten samoprzylepny welur ładnie wygląda. ;D Tubek super glue to już poszło z 3 ;)

Zmieniłbym, ale lubię ich dźwięk i lepszych jak dla mnie jeszcze nie znalazłem.

Edytowane przez rudi40
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj i plastik i projekt są winne. Całkowicie się z Tobą zgadzam poza właśnie tym jednym aspektem. Przykład - K240. Odkąd zmienili linie produkcyjne z Made in Austria na China, ludzie zaczęli raportować problemy z pękającymi od patrzenia muszlami. Niby detal, ale jednak fakt faktem, jak również to, że na ten konkretny element nie działają jakiekolwiek naprężenia. Także chyba jednak chiński plastik również będzie trzeba tutaj doliczyć do grona winowajców :).

 

Rozumiem. No cóż, każdy szuka dla siebie tego jednego jedynego brzmienia. Jeśli kiedyś będziesz miał okazję spróbuj AKG K518 DJ z padami od GHS-1, również mogą Ci się w takim wydaniu spodobać brzmieniowo. Sam z czasem również pomyślę o recenzji na ich temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Miał ktoś problem z nie trzymaniem ustawienia pałąka z jednej strony?

Jedna strona sztywno trzyma swoje ustawienie, a druga potrafi się zwinąć podczas zdejmowania/zakładania słuchawek.

Kwalifikuje się to pod reklamację? Słuchawki wyciągnięte z pudełka miały już ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens kupić K618Dj/K619 lub K67 do słuchania muzyki z telefonu Samsung Galaxy Note 2 lub z laptopa??? No i oglądania filmów oczywiście z tegoż laptopa.

Jak w Saturnie podłączyłem K618Dj pod Nokię Lumię 610 to z deka cicho grały, nie wiem jak z tym Notem.

Może ewentualnie jakiś wzmacniacz???

 

Od razu mówię, że się na sprzęcie audio nie znam za bardzo, więc proszę o wyrozumiałość!!

Edytowane przez kb24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności