Skocz do zawartości

Bądź bohaterem w swoim audio - czyli dzisiaj sam zrobiłem...


shady_slim

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ trochę wzmacniaczy operacyjnych nazbierałem przez te kilka lat, a o bałagan nietrudno,

wzorem innych zrobiłem dla siebie organizer na op-amp'y (teraz to jest już kilka skrzyneczek).

Najbardziej pasował organizer NOR12 firmy PROSPERPLAST (na allegro taniej jak w castoramie).

Do plusów należy wymienić: przezroczysta klapka oraz wyjmowane przegrody.

To niski organizer, jednak to nie jest minus - dyskretne OPA spokojnie można schować do niego.

 

Do tego dodałem piankę 5mm z naklejoną folia aluminiową (do kupienia na allegro za parę gorszy).

 

20161211_114550ahqpt5.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem sprzedawać ale zostaną ze mną na dłużej.Rekablowane Klotz'em my204.Do skrócenia został jeszcze pałąk.Chwilowo patent z poduchą od Fatalitek :)

PC164243.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dwie pary ortho DIY na bazie budy od AKG K420 oraz driverów od Yamah YH50s oraz YHD-1. Grają cudownie. Za każdym razem gdy je zakładam to przeżywam szok jak takie małe słuchaweczki grają. Niesamowity power, jasne byłszcząc, lekkie brzmienie, ale z dobrym kopem na basie. Do tego pędzi je wzmak przenośny typu iBasso.

P1130427.JPG P1130432.JPG

 

Plus recabling KPP dla klienta

P1130995.JPG

Edytowane przez Andrewek
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dwie pary ortho DIY na bazie budy od AKG K420 oraz driverów od Yamah YH50s oraz YHD-1. Grają cudownie. Za każdym razem gdy je zakładam to przeżywam szok jak takie małe słuchaweczki grają. Niesamowity power, jasne byłszcząc, lekkie brzmienie, ale z dobrym kopem na basie. Do tego pędzi je wzmak przenośny typu iBasso.

attachicon.gifP1130427.JPG attachicon.gifP1130432.JPG

 

Plus recabling KPP dla klienta

attachicon.gifP1130995.JPG

 

Kabelek w tych KPP ma bawełniany oplot, bo tak wygląda na zdjęciu? Lubię bawełnę. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja dzisiaj sam zrobiłem 3 makowce :D

A ja 1 makowiec i jeden sernik dyniowy :>

 

Na miedzi, czy na srebrze? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajnie te gniazda wchodzą w obudowy.

attachicon.gif12300001.jpg

Co to za gniazda? Link jakiś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo najs, tego jeszcze nie widziałem.

Jeszcze żeby występowało w wersji 4 pin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie... już ich wcześniej używałem, ale w słuchawkach montowałem po raz pierwszy.

 

Do beyerów są o tyle lepsze względem "złotych wentyli" ;> że w miarę dobrze zasłaniają ten wielki prostokątny otwór po fabrycznej odgiętce. Wada jest natomiast taka, że trzeba pod nie większe dziury robić.

Edytowane przez Jimmi Dragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem taką przejściówkę - niby maleństwo a więcej roboty niż z kablem do słuchawek.

 


No i jeszcze Fostexy T40rp MK3 na warsztacie:

- wymiana padów

- wygłuszenie wewnętrzne i mod

- rekabling wewnętrzny

 

Jeszcze tylko zewnętrzny kabel muszę dorobić i będzie full wypas :) .

 

 

20170103_132914.jpg

20170103_133456.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem taką przejściówkę - niby maleństwo a więcej roboty niż z kablem do słuchawek.

 

No i jeszcze Fostexy T40rp MK3 na warsztacie:

- wymiana padów

- wygłuszenie wewnętrzne i mod

- rekabling wewnętrzny

 

Jeszcze tylko zewnętrzny kabel muszę dorobić i będzie full wypas :) .

 

I jak T40 względem T50? To Twoje czy czyjeś? Jak z wyciekiem dźwięku na zewnątrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności