Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja pamiętam, że zapakowanie GeForce 4 w kompa skutkowało tym, że niektóre gry chodziły za szybko - nie było limitu FPS, a nadwyżka skalowała szybkość gry :D

Oczywiście mówimy o wersji Ti? Ona w swoich czasach wymiatała i faktycznie w niektórych grach trzeba było edytować .ini żeby nie było... dziwnych zjawisk xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,no,no ... Kangur dostał w papę i się zdziwił.Zdziwił się, bo boks to naturalny sposób walki między nimi, a ten ubrany "kangur" co mu przymalował wcale nie pachniał jak kangur więc się bidok nie spodziewał boksu. I tyle :D

No i taka rzecz jeszcze - odwaga faceta albo brak wyobraźni lub wiedzy ... Tej wielkości kangur jednym kopnięciem nogi może swobodnie złamać kość udową dorosłemu mężczyźnie czy kompletnie pogruchotać klatkę piersiową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No,no,no ... Kangur dostał w papę i się zdziwił.Zdziwił się, bo boks to naturalny sposób walki między nimi, a ten ubrany "kangur" co mu przymalował wcale nie pachniał jak kangur więc się bidok nie spodziewał boksu. I tyle :D

No i taka rzecz jeszcze - odwaga faceta albo brak wyobraźni lub wiedzy ... Tej wielkości kangur jednym kopnięciem nogi może swobodnie złamać kość udową dorosłemu mężczyźnie czy kompletnie pogruchotać klatkę piersiową.

 

Taki to dopiero musi mieć uderzenie...

Nawet Pudzian leżałby na deskach :D

30EE897B00000578-3434736-image-a-45_14sd54752932965.jpg

Edytowane przez adriano2510
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje to koleś wiedział co robi

Fakt, po swoim wpisie jeszcze raz obejrzałem film i rzeczywiście, gość był kumaty.

Patrzył się w pierwszym etapie, przed zwarciem właśnie na nogi pana K żeby prawidłowo ocenić dystans.

Trzymał się daleko i strzelił kangura w papę zanim on zdecydował, atakować czy nie.

Tak więc wykreślam ze swojego wpisu : "odwaga faceta albo brak wyobraźni lub wiedzy"

gallery_56851_789_101799.jpg

 

Hahahaha ... Właśnie jestem Po.Z tym, że wytrzymałem 2,5 roku ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności