Skocz do zawartości

Fanklub Grado


majkel

Rekomendowane odpowiedzi

Z przenośnych lampowców jest jeszcze niedrogi Little Dot, ale jak gra - ciężko powiedzieć. Stacjonarki mają świetnie wycenione, jednak z portable znam tylko micro+ i nie za bardzo mi się podobał ze względu na szumy w IEM.

 

http://www.aliexpress.com/store/product/Little-Dot-MT-Vacuum-Tube-Headphone-Amplifier-Micro-portable-Tube-Amplifier-Black/601461_630291191.html


A nie sorry, to też jest stacjonarka, pomyliłem się.


Ten jest przenośny:

 

http://www.aliexpress.com/item/BlacK-HiFi-Portable-Rechargeable-Tube-value-vacuum-headphone-amplifier-amp-Li-battery/616632414.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No wiesz robota, wyszedłem po piątej a chciałem jeszcze dziś być w Łodzi, poza tym jak się nie jedzie samemu

to ciężko potem wrócić, w przyszłym tygodniu też chyba będę.

To się umówmy na odsłuch u mnie. :) Usłyszysz nowe okablowanie RCA ode mnie, które dopiero wejdzie na rynek, z wtykami Furutech, do tego mocno zupgradowana konstrukcja Headonica. Ja bym chętnie usłyszał Ultrasone Edition 5. Jestem w stanie nawet wziąć urlop na ten dzień. :D

 

Bardzo chętnie tylko nie wiem czy mi się uda urlopik załatwić :(

A tak na godzinkę to słabo.

 

Mały update przesiadka na Lebena to zupełnie inne doznania, nawet Adele jest ok, jest tak blisko ....

Edytowane przez saudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZień dobry. Ja tu sie skromnie zapisałem, z moimi sr60e, popełniłem w muzo nawet czas jakis temu artykulik, laudację, z zastrzeżeniem jednak, ze w metalu mi nie grają, szybkim i gęstym.

Chciałem to niniejszym odszczekać, czy na skutek wygrzewania, czy cholera wie czego innego

Mastodon leviathan z touch4 - LOD audiominor - Ican ifi nano - bez zająknięcia dzisiaj, drapalem się po głowie o co tu chodzi

Nie wiem,

Niemniej jesli tu i ówdzie napisałem, że mają z tym problem, żałuję i

odwołuję.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wieczór Manu !

Czyli 60-ki na dużej zostają ;)

60tek się nie sprzedaje, mimo tego że się idzie wyżej ;) z tego co czytam..

Kupiłbym je jako skok w bok od posiadanych

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzień dobry wieczór Manu !

Czyli 60-ki na dużej zostają ;)

60tek się nie sprzedaje, mimo tego że się idzie wyżej ;) z tego co czytam..

Kupiłbym je jako skok w bok od posiadanych

 

 

Ja Gradosy Manu miałem u siebie :) Jak na tę cenę to nic tylko brać. Mnie niestety bardzo cisnęły w "ep". Na pożyczony sprzęt to dmucham i chucham więc nie przeszło mi nawet przez myśl żeby pałąk rozginać i formować.

Porównań do swoich 325 by Michał robić nie chcę i nie będę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Samuel GS1000 to bardzo fajne słuchawy, aczkolwiek pozostańmy przy swoich zdaniach

mi się jednak bas bardziej podoba w HD800, reszta jest super no i ta scena, miałeś racje, warto posłuchać :)

naturalnie; ja powiem szczerze, że im dłużej słucham tych hd800, tym bardziej mi się one podobają (pomijam fakt, że słucham ich na robionym pod nie okablowaniu, a nie tym firmowym); to dobre słuchawki i przy zjadliwym dla nich torze mógłbym z nimi żyć parę latek. Kwestia preferencji, ja słucham dość wyszukanej muzyki i przy niej styl grado gs1000 pozwala mi na większe doznania artystyczne/emocjonalne. Rozkładając dźwięk w danych słuchawkach na czynniki pierwsze można powiedzieć, że prześwietlane słuchawki mają w takim a takim przedziale lekki dołek lub górkę, że w tym utworze wolę gitarę basową na hd800, a to, co tutaj prezentuje gs1000 mi się nie podoba; że na jakimś tam utworze wokale jakieś tam wokalistki wydaja mi się bardziej subtelne i to mi się bardzo podoba; i każdy ma prawo do takiej oceny, ale ja oceniam słuchawki całościowo i nie badam jak zachowuje się gitara basowa na jednym utworze względem konkurenta, bo nie będę przecież słuchał cały czas tej jednej gitary basowej. Naturalnie, można to traktować jako symptom, objaw "choroby" i może to według nas rzutować na całościową ocenę danych słuchawek, ale ja tak tego nie traktuję, ponieważ gdybym tak robił, to bym nie kupił żadnych słuchawek albo wszystko bym po tygodniu sprzedawał i czuł się wiecznie nieszczęśliwy, bo nie ma idealnych słuchawek, idealnego źródła czy wzmacniacza. Wszystko to nie zmienia faktu, że gs1000, hd800, akg 812 i parę innych słuchawek do mnie całościowo trafiły i chciałbym/mógłbym z nimi żyć, a z audeze (nieważne jaki model, jaki kabel, jaki wzmacniacz), z beyerdynamic (t70, t90, t1) i z paroma innymi flagowcami nie mógłbym dłużej obcować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no oczywiście masz rację, ale ta gitara basowa to była ta wisienka na torcie, której mi zabrakło

bo reszta była bardzo wysokim poziomie podobnie jak w HD800, scena, pasmo, wypełnienie,

wszystko było piękne, pewnie gdyby dłużej posłuchać to można by było coś więcej powiedzieć

ale ogólnie przekaz był piękny, to podobny poziom słuchawek, te Fostexy trochę odstawały

no ale to były nówki. No ale i tak po edtion to Grado i Senki jakoś tak grają w innej lidze,

no nie wiem jak Orfeusze, ale to Ty się możesz wypowiedzieć ;)

Co do Audeze ok, z Beyerdynamicami to nie wiem tych akurat nie słuchałem ale dt990 itp to już bardziej,

mi pasowały.

Edytowane przez saudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie słuchałem nigdy Orfeusza, ani innych topowych Staxów (507 to maks w moim wydaniu); poza tym, ja się średnio znam, myślałem, że ed.5 grają lepiej z kablem Forzy, a okazało się, że jednak lepiej z firmowym, ktoś tam mówi mi o jakiś błędach artykulacji, a szczerze mówiąc to ja tego nie słyszę, podobnie z interkonektami - różnica pomiędzy takim za 6tyś i za 10tyś jest, ale ja bym się nie odważył pisać na czym ona polega i że na pewno warto dopłacić do tego za 10tyś; dlatego też nie mam odwagi pisać recenzji (nawet na użytek tego forum), ani radzić innym co mają kupić, bo to co podoba się mnie, musi także koniecznie podobać się innym; ja oceniam sprzęt według moich gustów i robię to raczej całościowo - albo mi się podoba albo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to sorki, a z recenzjami mam podobnie, a to co można radzić każdemu to posłuchać samemu.

Ale warto pisać swoje zdanie zwłaszcza jak jest się w stanie porównać różne rzeczy na własne uszy,

to może pomóc innym zorientować się w temacie i zawęzić poszukiwania albo skierować w danym kierunku.

Choć i tak nie zastąpi to posłuchania własnymi uszami, dlatego warto słuchać wszystkiego i mieć własne zdanie,

a nie wiedzę teoretyczną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie z głowy nie zdejmuję ☺ . Może michauczok wklei zdjęcia bo pewnie ma. Jak nie to koło poniedziałku jak wrócę postaram się im sesję zrobić.

 

Coś tam ma, tylko co poniektórzy tutaj zbyt podnoszą poprzeczkę z jakością zdjęć, nie będe pokazywał palcem :D

 

Drewno to orzech amerykański, więcej pozwolę sobie wrzucić "u siebie" :)

 

vweJimw.jpg

 

SLhaQyK.jpg

 

kcHIWEj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisuje sie do klubu z Rs1. Słuchawki bardzo przyjemne i fajnie brzmiące. Tylko pomocy. Mam odstające uszy. Po godz. Muszę ściągać słuchawki. Czy w tym modelu mozna założyć pady dookoła uszu. Czy są tylko pady nauszne. Przeczytałem troche wpisów w tym wątku i mozna chyba założyć pady od wyższych grado ale brzmienie sie pogarsza. Co polecacie. Dziekuje za pomoc.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisuje sie do klubu z Rs1. Słuchawki bardzo przyjemne i fajnie brzmiące. Tylko pomocy. Mam odstające uszy. Po godz. Muszę ściągać słuchawki. Czy w tym modelu mozna założyć pady dookoła uszu. Czy są tylko pady nauszne. Przeczytałem troche wpisów w tym wątku i mozna chyba założyć pady od wyższych grado ale brzmienie sie pogarsza. Co polecacie. Dziekuje za pomoc.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

to normalna reakcja. Miałem te słuchawki i robiłem tego typu podmiany. No niestety dla mnie degradacja była tego rodzaju, że zrezygnowałem z tego pomysłu. Jedynie można rozgiąć trochę pałąk, co mniejszy nacisk, ale problem dla osób o ostających nieco uszach pozostaje. No cóż, pozostaje po ok 40min ściągnąć na 8min i rozmasować uszy. Głupia trochę rada, ale lepszej nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności