Jump to content

Astell & Kern KANN MAX

Recommended Posts

Astell wjeżdża z nowościami, w tym z następcą dla KANN Alpha - KANN MAX. Ja wiem, zakładanie wątków o Astellach i wypowiadanie się o nich to dość niecodzienna sytuacja, ale wygląda na to, że zostanę tu na dłużej :D

A tak całkiem poważnie, to do tej pory miałem dość mieszane uczucia co do całej serii KANN, może za wyjątkiem KANN Cube, który po prostu mi się podobał. Nowy KANN MAX to już jednak kawał solidnego sprzętu, który dobitnie pokazuje, że nie ma tu półśrodków, a jedynie moc.

DSC1698.webp

Najważniejsze cechy nowego KANN MAX to:

- 4-stopniowy gain umożliwiający dobranie optymalnej mocy w zależności od słuchawek. Po balansie na Super Gain wyciąga 15V!

- Układ oparty na poczwórnej kości ESS ES9038Q2M (Jak w SE180 SEM3) + autorska technologia wzmacniacza Teraton Alpha 

- Natywne wsparcie dla DSD512 i dekodowanie do 32bit/768khz

- MQA x8

- BT z LDAC i AptX HD

- Automatyczny ReplayGain mający zapewnić stałą głośność między utworami. 

- Ekran 4,1" 720x1280px

- Wifi 2,4ghz (bez 5ghz i protokołu AC)

- Waga 305g

- Wbudowana pamięć 64GB + obsługa kart do 1TB

- Wejścia 3,5mm SE, 2,5mm i 4,4mm balans

- Odtwarzanie ok. 13h dla FLAC i SE na niskim gainie. 

- Wymiary: 117 x 68,3 x 23,6mm 

DSC1685.webp

DSC1696.webp

Najbardziej w sumie zaskakuje mnie fakt, że jest od SE180 grubszy o niespełna 4mm, ale za to niższy aż o 20mm i węższy o 9mm. No i kółko samo w sobie wygląda obłędnie!\

Cena: 2100$. Dostępny wkrótce, czyli od 20-go czerwca 9 (u nas pewnie ciut później, ale wyjdzie pewnie w praniu). 

Edited by Methuselah
  • Like 3

Najnowszy model z linii KANN - podobnie jak poprzednicy - ma gwarantować dużą moc na wyjściu, aby napędzić nawet wymagające słuchawki nauszne. Teraz ma mieć jednak tryb Super, który podaje aż 15 Vrms.

Kann porównanie.jpg

Więcej o KANN MAX:

https://www.astellnkern.com/product/product_detail.jsp?productNo=133

https://us.astellnkern.com/collections/portables/products/kann-max?variant=41857053425864

Edited by Methuselah
  • Like 1

• Methuselah changed the title to Astell & Kern KANN MAX