Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, komeko napisał:

Oo ciekawe co to za pady na tych 540, bo na 100% zamienniki. Fajnie wyglądają i ciekaw jestem jak by się zgrały HD250

Pady hybryda od skośnookich oryginalne czekają na regenerację.

Edytowane przez progmarky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za parę minut będzie słuchane - jedna z najszybszych realizacji w przypadku zakupów przez Internet, z jaką miałem do czynienia - polecam asfaltshop.pl :)

image.jpeg

 

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, audionanik napisał:

Miałem się już napinać na optyk za kilka stówek, a tu masz - i hajend, i audiofile za 16 zeta

A37E3ACC-C18E-4490-AEC5-A2F13B4C2FA2.jpeg

 

Jakbyś dopłacił te pare stówek za skrzyneczkę ze sklejki wyścielaną atłasem albo siankiem oraz kartkę z gratulacjami od prezesa firmy za wysmakowany gust to wiadomo że by lepiej grał ;)

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, chico99 napisał:

 

Jak wrażenia z odsłuchów, he, he?:D

 

14 minut temu, Spawn napisał:

 

Jakbyś dopłacił te pare stówek za skrzyneczkę ze sklejki wyścielaną atłasem albo siankiem to wiadomo że by lepiej grał ;)

Po zakupie obdzwoniłem kilka znanych salonów audio, żeby z lubością posłuchać (w ramach terapii) tych ich opowieści z Narnii czemuż-to-nie-warto kupować taniego optyka:D...i powiem wam, że tylko w jednym gość uczciwie przyznał, że jakieś tam warte zachodu różnice pojawiają się dopiero przy szkle borokrzemowym, czyli po wyskoczeniu z tysiaka.

Tymczasem wiadomo, że i tak najważniejsza jest jakość nadajnika i odbiornika optycznego w urządzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jakość materiałów... kupiłem raz optyka od xduuo czy jak mu tam było, tani jakiś i po jakimś czasie zaczął przerywać sam z siebie. Mogłem dać ciupke więcej i kupić porządniejszy, nie dlatego, że gra lepiej ale po prostu jest lepiej wykonany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Jaro54 napisał:

Dotarły CA Melomania 1+ z Amazon.de. Na razie się ładują. Trochę bałem się kształtu, ale są wygodne, lekkie, przyjazne uszom 😄. Reszta jak się naładują i posłucham ich 

Na ostatnich zdjęciach porównanie wielkości etui i słuchawek (od lewej: BGVP Q2S, Panasonic RZ-S500W i Melomania 1+

20220603_155235.jpg

20220603_155937.jpg

20220603_160013.jpg

20220603_160426.jpg

20220603_160434.jpg

Z wyglądu fajne czopki... w pozytywnym tego słowa znaczeniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wygodne. Widać, że producent dba o klienta, 9 par tipsów plus pianki na czopkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaro54 napisał:

I wygodne. Widać, że producent dba o klienta, 9 par tipsów plus pianki na czopkach. 

Kiedyś myślałem o tych czopkach ale bałem się kształtu i mi przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Artorias napisał:

Nie znam się na kablach zasilających, ale trzeba przyznać jest bardzo ładny :D 

Też się nie znam ale zupełnie przypadkowo wpadł mi o to taki kabelek. Dla porównania standardowy od komputerka :

kabelzasil.jpg

 

Bardziej pasuje do tematu "trochę śmiechu" :D Nie planuję go używać ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cpu1 napisał:

Też się nie znam ale zupełnie przypadkowo wpadł mi o to taki kabelek. Dla porównania standardowy od komputerka :

kabelzasil.jpg

 

Bardziej pasuje do tematu "trochę śmiechu" :D Nie planuję go używać ;) 

Używaj. Fajny kabel.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Artorias napisał:

...trzeba przyznać jest bardzo ładny :D 

 

👍

 

Aż się chce rzucać okiem na tyły klamotów - taka ilość kabli z nazwą producenta cieszy moje oko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MichalZZZ napisał:

 

👍

 

Aż się chce rzucać okiem na tyły klamotów - taka ilość kabli z nazwą producenta cieszy moje oko :)

Też mam ten ethernetowy- kupiłem kiedyś za pół ceny. Ten to jest potwór, na szerokość jak Electra. 😀

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lobuz1 napisał:

Używaj. Fajny kabel.

Dzięki. Jeszcze nie robiłem próby dźwięku ale może faktycznie zanurkuję pod biurko i zepnę z zasilaczem liniowym pod wzmakiem ifi iCan Pro. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cpu1 napisał:

Dzięki. Jeszcze nie robiłem próby dźwięku ale może faktycznie zanurkuję pod biurko i zepnę z zasilaczem liniowym pod wzmakiem ifi iCan Pro. ;)

Ja też mam podobnego grubasa Taga Harmony. 😀 Ten Twój wygląda  fajnie (styl Argentum jak linka wspinaczkowa) i firma zacna- lepszy niż ten komputerowy.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lobuz1 napisał:

Ja też mam podobnego grubasa Taga Harmony. 😀 Ten Twój wygląda  fajnie (styl Argentum jak linka wspinaczkowa) i firma zacna- lepszy niż ten komputerowy.

W razie czego jakby nie spełnił się w audio to można podłączyć na nim całą komercyjną pralnię na Manhattanie ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lobuz1 napisał:

Ja też mam podobnego grubasa Taga Harmony. 😀 Ten Twój wygląda  fajnie i firma zacna- lepszy niż ten komputerowy.

Tego?

Taga Harmony TPC-TS – Przewód zasilający 1m - zdjęcie 1

 

Jak tak to też go mam. Kupiłem go kiedyś dla spokoju ducha. W dobrej cenie, wtyki z mosiądzu rodowane, do tego porządnie ekranowany. Nie wiem czy coś to wniósł, ale siedzi w DACu i ma się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności