Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Artorias napisał:

Tego?

Taga Harmony TPC-TS – Przewód zasilający 1m - zdjęcie 1

 

Jak tak to też go mam. Kupiłem go kiedyś dla spokoju ducha. W dobrej cenie, wtyki z mosiądzu rodowane, do tego porządnie ekranowany. Nie wiem czy coś to wniósł, ale siedzi w DACu i ma się dobrze.

Tak, mam taki, producent dorzuca fajne etui- używam na kabelki słuchawkowe i ic.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cpu1 napisał:

Też się nie znam ale zupełnie przypadkowo wpadł mi o to taki kabelek. Dla porównania standardowy od komputerka :

kabelzasil.jpg

 

Bardziej pasuje do tematu "trochę śmiechu" :D Nie planuję go używać ;) 

 

Wygląda zacnie, ale to chyba nie jest kabel tej legendarnej firmy Krell. Tego Twojego kupiłeś na Shopee? ;) Ciekawe czy faktycznie wymrożony w -156 stopniach. Ja mam serce wymrożone w -54*C, ale nie czuję różnicy. 

https://shopee.pl/JP-KRELL-CRYO-156-US-AC-Power-Cord-Power-Cable-hifi-American-Standard-Audio-CD-Amplifier-Amp-US-Power-Cables-EU-US-Plug-Power-i.580943986.15810710441?gclid=Cj0KCQjw4uaUBhC8ARIsANUuDjU8IOYaedAXmKIRgZ4KxjWDTTlGEt8MCh50xVMCdnMGsfqxouwIx_IaAs6uEALw_wcB 

 Osobiście boję się porównywać kable zasilające, bo jak usłyszę różnice, to nawet inflacja mnie nie zatrzyma :) Mam jedynie Tomanka 1,5m kupionego tutaj na forum, ale to ze względu na długość. 

Edytowane przez The Grand Wazoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Wygląda zacnie, ale to chyba nie jest kabel tej legendarnej firmy Krell. Tego Twojego kupiłeś na Shopee? ;)

Bardzo możliwe że pochodzi z Chin. Ja kupiłem bezpośrednio od fryca i nie znam jego historii (kabla :P ). Po prostu spodobał mi się i wziąłem w wytargowanej cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, widok mam na największe góry w Irlandii. Mieszkam na wygnaniu od przeszlo 17 lat ;)Nie dość, że góry rzut beretem, to i ocean 10 km od domu. Piękne miejsce, żeby się zestarzeć :) 

 

...tylko pogoda do dupy :D

 

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, audionanik napisał:

a owieczki to jakieś ładne chociaż?..

A daj spokój, szkoda gadać ;)

 

Jak spotkasz ładną owieczke, to wiedz, że to przyjezdna.

 

No chyba że pytasz o owieczki zwierzątka, co mi się pasą za płotem :D

 

Edytowane przez MichalZZZ
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bakus1233 napisał:

W tle Tatry?

@bakus1233 czy Ty w ogóle widzisz jaki sprzęt @MichalZZZ kupuje? Znasz kogoś z widokiem na Tatry z takim sprzętem? ;) 

Godzinę temu, MichalZZZ napisał:

A daj spokój, szkoda gadać ;)

 

Jak spotkasz ładną owieczke, to wiedz, że to przyjezdna.

A to fakt, jak ładną dziewczynę (z tym, że ja w Anglii) spotkasz, to albo Polka, albo Hinduska :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bakus1233 nie słuchaj go, bo coś bredzi, jeżeli chodzi o to pierwsze zdanie :D

 

A Hinduski rzeczywiście ładne, tyle tylko, że w wielu przypadkach nadmiar owłosienia wśród tych ślicznotek jest dla mnie nie do zaakceptowania ;)

 

Przepraszam za offtop. Już sobie uciekam. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bakus1233 napisał:

Hmmm... to jakaś opaska do włosów? :D:D

Na nadmiar włosów? 😀😀😀

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. opaska to darmoszka od Audeze. Pierwsze wypusty LCD5 miały opaskę takie trochę imadełko i Audeze dla chętnych wysyła nowe, nieco szersze te opaski. Bez konieczności odsyłania poprzedniej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lobuz1 napisał:

Dlatego, źe dostałem bonusa z roboty, bo jako ten szczęśliwiec z grupy spełnionych audiofili przecież nic nie potrzebuję kupować. 😀

Gratuluje. Daj znać za jakiś czas, jak Ci Cayin podejdzie, tylko daj mu trochę pograć ;) 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2022 o 12:38, progmarky napisał:

Tym razem coś do posłuchania 🎶

IMG_20220604_123415.jpg

O proszę - siedziałem kiedyś w podobnych klimatach. A Thick As A Brick miałem nawet winyl z epoki - super wydanie, tekturowa gazeta z płytą w środku ;)

PS. Połowę z tych Artystów widziałem na żywo: Jethro Tull nawet dwa razy. A koncert Tori Amos w Poznaniu zapowiadał Piotr Kaczkowski - oczywiście słychać było tylko jego głos, nie pokazał się.

Edytowane przez Bednaar
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lobuz1 Również gratuluję zakupu. Swojego Xduoo Link 2 bal wypożyczyłem ale za to będę miał okazję porównać go właśnie z  Cayin RU6. Twoje M350 na pewno dostaną energetycznego kopa z takiego dongla ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cpu1 napisał:

@lobuz1 Również gratuluję zakupu. Swojego Xduoo Link 2 bal wypożyczyłem ale za to będę miał okazję porównać go właśnie z  Cayin RU6. Twoje M350 na pewno dostaną energetycznego kopa z takiego dongla ;) 

Dzięki, jak Ty mnie kurde znasz 😀

4437D179-2ED1-4254-9BC7-CAB74D89EAB0.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lobuz1 napisał:

Dzięki, jak Ty mnie kurde znasz 😀

Hehe bo wiem czego M350 ew. brakuje :P Do wyciśnięcia z nich maxa brakuje Ci (patrząc po zdjęciu) porządnego kabla. Z takim : 

https://www.aliexpress.com/item/1005003573830737.html

zupełnie inna bajka 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cpu1 napisał:

Hehe bo wiem czego M350 ew. brakuje :P Do wyciśnięcia z nich maxa brakuje Ci (patrząc po zdjęciu) porządnego kabla. Z takim : 

https://www.aliexpress.com/item/1005003573830737.html

zupełnie inna bajka 👍

Masz ten kabel? Próbowałem z fajnym od Mee i konektory mmcx nie stykały. Jak jest z tym kabelkiem? Siedzą ścisło?

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lobuz1 napisał:

Masz ten kabel? Próbowałem z fajnym od Mee i konektory mmcx nie stykały. Jak jest z tym kabelkiem?

Od TRNa konektory trzymają się wzorowo. Nic nie przerywało. I nawet przy fabrycznym Yanyin Canon pokazał klasę. Całe pasmo dociążone jak lubię ale wciąż z dużą ilością detalu i napowietrzoną sceną. Może znajdziesz kabel TRN T2 z wtykiem na stałe ale mnie się nie udało. Widać po ich aukcjach że jakieś braki zaczynają się pojawiać. Dla siebie kupiłem trzy kable z różnymi zakończeniami + 3 różne wtyki modularne.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, cpu1 napisał:

Od TRNa konektory trzymają się wzorowo. Nic nie przerywało. I nawet przy fabrycznym Yanyin Canon pokazał klasę. Całe pasmo dociążone jak lubię ale wciąż z dużą ilością detalu i napowietrzoną sceną. Może znajdziesz kabel TRN T2 z wtykiem na stałe ale mnie się nie udało. Widać po ich aukcjach że jakieś braki zaczynają się pojawiać. Dla siebie kupiłem trzy kable z różnymi zakończeniami + 3 różne wtyki modularne.

Kupione, thx. 😀One są z tym usztywnieniem na uszy? Odcinałeś?

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lobuz1 napisał:

One są z tym usztywnieniem na uszy? Odcinałeś?

No właśnie z tym "bananem" z termokurczki. To zawinięcie ładnie przylega do obudowy, trochę zakrywa wyjście przetwornika ale nie przeszkadza i chyba nie ma wpływu na dźwięk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności