Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.05.2021 o 07:59, chico99 napisał:

 

Ja, z pełną odpowiedzialnością, mówię dziękuję @Mayster,

raz, że cieszę się z udanego dealu i dwa, że po prostu tak zostałem wychowany.

Nie mam już lajków - jak będą to dam !!!! Pięknie powiedziane !

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ożywić starą miłość do CIEMów?

Dokupić im Comfort Gel - w uszach od razu wygodniej, następuje lepsze doszczelnienie i wszystko lepiej gra.

BTW: na 100% nie wiem czy ten żel nadaje się do CIEMów - kupiłem go w sklepie z aparatami słuchowymi.

Może jacyś znawcy tematu, np. @piotrus-g powiedzą czy to jest bezpieczne?

20210523_191234.jpg

20210523_191731.jpg

Edytowane przez konrad_a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tym się posługujesz ? To jest jakiś lejący żel czy glutki ?

https://sklep.geers.pl/baterie-i-akcesoria-do-aparatow-sluchowych/akcesoria-pielegnacyjne/audionova-zel-ulatwiajacy-zakladanie-aparatow-sluchowych

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Lord Rayden napisał:

 

To jest lejący żel. Rozprowadzam niewielką ilość po ściankach CIEMów unikając okolic wylotu kanałów żeby się nic do środka słuchawek nie dostało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lobuz1 napisał:

1D9196F9-A1C8-4BCF-8926-29690624B61F.jpeg

  witamy  w   klubie  AKG  701     {702}       ja  wczoraj  podłaczyłem  pod  evge   swoje   702-ki   i  powiem  szczerze   ze  nareszcie te  słuchawki  zagrały   ,mega  przestrzeń  i  nawet  ten  suchy  bas  troche    sie  ''uwilgotnił''.  a  juz   je  miałem  sprzedac  ale  cena    licha  ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, pilotKA napisał:

  witamy  w   klubie  AKG  701     {702}       ja  wczoraj  podłaczyłem  pod  evge   swoje   702-ki   i  powiem  szczerze   ze  nareszcie te  słuchawki  zagrały   ,mega  przestrzeń  i  nawet  ten  suchy  bas  troche    sie  ''uwilgotnił''.  a  juz   je  miałem  sprzedac  ale  cena    licha  ......

Dzięki. U mnie też grają pięknie z lampą OTL- w sumie tylko pod to kupiłem. Pozdrowienia.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lobuz1 napisał:

1D9196F9-A1C8-4BCF-8926-29690624B61F.jpeg

Miałem tylko jedne AKG (K550mk2) i dźwiękowo kompletnie mi nie podeszły. Jedyne słuchawki które sprzedałem. Kumplowi za symboliczną cenę i jest zachwycony. Tylko, że on słucha głównie muzyki klasycznej. 

No, ale lajka po "rodzinie" 😜 dałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, audionanik napisał:

Hype detected!

Zaczynacie mnie już wszyscy drażnić z tymi k701. Już ich o mało co przez Was nie kupiłem po latach, ale se przypomniałem, jak grają.

Dla pigwów znakomita przeciwwaga. Counterbalance so must have. Nadto są wygodniejsze i dużo lżejsze :P 

13 minut temu, Weird_O napisał:

Mogę Ci podesłać swoje, ostatnio mało ich słucham, to sobie odświeżysz na gorąco

Dokładnie tak.

1 godzinę temu, Weird_O napisał:

701 po zmodowaniu serio dają radę! 

Bez dwóch zdań.

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, audionanik napisał:

Hype detected!

Zaczynacie mnie już wszyscy drażnić z tymi k701. Już ich o mało co przez Was nie kupiłem po latach, ale se przypomniałem, jak grają.

Też ich dawno nie słyszałem i jak patrze po ile one teraz latają to też mnie palec swierzbi tylko po co mi kolejne słuchawki? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Spawn napisał:

Też ich dawno nie słyszałem i jak patrze po ile one teraz latają to też mnie palec swierzbi tylko po co mi kolejne słuchawki? :D

Za taki piniąndz to grzech nie wziąć. Kawał klasyki. Do klasyki i jazzu  bez modowania. Jako allrounder wymaga zmiany kabla najlepiej obustronnie w balansie i pady skórzane. O! Czyli dla zabawy jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, audionanik napisał:

Już ich o mało co przez Was nie kupiłem po latach, ale se przypomniałem, jak grają.

Znakomicie grają, a jakże.

42 minuty temu, manuelvetro napisał:

Z tego jak opisałeś bas w hd800s, to k701 mogą być faktycznie lepsze...

Są lepsze. Ja sprawdzałem pare lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję dosłownie parę dni temu sobie posłuchać k701 i hd800s i nie mam pojęcia w czym siedemsetjedynki są lepsze, chyba że mówimy o relacji jakość cena, to tak, biją osiemsetki na głowę. Bas w obu jest bardzo punktowy, audiofilski, znaczy taki, że jak dać do posłuchania te słuchawki perkusiście, to pęknie ze śmiechu...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności