Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, waski napisał:

Ktoś na forum sprzedawał kilka, kilkanaście miesięcy temu SP1000M z niedziałającym przyciskami lub przyciskiem i chyba też był ubity...

Może to ten egzemplarz?

Ja sprzedawałem z niedziałającymi przyciskami głośności. Ale nie był ubity i ostatecznie pojechał do Niemiec. Chyba, że upadł i stamtąd wrócił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, waski napisał:

Ktoś na forum sprzedawał kilka, kilkanaście miesięcy temu SP1000M z niedziałającym przyciskami lub przyciskiem i chyba też był ubity...

Może to ten egzemplarz?

Tak mi się wydaje iż to ta sztuka bo też kojarzę to ogłoszenie u nas na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedawałem z niedziałającymi przyciskami głośności. Ale nie był ubity i ostatecznie pojechał do Niemiec. Chyba, że upadł i stamtąd wrócił
Tu są przyciski głośności?
Dap, poza tym niewielkim obiciem na rogu, jest w bardzo dobrym stanie. Na szczęście nie działa przycisk wstecz, a nie do przodu, jak było w ogłoszeniu. Kto używa przycisku wstecz anyway.

Bardzo kompetentny zawodnik z niego, dapa znaczy default_smile.png







0af372e37bddf78ae274564af6232533.jpg
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ugz napisał:

Ktoś pamięta jeszcze te słuchawki?

Szukałem futerału a trafił się cały komplet :Daa265aebbf07a74e009aa0c249fe16ed.jpgc581afd306406191dd63741d52ce125c.jpg

Pamiętam zarówno słuchawki jak i box. Kupiłem X sztuk na promocji iBood kiedyś właśnie dla boxów i padów, które idealnie pasowały do YH-100 wielkością ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się znów kable STINES SILVER już zamówiony, zagości jako drugi komplet w systemie 

 

 

 

https://allegro.pl/listing?string=STINES SILVER&bmatch=cl-e2101-d3857-c3683-ele-1-2-0429

Edytowane przez pszczyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, audionanik napisał:

Ciekawe czy sprzedasz szybciej niż ja... chociaż nie, bo pierwsze osiemsetki miałem prawie rok (bezesy). Te znacznie krócej.

Ja tu miesiąc miodowy ogłaszam a Ty już o podziale majątku :P Pesymisto Ty, dla mnie zawsze szklanka jest do połowy pełna..... na początku :P

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Spawn napisał:

tyle że HD800S ;)

 

 

59 minut temu, Spawn napisał:

dla mnie zawsze szklanka jest do połowy pełna.....  :P

Jeśli chcesz mieć do końca wypełnią szklankę i nie doświadczać juz najmniejszego uczucia pustki, polecam do kompletu mojego OTL Sinus Dualmono na lampach 2A3😉, dla mnie jedno ze szczytów brzmieniowych jakie dane mi było słyszeć.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tego... Nie macane
Tzw brązowe były zbyt złote, a czarne zbyt szaro-srebrzyste. Gdyby czarne miały taki kolor, jak pudełko...
A tak mam śnieżnobiałe
I kurde - fajnie grają, a regulacja głośności na słuchawkach jest megacd2241ed93c4346b3aa467d906acabdb.jpg

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie wypadają. Nie ma uczucia wysuwania się tipsów z ucha, znanego z dokanałówek. Ja mam małe uszka, więc nawet lekko rozpychają mi małżowinę generalnie pracuję nad ich ułożeniem. O izolacji póki co nic nie mogę powiedzieć, bo jest cicho. W każdym razie nie słychać chodzącego kota
PS. Gazu szumiącego na kuchni nie słychać w ogóle. A to już wydaje jakikolwiek dźwięk. U mnie nie taki znowu cichy.

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka



  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności