Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Wisting napisał:

A nie! Za kawę to zawsze pochwalę :) Sam kupiłem dripper Hario z dzbankiem.

CIACH

f43e3c3d76daa793f78bc0e583a85f14.jpg

 

Noooo, po miłośniku skandynawskich seriali, nie mogłem oczekiwać czegoś innego :P, i nie "z dzbankiem" a z saver'em 😜  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wisting napisał:

Momentum TWS 1. Wiem, że są dwójki z ANC, ale tu trafiła się wersja niemalże nowa za dobrą cenę,

Dwójki dla mnie obecnie najlepsze i nawet nie chodzi o ANC. Używam ich z prawdziwą przyjemnością.

Jedynki też miałem, też bardzo ok.

Jak tanio kupiłeś to gratuluję.👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, chico99 napisał:

Dwójki dla mnie obecnie najlepsze i nawet nie chodzi o ANC. Używam ich z prawdziwą przyjemnością.

Jedynki też miałem, też bardzo ok.

Jak tanio kupiłeś to gratuluję.👍

Tanio i w dodatku jak nowe. Po dobraniu gumek i pianek grają bardzo dobrze. Podobno w dwójkach jest jeszcze więcej basu - dlatego szukałem jedynek.

Edytowane przez Wisting
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuacja mojej przygody z kośćmi R2R.

DAC DIY z TDA1541A w trybie NOS i lampami ECC83 na wyjściu.

Na początku prezentacja średnicy jest tym co daję się zauważyć najszybciej. Jest taka bardziej spójna, naturalna, nie ''poszadkowana'' w porównaniu do Ad1865R. Musiałem się przyzwyczaić do sposobu prezentacji dzwięku tego daca, bo brakowało mi drochę szczegółów i dynamiki, ale teraz lubię taki sposób prezentacji.

Oczywiści dół i góra jest lepsza od lite dac-ah, który ma dobry dół pasmo, bardzo dobrą średnicę i kiepską górę.

Na chwilę obecną jest to mój osobisty król naturalności i spójności wokali.

tda1541.thumb.jpg.8011e7e2b2524324cb2f49e2b5722418.jpg

 

Edytowane przez NuYam
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wisting napisał:

Tanio i w dodatku jak nowe. Po dobraniu gumek i pianek grają bardzo dobrze. Podobno w dwójkach jest jeszcze więcej basu - dlatego szukałem jedynek.

Też nadal używam MKI, i nie licząc możliwego drenażu baterii (oczywiście okazuję się w najmniej oczekiwanym momencie), dla mnie sonicznie, oraz użytkowo spełniają sie w sto%. Ja używam dedykowanych Comply + EQ, na zmniejszenie dołu... W piankach izolacja jest zdecydowanie większa 🆗

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lsd napisał:

Zakup ma juz kilka dni, ale nie chciałem spojlerować testu w temacie Hifimana. To jedna z największych, miłych niespodzianek w stosunku cena/zadowolenie jakich doświadczyłem w audiofilskim świecie. Jak mi to wcześniej umknęło?

Jeszcze raz dzięki @Corvin74

 

 

denony.jpg

O to @Corvin74 sprzedał D7000 ? Niby kultowe słuchawki a często zmieniają właścicieli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lord Rayden napisał:

O to @Corvin74 sprzedał D7000 ? Niby kultowe słuchawki a często zmieniają właścicieli..

Dla mnie są piękne z wyglądu, brzmienie też spoko, ale o wiele przyjemniej mi się słuchało fostex th900 mk1

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lord Rayden napisał:

O to @Corvin74 sprzedał D7000 ? Niby kultowe słuchawki a często zmieniają właścicieli..

No to te "ugrzęzły" u mnie na dobre. Nosze się nawet z zamiarem dokupienia kolejnej pary na zapas.

 

Godzinę temu, bakus1233 napisał:

Dla mnie są piękne z wyglądu, brzmienie też spoko, ale o wiele przyjemniej mi się słuchało fostex th900 mk1

Mam też TH900 mk2 i je uwielbiam, ale do łupanki w agresywnych gatunkach muzyki + ewentualnie jakiś house gdzie ten miększego typu bas ma zastosowanie. W przeciwieństwie do Denonów nie wychodzę z Fostexami poza te obszary bo v'ka nie mi się w innych gatunkach muzyki nie sprawdza tak dobrze jak inne sygnatury. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Name44 napisał:

   Ten zakup też ma już kilka dni. Z dumą chciałem zaprezentować projekt który w mojej głowie pojawił się kilka miesięcy temu a którego realizacja powoli dobiega końca.

 

   Oto dodatkowy, zamówiony u Piotra z WBA i wykonany dla mnie moduł wzmacniacza lampowego który zdecydowanie rozszerza możliwości posiadanego już Electrona. W środku 5 lamp: 4 x 6S41S i 1 x 6SN7 ( z możliwością podmiany na E88CC ) ułożone poziomo aby urządzenia mogły stać jedno na drugim. Aktualne ustawienie to 2x5W.

Zatem...Custom Power Stage Amplifier ELECTRON ORT już gra i wygrzewa się w torze. Electron aktualnie występuje w roli przedwzmacniacza a moduł w roli wzmacniacza. Dodatkowo sam Electron zyskał przełącznik, którym mogę wybierać pomiędzy graniem wszystkich lamp lub z ominięciem 845 ( Oba tryby są znakomite! )

 

 

 

 

   

2_DSC9542.jpg

 

 

 

Ktoś zapyta po co ta dodatkowa moc...? Po co te dodatkowe kilogramy....? A no po to...bo je pokochałem 🙂

 

 

1_DSC9546.jpg

 

Gdy wszystko się trochę wygrzeje, postaram się je opisać najlepiej jak potrafię - być może z pomocą innych 🙂 Na tą chwilę w mojej skromnej ocenie wiele znanych flagowców brzmi mniej ciekawie niż ten oto model. Wymagania? Duuuużo prądu!

Gratulacje! Świetne fotki, a sprzęt się pięknie na nich prezentuje. 😎👍

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Name44 napisał:

Ten zakup też ma już kilka dni. Z dumą chciałem zaprezentować projekt który w mojej głowie pojawił się kilka miesięcy temu a którego realizacja powoli dobiega końca.

Maciek.... co mam powiedzieć... nowa referencja?  Jak kiedyś będę w Warszawie, proszę daj mi posłuchać tego cuda.

Podpytałem Piotra wiec miałem jakieś pojęcie co kombinujesz, jak możesz opisz w klubie WBA, dlaczego chciałeś mieć taki zestaw, co Ciebie skłoniło ku do tego projektu? No jak to brzmi ze słuchawkami..

Jeszcze raz gratulacje.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Jakby to powiedzieć, poprzeczka brzmieniowo/jakościowa została ustawiona w tym momencie bardzo wysoko. Czy nowa referencja? Dla mnie tak, postaram się w niedługim czasie opisać zarówno słuchawki jak i sam wzmacniacz. W przypadku wzmacniacza nie będzie to łatwe bo ma on możliwość grania w wielu wariantach. Dodatkowo, oba urządzenia mogą pracować jako niezależne wzmacniacze. 

Niestety, z zestawem tym już nie pojawie sie we Wrocławiu. Po ostatniej podróży z tymi dwoma wzmacniaczami w walizce obiecałem sobie, że w Waszym kierunku jade tylko na "lekko" 🙂 ( w niedziele znów nie zdążyłem na pociąg 🙂 ) 

Dlatego gdy tylko będziesz w okolicach to zapraszam 🙂 

 

 

Edytowane przez Name44
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności