Skocz do zawartości

Test Aigo Z6 / Audio Heaven Z6


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Dac mam te same objawy trzaski przy każdej zmianie piosenek może to wina win10? Nie mam pojęcia. Ale trzaski zdarzają się też podczas słuchania piosenki na samym odtwarzaczu nie przy każdej ale co 2 praktycznie zawsze może to wina moich plików? Chociaż na żadnym grajku nie byli z tym problemów. Pliki flac i mp3. Wczoraj musiałem też resetowania odtwarzacza przynajmniej 3 razy bo jest strasznie czuły na odłączenie od komputera i próbę szybkiego włączenia muzyki. Z softem nie grzebalem nic siedzę dalej na tym oficjalnym

 

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem i faktycznie przy podłączeniu urządzenia jako karta dźwiękowa pojawiają się czasem zakłucenia. Wiem, że kończą się prace na nową wersją firmware i zadałem pytanie czy coś w tej materii zostanie poprawione, czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie AH Z6 z gr07be to słaby zestaw xd Ale ten wokal ! Chyba kupię wersję classic, zejdę z basu i chyba znajdę swoje "audio niebo"! ;p

 

ps. audio niebo dosłownie i w przenośni xD

 

ps 2. Da się jakoś to podświetlenie klawiszy podczas słuchania wyłączyć?

Edytowane przez korkillus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C10 jest równiejszy, jaśniejszy, bardziej szczegółowy, daje lepsze wrażenie dynamiki i ma większą scenę. Z6 bardziej czaruje, ale przy dobrze dobranych słuchawkach i muzyce potrafi wyprzedzić C10, a przy wokalach robi to niemal zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki:) zostaje przy lotoo i z6 np lotoo ma niesamowitą holografie gra głębiej mniej na szerokość bardzo rozdzielczo z se5 ult gra można powiedzie kompletnym dźwiękiem czasami czaruje gdzie jest głębia w muzyce z6 z se535 czaruje głównie wokalem przy muzyce elektonicznej i lat 80-90 wypada super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe porównanie ten sam kawałek "still " Aly & Fila Feat z albumu armada lounge testowane na lotoo i z6 + shure se535 lepiej to brzmi na z6 zdecydowanie góra jest aksamita wokal bardzo ciepły przyjemny dół dość dobrze dociazony spora scena ,glebia granie analogowe z lotto góra bardziej agresywna mniej przyjemnie się słucha, reszta podobnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy urządzenie działa na własnej baterii jako dac+amp z androidem czy nie ma tak dobrze?

Raczej nie ma tak dobrze - pod kompem od razu się ładuje, więc pewnie z telefonu też ciągnie prąd. Ale za mało korzystałem z niego pod Andkiem, żeby mieć pewność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarł do mnie Audio Heaven Z6. Włączyłem go, wybrałem album Adele Live At The Royal Albert Hall 96/24bit i wywaliło grajka na pierwszym utworze. Włączyłem go ponownie, wybrałem zwykłe flacki. Przeleciałem na szybko wybrane piosenki i chciało mi się płakać. Delikatnie mówiąc ani widu ani słychu efektu woow i nie słyszę różnicy na plus w odniesieniu do Iphone'a 6+ na którym słucham flacków w Onkyo HF Playerze. Trochę skłamałem, ponieważ podobała mi się Florence + The Machine Unplugged ale dla jednej płyty nie warto zatrzymywać grajka (tak pomyślałem). Chwilę później pomyślałem drugi raz, że spróbuję znowu z Adele (całkiem dobry dzień, dwa razy dobrze pomyślałem i to z rzędu). Oooo, Adele się tym razem odpaliła. Pierwszy kawałek uruchomiony, drugi, trzeci, czwarty, otrzeźwiałem i przełożyłem słuchawki do Iphone'a. Hmmm, na Iphonie mniejsza przestrzeń, mniej powietrza (kurcze, co ja ******lę, przecież godzinę temu nie wiedziałem, że to da się wysłuchać moim uchem a dwoma to już cud). Słuchawki z powrotem do Z6 i Adele ciąg dalszy.

Najsmutniejsze w tej opowieści jest to, że to w ogóle nie moja muza, że nigdy nie zwracałem uwagi na wokal a dzięki temu ten grajek u mnie zostaje i jeszcze dzięki temu, że cały czas słuchając tych pań odnosiłem wrażenie, że śpiewały tylko dla mnie.

Aha, słuchawki to Ostry KC08T.

 

Ps Efekt tym lepszy im gęstsze pliki.

 

Ps2 Nie chcę skończyć jak Fatso i inni jemu podobni, bo jak zacznę słyszeć to wszystko co oni, to będę miał prze****ne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności