Skocz do zawartości

Audio Video Show 2016 - strefa słuchawek


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tylko nadzieję, że nie będą podpięte pod jakiś kaszaniasty tor ;)

Wczoraj jako dac był dave i jako amp Fostex hp-v8, był przy strefie słuchawkowej za ścianą od Sennheisera. Focale były w świętej trójcy targów z he1000 i Z7R jak dla mnie. Niesamowicie dobre słuchawki. Na sam koniec posłuchaj sobie k872, ale konieczne na koniec. Skrzywienia na psychice żle działają na odsłuch :v Ogólnie polecam przesłuchać: he1000,he400s po bal'u z tym lepszym dapem (będziesz wiedział o co cho),soniacze,ath ad2000x z moonem, audeze sine, dharmy z cayin'ami, ultrasone tribute 7 z tidala (bo jest i spotify ale tam jest tylko upośledzone mp3, a to słychać), fostex 610 z questyle. I primo balerino zamkniętych hawków na stoisku tophifi. Są duuuuuuuuuuuużo lepsze od otwartych, nie ma takiego syfu na scenie i nic się nie zlewa, są bardziej wyraziste.

Edytowane przez Szakovsky
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na narodowym, niestety na tyle ograniczony czasowo, że nie było szansy szukać kogoś z Was :(.

Ale wrażenia pozytywne, miło było wreszcie posłuchać kilku ciekawych dla mnie modeli słuchawek.

Trochę mi żal stoiska Panasonica - świeciło pustkami większość czasu, mając za sąsiadów Beyery i Hifimany.

Najprzyjemniej zorganizowane stoiska moim zdaniem to Final i Audiomagic z kolekcją Audeze, super atmosfera.

Nagroda dla najbardziej wyluzowanych idzie do panów od Ultrasone. Za to najbardziej nadętą i nieuprzejmą osobę spotkałem przy Master&Dynamic, z ramienia Audioklanu :).

Za rok zdecydowanie zorganizuję sobie znacznie więcej czasu :).

Edytowane przez timecage
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Utopie są na stadionie czy nie ?

Nie, ten niższy model. Staxa też nie było :( Obravo były tylko doki. Ale poza tym to dużo ciekawego. Były LCD4 (mi sie nie podobały) z cayin'ami z topki jeszcze. Były też te nowe jubileuszowe ultrasone ale bardziej mi się tribut'y podobały.

 

Przypomniało mi się że miał być Ibasso DX200 a w końcu chyba nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widzę, że spotkałeś @szwagiero? :)

A jak wrażenia?

 

 

No no, Szwagiero stara gwardia :) Pogadaliśmy trochę, ale krótko bo musiałem iść. Tak czy tak atmosfera wokoło Audiomagic fajna, miło też na stoisku Final i tam gramofon był i wzmak Divaldi.

Ale dla mnie największy hit słuchawkowy to Fostexy T50rp MKIII, milo zagrały Beyerdynamic Amiron, taki ukłon brzmieniowy w stare Beyery, ale jakby obszyte polarem i ogólnie wyglądały jak serbska podróbka Beyerdynamica... Fostexy TH610 ładne ale w sumie nie lepsze niż TH600, więc bez iluminacji. W sumie całościowo za wielu nowości to nie było. Bardziej w tym roku stereo zestawy mnie podkręciły. Najlepszy dźwięk stereo na Narodowym dla mnie to Horns Universum i Zeta Zero, wreszcie zaczynam kumać dźwięk tych drugich ;) Blumenhofer lepiej wypadł rok temu.

Utopie jak pisałem na blogu są w Sobieskim u Focala.

LAB II to chyba faktycznie najlepsze doki od Final.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja krótko ze swojej strony dodam, że dla mnie Focal Elear są bardzo ciekawie zapowiadającymi się słuchawkami. W sumie, gdybym teraz posiadał odpowiedni fundusz najzwyczajniej w świecie bym je kupił. Dawno nie słyszałem tak spokojnego i aksamitnego grania. Muzykalne i analogowe. Niestety odsłuchiwanie ich w pomieszczeniu razem z kolumnami to absurd. Same słuchawki są fantastyczne, niesamowite granie mimo średniego repertuaru który był dostępny.

 

Pzdr

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Posłuchaj jeszcze Soniaczy.

Z1R?

Też w hotelu?

 

Wczoraj były na stadionie, 2 sztuki. Jedna z gramofonu a druga z wzmacniacza i dapa z tej serii sygnature.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności