Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Audio Video Show 2016 - strefa słuchawek


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tak przeglądam co ma się pojawić, to stwierdzam, że będzie chyba wszystko, coby mnie interesowało (poza Etherami/C i Kennertonami Odin). :)

Nie doczytałem, czy będą Dharmy D1000?

Tak będą u Audiomagic

 

Eleary mają być u MP3Store.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełen jutro atrakcji dzień. Najpierw Pendolino:) Potem AVS - chyba tylko stadion . I potem znów Pendolino. Jakbym był sam to tak jak 8 lat temu obleciałbym wszystko. I to piechotą. Aż się ogoliłem do gołej skóry z tej okazji. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tłumów nie było, wszystko można było na spokojnie przetestowac, w strefie słuchawek też nie za dużo zwiedzających, każde słuchawki można było odsłuchac bo kolejek nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia bardzo pozytywne, sporo sprzetu bardzo drogiego , na który moge sobie tylko popatrzeć, wystawcy bardzo chętnie odpowiadali na pytania i zachecali do zapoznania się ze sprzetem. Bardzo spodobały mi się słuchawki Master&Dynamic MH40,zastanawiam sie nad nimi ale jutro raz jeszcze pojadę i posłucham innych.

DSC05450.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzętu dużo nie było, można było dziś obskoczyć wszystko (i tak zrobiłem). Wniosków jest sporo np. Dlaczego te akg k872 są takie przetragiczne, ale fajne "te zamknięte Nighthawki", "nowe R10" nie odbiegają od oryginałów, nowe sennheisery to absolutnie nic ciekawego, he1000 są super, Chord dave to najlepszy dac/dap jaki w życiu słyszałem, ATH-AD2000X i focal elear to HD800 killery mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności