Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Audio Video Show 2016 - strefa słuchawek


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

Ja raczej planuję tylko narodowy. Powodów jest kilka:

 

Sobieski - ciasnota, duchota, nie ma klimy, pokoje małe, głównie sprzęt stereo. Windy przepełnione, klatki śmierdzą potem i dymem papierosowym.

Tulip - to tylko kilka sal, trochę pustawo, nie ma klimatu. Staxy zwykle tam są, tego potencjalnie szkoda

Bristol - same drogie sprzęty Audio Tekne, McIntosh...

 

a Narodowy, klimatyzacja, dużo miejsca, dużo słuchawek, fajna atmosfera, i słuchawki i stereo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

https://audioshow.pl/Hksd,tegoroczne_atrakcje.html:

 

Jedyna w Polsce wystawa słuchawek !

 

Razem z ludźmi z największego forum słuchawek w naszym kraju - forum.mp3store.pl – organizujemy największą w Polsce wystawę słuchawek. To nasz swoisty event w evencie. W kilku salach stadionu PGE Narodowy zgromadziliśmy ponad 25 wystawców, którzy pokażą słuchawki blisko 50 różnych producentów. Pokażemy słuchawki od 300zł do 250 tys zł, w tym 10 najdroższych modeli słuchawek świata. Oczywiście zgodnie z tradycją Audio Video Show – każdej pary słuchawek będzie można posłuchać !

 

Stadion PGE Narodowy, strefa słuchawek

 

Będą Sony MDR-Z1R?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny mnie nie interesują - służą jako tło bo muzyka gra u mnie ciągle. Porzuciłem ten sport dawno temu bo jakoś nigdy nie jarało mnie audiofilskie siedzenie przed kolumnami w idealnym punkcie, z wysokotonowcami na wysokości uszu, a do tego ustawianie, kąty itp. A na koniec i tak sobie grało w tle, a jak chciałem psłuchać muzyki na poważnie to zakładałem słuchawki.

Czyli co? Nikt z wystawców słuchawek nie ma do dyspozycji CD?

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilety na Pendolino już są. Pani w kasie poleciła weekendowy. Piszę o tym jakby ktoś nie wiedział, że jest taka możliwość. Ja nie wiedziałem i dzięki kasjerce zapłaciłem 350 zł zamiast 480 dla dwóch osób.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapewne zajrzę w sobotę na Narodowy, w końcu mieszkać w Warszawie i nie odwiedzić takiej wystawy to wstyd.

Ale umawiać się niestety nie będę, bo zupełnie nie mam pojęcia o której mi co wyjdzie. Jeśli dojrzę kogoś z logo forum na sobie, to będę łapał :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsca:

PGE Narodowy - Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
Hotel Radisson Blu Sobieski - Plac Artura Zawiszy 1
Hotel Golden Tulip - Towarowa 2

 

Hotelu Brystol chyba nie ma, zastępuje go Tulip bo blisko Sobieskiego

Te spotkanie na PGE długo planujecie?

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, co już byli - jest sens wybierać się tam, żeby posłuchać kilku modeli i poszukać czegoś dla siebie, czy to jest raczej miejsce, gdzie ceny sprzętu nie schodzą poniżej pięciocyfrowych kwot? ;)

 

Swoją drogą z Wrocławia do Warszawy są teraz całkiem przystępne loty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, co już byli - jest sens wybierać się tam, żeby posłuchać kilku modeli i poszukać czegoś dla siebie, czy to jest raczej miejsce, gdzie ceny sprzętu nie schodzą poniżej pięciocyfrowych kwot? ;)

 

Swoją drogą z Wrocławia do Warszawy są teraz całkiem przystępne loty.

Rok temu było sporo słuchawek w różnych cenach.

Poszukać zawsze można, ja na ten przykład, po 2 AS miałem już upatrzone słuchawki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności